Trwa ładowanie...
deplewp

Filmy o miłości. Jaki tytuł wybrać na romantyczny wieczór we dwoje?

Filmy o miłości są różne, ponieważ traktują o odmiennych obliczach tego niezwykłego uczucia. Jeśli zamierzasz spędzić czas z ukochaną osobą, warto pomyśleć o filmie, który odda charakter całego wieczoru. W końcu filmy o miłości nie muszą być banalne, proste czy tandetne – lepiej wybrać tytuł, który potrafi wycisnąć łzy, a przy okazji przeniesie nas w nowy wymiar.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Filmy o miłości idealnie pasują na miły wieczór.
Filmy o miłości idealnie pasują na miły wieczór. (Pexels)
deplewp

Filmy o miłości niekoniecznie muszą być klasycznymi romantycznymi historiami. Każdy rodzaj miłości wiąże się z innymi, często skrajnymi emocjami, dlatego wybierając tytuły, kieruj się wyczuciem oraz potrzebą chwili. Jeśli szukasz intrygujących filmów o miłości, skorzystaj z poniższych propozycji, które ułatwią zadanie.

Filmy o miłości - "Tamte dni, tamte noce"

Film o miłości "Tamte dni, tamte noce" wzbudził podziw wśród widzów i krytyków na całym świecie. Jednocześnie określany jest mianem jednego z najpiękniejszych filmów, jakie w ostatnich latach powstały. Powstał na podstawie książki André Acimana i opowiada historię młodego chłopaka Elio, który zakochuje się w Olivierze starszym od niego studencie swojego ojca. "Tamte dni, tamte noce" to film o pierwszej i silnej miłości, a wszystko zostało okraszone niezwykłą muzyką.

deplewp

Filmy o miłości - "Mój przyjaciel Hachiko"

Nie zawsze miłość musi oznaczać uczucie rodzące się pomiędzy dwiema osobami, czasem dotyczy także ludzi i zwierząt. Film "Mój przyjaciel Hachiko" opowiada historię pięknej więzi pomiędzy profesorem Parkerem Wilsonem a tytułowym psem rasy akita. Film o miłości w tym konkretnym przypadku pokazuje, że bezinteresowne uczucie jest możliwe i nic nie może stać na jego przeszkodzie. Film pokazuje wspaniałą przyjaźń, porozumienie i bezgraniczne oddanie, które rzadko zdarza się ludziom.

Filmy o miłości - "Zakochany bez pamięci"

Ten film o miłości "Zakochany bez pamięci" pokazuje historię mężczyzny porzuconego nagle przez ukochaną kobietę. Na dodatek dziewczyna postanawia usunąć za wszelką cenę wszystkie wspomnienia o swoim byłym partnerze. Kiedy główny bohater dowiaduje się o tym, wpada we wściekłość i także chce się poddać temu kontrowersyjnemu zabiegowi. Jednak w trakcie procesu uświadamia sobie, że wciąż kocha dziewczynę. "Zakochany bez pamięci" udowadnia, że nawet te nieprzyjemne wspomnienia są bardzo ważne, bo decydują o naszej przyszłości.

deplewp

Filmy o miłości - "Carol"

Film "Carol" opowiada historię trudnej miłości dwóch kobiet. Rodzące się uczucie pomiędzy tytułową bohaterką a Teresą stoi pod znakiem zapytania, ponieważ obie kobiety zdają sobie sprawę z tego, że ich miłość jest niemożliwa z wielu powodów. Nie tylko ze względu na wiek i różnicę w statusie, ale też ze względu na miejsce, w którym żyją. Akcja "Carol" toczy się w Ameryce lat 50. XX wieku, kiedy związki osób tej samej płci nie były akceptowane. Ten film o miłości wyróżnia się klimatem oraz delikatnością.

Remont w prezencie - odcinek 4

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

deplewp

Podziel się opinią

Share
deplewp
deplewp