WP

Fresh Faces Poland 2016. Znamy zwycięzców

18-letnia Urszula Gumieniak z Białegostoku wygrała II edycję konkursu Fresh Faces Poland 2016. Gala finałowa, zorganizowana przez Maggie Haese i Magteam Model Management, odbyła się 29 listopada w Villi Foksal w Warszawie. Na wybiegu zaprezentowało się 12 modelek i 8 modeli. Jednak to Uli udało się wygrać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fresh Faces Poland 2016. Znamy zwycięzców
(Materiały prasowe)
WP

Ula pokonała kilkaset kandydatek z całej Polski, a jurorów urzekła nie tylko jej świeża, piękna twarz, ale również silny charakter i pewność siebie tak potrzebne w świecie modelingu. Finaliści zaprezentowali się między innymi w strojach kąpielowych firmy She, w garniturach Pako Lorente oraz specjalnie na tę okazję zaprojektowanej kolekcji Violi Śpiechowicz.

Materiały prasowe
Podziel się

Poza Urszulą Gumieniak kolejne tytuły i wyróżnienia zdobyli: Juri Zvarko - najlepszy męski model, Paulina Rejniak i Katarzyna Pol - najbardziej fotogeniczne modelki. Również internauci wybrali swoich faworytów - zostali Dominika Czudek i Filip Koperski. Natomiast za najlepszą modelką wybiegową uznano Gabrielę Petrykowską.

WP

Nagrodą główną dla zwyciężczyni FRESH FACES POLAND 2016 jest wyjazd do Nowego Jorku na największy konkurs talentów na świecie – IMTA - The International Modeling and Talent Association. To właśnie tam Ula Gumieniak zaprezentuje się przed ponad setką przedstawicieli najważniejszych agencji modelek. Warto przypomnieć, że właśnie podczas tego konkursu odkryto słynne gwiazdy: Katie Holmes, Ashtona Kutchera czy Jessikę Biel – tutaj więcej szczegółów - https://www.imta.com/stars.php?pageID=1 Nagrodą dla zwyciężczyni jest również sesja do magazynu “Hot Moda” wydawnictwa Marquard Media Polska oraz sesja zdjęciowa w słynnym nowojorskim studio fotograficznym Pier 59 Studios.

Materiały prasowe
Podziel się

Podczas finału Fresh Faces 2016 swoją nową kolekcję, specjalnie zaprojektowaną dla finalistek konkursu zaprezentowała Viola Śpiechowicz. Uszyta z tkaniny z pokrzyw kolekcja “Women's Resolution” przedstawia kobiecość w różnych ujęciach, od transparentnej koszulki z organicznymi wykończeniami, poprzez niezobowiązujące narzutki, do elegancji z militarnymi akcentami. Niewinność miesza się ze stanowczością i gotowością do walki. To jest kolekcja, która odzwierciedla urok i siłę kobiet.

Ambasadorką konkursu Fresh Faces Poland 2016 jest Alexa Łuczak – polska gwiazda japońskiego modelingu. Alexa pracowała na wybiegach i sesjach w Nowym Jorku, Los Angeles, Paryżu, Szanghaju, Singapurze, Tajlandii, Nowym Jorku, a od 6 lat mieszka i pracuje w Tokio. Modelka ma także własną kolumnę w japońskim magazynie „Ginger“.

WP
Materiały prasowe
Podziel się

Ciekawostką jest fakt, że modelki z agencji Magteam Model Management, organizatora konkursu Fresh Faces, przekazują 1% swoich zarobków dla Fundacji Dobry Duszek z Radomia, pomagającej dzieciom z najbiedniejszych rodzin.

Pierwsza, polska edycja konkursu Fresh Faces Poland organizowana przez Magteam Model Management odbyła się w 2015 roku w Warszawie. Zwyciężczyni Fresh Faces Poland 2015 - Ola Przybyła pojawiła się na światowym finale w Barcelonie i zdobyła trzy prestiżowe wyróżnienia. Obecnie pracuje w Japonii. 
Ola ma też za sobą sesje zdjęciowe dla magazynów: “ELLE”, „ L’OFFICIEL”, “Beauty magazine”, “Women’s Health”, „LNE”.

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP