ycipk-21xa09

Figurki z czekolady na Dzień Ojca. Zobacz pomysły na niebanalny upominek

Szukasz oryginalnego prezentu na Dzień Ojca? Może skusisz się na czekoladki w niebanalnej formie? Poniżej prezentujemy kilka interesujących propozycji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czekoladowe narzędzia na pewno spodobają się tacie, który lubi majsterkować
Czekoladowe narzędzia na pewno spodobają się tacie, który lubi majsterkować (iStock.com)
ycipk-21xa09

Figurki z czekolady – narzędzia

Twój tata jest złotą rączką? A może jego praca polega na składaniu, wbijaniu gwoździ czy przykręcaniu śrubek? Zestaw z czekoladowymi narzędziami będzie w tym przypadku strzałem w dziesiątkę. W proponowanych przez nas opakowaniach znajdują się komplety czekoladek w kształcie śrubokręta, klucza (płaskiego i francuskiego), młotka i kombinerek. Wszystkie wyroby wykonano z czekolady mlecznej i deserowej, a ich ceny nie przekraczają 50 zł.

ycipk-21xa09

Figurki z czekolady – samochody

Miłośnikom czterech kółek polecamy z kolei słodkie auta wykonane z czekolady mlecznej. Ich kształty imitują realnie istniejące pojazdy, w tym przypadku popularnego Garbusa, Beetle czy BMW Z3 roadster, które zasłynęło w filmie "GoldenEye". Za te figurki zapłacisz od 20 zł do ok. 61 zł.

ycipk-21xa09

Figurki z czekolady – dla fana elektroniki

Technologia i kultura popularna są bliskie twemu tacie? W takim razie możesz mu kupić pilota, smartfona albo kontroler do konsoli. Te niebanalne figurki, wykonane ze słodkiej czekolady mlecznej z dodatkiem czekolady białej, dostaniesz za ok. 34 zł.

ycipk-21xa09

Figurki z czekolady – dla sportowca

Ostatnią naszą propozycją są czekoladowe figurki związane ze sportem. W naszej ofercie znajduje się piłka nożna z czekolady białej, korek piłkarski z czekolady mlecznej oraz komplet łakoci, które imitują np. gwizdek czy piłkarską koszulkę. Wszystkie słodycze kosztują od ok. 37 zł do ok. 40 zł. Do tego możesz dorzucić zestaw dla kibica, czyli oryginalne figurki w kształcie pizzy i butelki piwa.

ycipk-21xa09

Artykuł stanowi część działań promocyjnych realizowanych z partnerami zewnętrznymi

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-21xa09

ycipk-21xa09
ycipk-21xa09