Trwa ładowanie...

Figurki z czekolady na Dzień Ojca. Zobacz pomysły na niebanalny upominek

Szukasz oryginalnego prezentu na Dzień Ojca? Może skusisz się na czekoladki w niebanalnej formie? Poniżej prezentujemy kilka interesujących propozycji.

Share
Figurki z czekolady na Dzień Ojca. Zobacz pomysły na niebanalny upominek
Źródło: iStock.com
d2h1xz9

Figurki z czekolady – narzędzia

Twój tata jest złotą rączką? A może jego praca polega na składaniu, wbijaniu gwoździ czy przykręcaniu śrubek? Zestaw z czekoladowymi narzędziami będzie w tym przypadku strzałem w dziesiątkę. W proponowanych przez nas opakowaniach znajdują się komplety czekoladek w kształcie śrubokręta, klucza (płaskiego i francuskiego), młotka i kombinerek. Wszystkie wyroby wykonano z czekolady mlecznej i deserowej, a ich ceny nie przekraczają 50 zł.

Figurki z czekolady – samochody

Miłośnikom czterech kółek polecamy z kolei słodkie auta wykonane z czekolady mlecznej. Ich kształty imitują realnie istniejące pojazdy, w tym przypadku popularnego Garbusa, Beetle czy BMW Z3 roadster, które zasłynęło w filmie "GoldenEye". Za te figurki zapłacisz od 20 zł do ok. 61 zł.

Figurki z czekolady – dla fana elektroniki

Technologia i kultura popularna są bliskie twemu tacie? W takim razie możesz mu kupić pilota, smartfona albo kontroler do konsoli. Te niebanalne figurki, wykonane ze słodkiej czekolady mlecznej z dodatkiem czekolady białej, dostaniesz za ok. 34 zł.

Figurki z czekolady – dla sportowca

Ostatnią naszą propozycją są czekoladowe figurki związane ze sportem. W naszej ofercie znajduje się piłka nożna z czekolady białej, korek piłkarski z czekolady mlecznej oraz komplet łakoci, które imitują np. gwizdek czy piłkarską koszulkę. Wszystkie słodycze kosztują od ok. 37 zł do ok. 40 zł. Do tego możesz dorzucić zestaw dla kibica, czyli oryginalne figurki w kształcie pizzy i butelki piwa.

Artykuł stanowi część działań promocyjnych realizowanych z partnerami zewnętrznymi

d2h1xz9

Podziel się opinią

Share
d2h1xz9
d2h1xz9