Trwa ładowanie...
d143ke7

Figurki z czekolady na Dzień Ojca. Zobacz pomysły na niebanalny upominek

Szukasz oryginalnego prezentu na Dzień Ojca? Może skusisz się na czekoladki w niebanalnej formie? Poniżej prezentujemy kilka interesujących propozycji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Czekoladowe narzędzia na pewno spodobają się tacie, który lubi majsterkować
Czekoladowe narzędzia na pewno spodobają się tacie, który lubi majsterkować (iStock.com)
d143ke7

Figurki z czekolady – narzędzia

Twój tata jest złotą rączką? A może jego praca polega na składaniu, wbijaniu gwoździ czy przykręcaniu śrubek? Zestaw z czekoladowymi narzędziami będzie w tym przypadku strzałem w dziesiątkę. W proponowanych przez nas opakowaniach znajdują się komplety czekoladek w kształcie śrubokręta, klucza (płaskiego i francuskiego), młotka i kombinerek. Wszystkie wyroby wykonano z czekolady mlecznej i deserowej, a ich ceny nie przekraczają 50 zł.

d143ke7

Figurki z czekolady – samochody

Miłośnikom czterech kółek polecamy z kolei słodkie auta wykonane z czekolady mlecznej. Ich kształty imitują realnie istniejące pojazdy, w tym przypadku popularnego Garbusa, Beetle czy BMW Z3 roadster, które zasłynęło w filmie "GoldenEye". Za te figurki zapłacisz od 20 zł do ok. 61 zł.

Figurki z czekolady – dla fana elektroniki

Technologia i kultura popularna są bliskie twemu tacie? W takim razie możesz mu kupić pilota, smartfona albo kontroler do konsoli. Te niebanalne figurki, wykonane ze słodkiej czekolady mlecznej z dodatkiem czekolady białej, dostaniesz za ok. 34 zł.

d143ke7

Figurki z czekolady – dla sportowca

Ostatnią naszą propozycją są czekoladowe figurki związane ze sportem. W naszej ofercie znajduje się piłka nożna z czekolady białej, korek piłkarski z czekolady mlecznej oraz komplet łakoci, które imitują np. gwizdek czy piłkarską koszulkę. Wszystkie słodycze kosztują od ok. 37 zł do ok. 40 zł. Do tego możesz dorzucić zestaw dla kibica, czyli oryginalne figurki w kształcie pizzy i butelki piwa.

Artykuł stanowi część działań promocyjnych realizowanych z partnerami zewnętrznymi

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d143ke7

Podziel się opinią

Share
d143ke7
d143ke7