Blisko ludziFryzury, o których gwiazdy wolałyby zapomnieć. Tapiry i nieudane upięcia to dopiero początek

Fryzury, o których gwiazdy wolałyby zapomnieć. Tapiry i nieudane upięcia to dopiero początek

Nieudane fryzury gwiazd
Nieudane fryzury gwiazd
Źródło zdjęć: © AKPA, East News | AKPA, East News

02.02.2022 17:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Umiejętnie dobrana fryzura to ważny element każdej stylizacji. Od czasu do czasu włosowa wpadka przydarza się każdemu. W tych przypadkach gwiazdy wyróżniły się dzięki oryginalnym upięciom czy koloryzacjom, tylko niestety nie w zamierzony sposób.

Dobrze dobrana koloryzacja, czy odpowiednia stylizacja włosów może całkowicie odmienić nasz wizerunek. W momencie gdy pójdzie coś nie do końca tak, jak to przewidywaliśmy, efekt może być odwrotny od zamierzonego. Wpadka z fryzurą może zdarzyć się każdemu - oto, co działo się na głowach polskich gwiazd.

Fryzury, o których gwiazdy wolałyby zapomnieć

Natalia Lesz

Zestawienie zaczynamy od roku 2010 i muzycznego wydarzenia Top Trendy Festiwal. To właśnie podczas tego koncertu na głowie Natalii Lesz pojawiła się pokaźnych rozmiarów fryzura, przypominająca... trudno dokładnie określić co. Stylista Lesz najwyraźniej puścił wodze fantazji, tworząc artystyczny nieład, który zdawał się wręcz przechylać głowę artystki na jedną stronę.

Natalia Lesz podczas Top Trendy Festiwal 201 0
Natalia Lesz podczas Top Trendy Festiwal 201 0© AKPA | AKPA

Katarzyna Zielińska

Aktorka od lat stawia na klasyczne, krótkie ścięcie i charakterystyczny rudy odcień. Jednak jeszcze pewien czas temu lubiła poeksperymentować z ułożeniem fryzury. Niestety nie zawsze kończyło się to dobrym rezultatem. Trudno jest domyślić się, do czego miało nawiązać poniższe uczesanie.

Nietypowa fryzura Katarzyny Zielińskiej
Nietypowa fryzura Katarzyny Zielińskiej © East News | PIOTR WYGODA

Małgorzata Kożuchowska

Zanim aktorka zdecydowała się na krótkie strzyżenie, które towarzyszyło jej wiele lat, posiadała włosy średniej długości. Dłuższe pasma pozwalały na eksperymentowanie z wizerunkiem. Czasem zabawa upięciem kończyła się dość komicznie. Ogromny kok przy samej głowie wygląda dość dziwacznie. Kiedy Kożuchowska przechylała głowę, w pierwszej kolejności można było zobaczyć pokaźnych rozmiarów fryzurę, a dopiero potem samą gwiazdę.

Małgorzata Kożuchowska i ogromny kok
Małgorzata Kożuchowska i ogromny kok © East News | Fotek/REPORTER

Doda

Nie jest tajemnicą, że artystka potrafi zaskoczyć oryginalnymi stylizacjami. Czasem dopełnieniem ciekawego ubioru artystki były już mniej ciekawe upięcia. Po raz kolejny na myśl nasuwa się pytanie - co właściwie autor miał na myśli? Sprawy nie poprawia fakt, iż kiedy dokładnie przyjrzymy się linii włosów, zauważymy, iż linia ścięcia jest nierówna i niektóre pasma są niewłaściwej długości.

Fryzura Dody
Fryzura Dody© AKPA |

Katarzyna Cichopek

Aktorka jest kolejnym przykładem na to, iż gwiazdy polskiego show-biznesu lubią raz na pewien czas trochę zaszaleć z wizerunkiem. W przypadku Cichopek wszystko byłoby dobrze, gdyby nie opadająca zakręcona grzywka, która niestety zasłoniła Katarzynie pół twarzy.

Katarzyna Cichopek w afro
Katarzyna Cichopek w afro © AKPA | AKPA

Katarzyna Figura

Kolejną aktorką, która zakochała się w afro, jest Katarzyna Figura. Super objętość i burza loków niekoniecznie nam pasuje do aktorki. Część fanów stwierdziła, że gwiazda zaczęła... upodabniać się do Magdy Gessler.

Katarzyna Figura w afro
Katarzyna Figura w afro © AKPA | AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także