Trwa ładowanie...
d1808wh

#GdybyNieNauczyciel. Kasia Warnke: "Dzięki nauczycielom poznałam siebie"

#GdybyNieNauczyciel to akcja Wirtualnej Polski, pokazująca, że bez nauczycieli nie bylibyśmy tu, gdzie teraz. Pięknie mówi nam o tym Katarzyna Warnke. Aktorka całkowicie popiera dziś ich postulaty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Warnke o strajku nauczycieli
Katarzyna Warnke o strajku nauczycieli (East News)
d1808wh

– Należę do osób, które kochały chodzić do szkoły. Była dla mnie oknem na świat i z pewnością wielką szansą na poznanie również siebie i to dzięki nauczycielom. Ich osobowości, dyscyplina, wymagania i wiedzą, którą się dzielili to bezcenne dary – mówi nam Katarzyna Warnke.

– Widzę życie jako sztafetę i jestem wdzięczna moim nauczycielom od podstawówki po szkołę teatralną za to, że pozwolili mi uczestniczyć w tym "biegu", za to, że dzięki nim stałam się częścią naszej kultury i cywilizacji – dodaje aktorka.

d1808wh

Akcja Wirtualnej Polski #GdybyNieNauczyciel to moment, kiedy możemy pokazać swoim wychowawcom, a niejednokrotnie również przyjaciołom, że ich los nie jest nam obojętny. Jeśli wy także macie w swojej głowie i pamięci szczególną osobę, nauczyciela, dzięki któremu zmieniło się wasze życie, a może dostaliście szansę od losu – napiszcie na adres #DziejeSie albo napiszcie kilka słów na swoim profilu w social media.

Zobacz także: Projektuje dla dojrzałych kobiet. Wśród nich jest wiele celebrytek

d1808wh

Podziel się opinią

Share

d1808wh

d1808wh