ModaOscarowe aktorki w najnowszym magazynie "Vanity Fair"

Oscarowe aktorki w najnowszym magazynie "Vanity Fair"

Oscarowe aktorki w najnowszym magazynie "Vanity Fair"
Źródło zdjęć: © materiały prasowe

05.02.2016 12:17, aktual.: 05.02.2016 17:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na okładkę "Vanity Fair" trafiły najzdolniejsze i najbardziej zapracowane aktorki Hollywood. Przepiękne zdjęcia, w tym jedno grupowe, wykonała Annie Leibovitz. Zobaczcie, kto znalazł się na szczycie i czyje role aktorskie najbardziej cenimy.

Na okładkę "Vanity Fair" trafiły najzdolniejsze i najbardziej zapracowane aktorki Hollywood. Przepiękne zdjęcia, w tym jedno grupowe, wykonała Annie Leibovitz. Zobaczcie, kto znalazł się na szczycie i czyje role aktorskie najbardziej cenimy.

Oprócz zdjęcia grupowego, specjalna hollywoodzka edycja przeznaczona na 2016 rok, została podzielona na trzy sekcje. W pierwszej z nich wystąpiła gwiazdy takie jak Jane Fonda, Cate Blanchett, Viola Davis oraz Jennifer Lawrence. Druga grupa to Charlotte Rampling, Brie Larson, Rachel Weisz, Lupita Nyong’o oraz Alicia Vikander. Do trzeciej ekipy trafiła Gugu Mbatha-Raw, Helen Mirren, Saoirse Ronan oraz Diane Keaton. Gwiazdy sfotografowała współpracująca na stałe z „Vanity Fair”, Annie Leibovitz. Stylizacją zajęła się Jessica Diehl, która na swoim koncie ma jedną z najlepszych okładek roku 2015 – z Caitlyn Jenner w jasnym gorsecie. Magazyn będzie dostępny w sprzedaży od 9 lutego.

Tegoroczne nominacje wyróżniają szczególnie role, w których kobiety przełamują bariery, mentalne i społeczne. Każda z wykreowanych postaci walczy o lepsze życie dla siebie i swoich bliskich. W tym roku do Oscara została nominowana Cate Blanchett za rolę w „Carol”, Jennifer Lawrence dostrzeżono dzięki pracy na planie „Joy”, a Brie Larson została odkryciem roku poprzez rolę w filmie „Pokój”.

„Carol” to historia zakazanej miłości dwóch kobiet osadzona w Nowym Jorku w latach 50., a „Joy” skupia się na losach milionerki, która swoje biznesowe imperium zbudowała dzięki wynalezieniu mopa. Z kolej „Pokój” opowiada o życiu matki i synka, którzy żyją w tytułowym pokoju odizolowani od rzeczywistości.

Charlotte Rampling zachwyciła rolą w „45 lat”, gdzie wciela się w kobiety przeżywającej kryzys małżeński po ponad czterech dziesięcioleciach związku, a Saoirse Ronan w „Brooklyn” odtwarza dramat młodej Irlandki próbującej ułożyć sobie życie w Nowym Jorku.

Sesja zawiera także zdjęcia zza kulis, gdzie aktorki pozują w mniej oficjalnych stylizacjach. Bardzo podobają nam się naturalne ujęcia i swoboda, z jaką panie pozują przed obiektywem Annie Leibovitz.

Justyna Majka
Absolwentka filologii angielskiej oraz zarządzania w sektorach mody. Redaktor działu moda w magazynie Fashion Post. Prowadzi bloga Fashion Promoter.

[

]( http://fashionpost.pl/ )

Źródło artykułu:Fashion Post
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także