Trwa ładowanie...

Iza ukryła w domu dyktafon. Nie sądziła, że nagra własną śmierć

Gdy Piotr Sz. mordował żonę nie miał pojęcia, że pod szafką jest ukryty sprzęt, który wszystko rejestruje. Strażnik miejski zabił Izabelę i ich dziecko, które przez kilka miesięcy kobieta nosiła pod sercem. Mężczyzna ze szczegółami opowiedział, co się wydarzyło 17 października 2019 roku.
Share
Zabójstwo
ZabójstwoŹródło: Getty Images
d2x78zc

Piotr i Izabela byli małżeństwem od 2010 roku. Do 2018 relacje miedzy nami układały się bardzo dobrze. Przez te wszystkie lata starali się o dziecko, jednak gdy w końcu się to udało, on kochał już inną kobietę.

Zobacz także: Maciej Dowbor śmieje się z Kai Godek. Zrobił komiczne porównanie

Ta historia mrozi krew w żyłach

Kiedy Izabela dowiedziała się o romansie, mąż miał zacząć się nad nią pastwić. Kobieta chciała założyć niebieską kartę i najpewniej dlatego pod meblami w pokoju umieściła dyktafon. Nie sądziła, że przygotowany przez nią sprzęt nagra jej ostatnie chwile życia.

d2x78zc

17 października 2019 r. doszło do tragedii. Piotr zabił żonę, a ciało zawinął w folię i wywiózł do lasu. Przed sądem zeznał, że poszedł jeszcze na mecz, a gdy wrócił, wyniósł zwłoki Izy do samochodu. Ciało w samej koszulce wyrzucił w lesie w okolicach Siewierza.

– Wyciągnąłem żonę z bagażnika. Wróciłem do auta, przebrałem się i pojechałem do domu – zeznawał Piotr Sz. przed Sądem Okręgowym w Bielsku-Białej.

Zobacz także: Nowa Pierwsza Córka. Ashley Biden nie chce być jak Ivanka

Morderca zgłosił zaginięcie żony

Dzień później zgłosił jej zaginięcie. Twierdził, że nie wróciła od lekarza. 19 października zwłoki znalazł grzybiarz. Dopiero podczas przeszukiwania ich wspólnego mieszkana okazało się, że w jednym z pokojów dyktafon nagrał ostatnie chwile życia Izy.

d2x78zc

Piotr Sz. przyznał się do morderstwa. Grozi mu dożywocie.

Profesor Andrzej Fal komentuje wyniku testów nauczycieli. Ekspert dostrzega wadę tego pomysłu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2x78zc

Podziel się opinią

Share
d2x78zc
d2x78zc