Blisko ludziGrzegorz Krychowiak wprawił fanów w zdumienie. "To idzie w dobrym kierunku?"

Grzegorz Krychowiak wprawił fanów w zdumienie. "To idzie w dobrym kierunku?"

Grzegorz Krychowiak zaskoczył stylizacją
Grzegorz Krychowiak zaskoczył stylizacją
Źródło zdjęć: © East News | ADAM JASTRZ?BOWSKI
14.04.2022 13:35

Grzegorz Krychowiak podzieliła się na Facebooku fotografią wykonaną podczas jednej z ostatnich sesji zdjęciowych. Stylizacja piłkarza podzieliła internautów. Część nie do końca rozumie, dlaczego Krychowiak zdecydował się ubrać w ten sposób.

Grzegorz Krychowiak postanowił zaskoczyć swoich fanów i pokazał się w nieco odmienionej odsłonie. Jego stylizacja nie spotkała się jednak z powszechną aprobatą. Czy rzeczywiście była nietrafiona? Osoby, które postanowiły skomentować sesję Krychowiaka, wymieniają się argumentami.

Grzegorz Krychowiak w nowej sesji. Internauci podzieleni

Piłkarz nie raz już udowadniał, że lubi bawić się modą i wizerunkiem, co jest różnie odbierane w sieci. Tym razem Krychowiak pojawił się na sesji, do której pozował w szerokich szortach, płaszczu, wzorzystej koszuli oraz butach na wyższej traktorowej platformie. Modny look piłkarza niezbyt zgrał się z gustem osób, które skomentowały wpis.

"Nie znam się na modzie, ale czy to idzie w dobrym kierunku?";

"Grzesiu, weź się w garść";

"Tylko nie wychodź tak ubrany na murawę";

"Lubię Grzegorza, bardzo go szanuję jako człowieka i świetnego piłkarza, dlatego na siłę próbowałem znaleźć coś pozytywnego w tym, co się tu wydarzyło, ale to albo dla jaj, albo jakieś badanie rynku na nas" - czytamy w komentarzach pod fotografią.

Modowa pasja nie jest odpowiednia dla piłkarza?

To nie pierwszy raz, gdy stylizacja Krychowiaka jest poddawana pod dyskusję. Od lat piłkarz jest z jednej strony podziwiany, a z drugiej nieco wyśmiewany przez kolegów po fachu oraz instagramowych obserwatorów. Kiedyś postanowił zaprezentować się w ekstrawaganckiej stylizacji. Miał wówczas na sobie białą koszulę oraz brązowe, garniturowe spodnie. Na wierzch zarzucił biały płaszcz oversize. Całość uzupełnił o modne w owym sezonie buty i... szarą torebkę. Stylizacja została mocno skrytykowana, a internauci dopytywali się, czy piłkarz pożyczał torbę od swojej mamy.

Niecodzienność i zachwyt nad modą najwyraźniej przez fanów piłki nożnej niekoniecznie jest doceniany.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!