Trwa ładowanie...

Fonda namawia seniorów do ćwiczeń

Jane Fonda ma 72 lata i nie przestaje zadziwiać żywotnością, energią i wspaniałą sylwetką. I kondycją! W listopadzie do sklepów trafią jej nowe DVD z ćwiczeniami dla seniorów. Ale pani, która patrzy na nas z okładki nie wygląda jak typowa babcia...

Share
Fonda namawia seniorów do ćwiczeńŹródło: janefonda.com
damdoca

Jest równie dobrze znana ze swoich kaset wideo z ćwiczeniami z aerobiku, co ze wspaniałych ról, które przyniosły jej sławę, uznanie krytyków i dwa Oscary. Dziś Jane Fonda ma 72 lata i nie przestaje zadziwiać żywotnością, energią i wspaniałą sylwetką. I kondycją! W listopadzie do sklepów trafią jej nowe DVD z ćwiczeniami dla seniorów. Ale pani, która patrzy na nas z okładki nie wygląda jak typowa babcia...

- Bardzo cieszę się z powrotu do biznesu fitness – powiedziała aktorka. - Wiem z doświadczenia i z własnych obserwacji, jak ważna dla osób starszych jest aktywność fizyczna. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie ćwiczyli, teraz przyszedł na to czas, a moje programy to dobry i bezpieczny sposób na uprawianie gimnastyki.

Na pierwszych zdjęciach z filmu instruktażowego aktorka prezentuje się rewelacyjnie. Wprawdzie złośliwi wypominają perfekcyjny makijaż i fryzurę, w której przez cały program ćwiczeń ani jeden włos nie zmienia swojego położenia. Ale z jednego wyśmiewać się nie można – znakomitej figury i talii osy. A to wszystko jest wynikiem zdrowego stylu życia.

damdoca

- Kiedy nie jestem aktywna, moje ciało przestaje funkcjonować. Uważam na to, co jem. Ćwiczę. Dużo spaceruję. Mam dobre geny – i pieniądze – wyznaje szczerze Fonda, która niedawno przyznała się do operacji plastycznej twarzy.

- Miałam dosyć tego, że nie wyglądałam tak dobrze, jak się czułam. To była trudna decyzja, ale postanowiłam, że skoro już ją podjęłam, to powiem prawdę. Piszę książkę o starzeniu się, a nie mogę jej skończyć nie pisząc, że poddałam się operacji plastycznej – powiedziała aktorka.

damdoca
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
damdoca
damdoca