ModaGwiazdy kiedyś i teraz. Grafik zrobił mistrzowski fotomontaż zdjęć

Gwiazdy kiedyś i teraz. Grafik zrobił mistrzowski fotomontaż zdjęć

Ard Gelinck jest mistrzem przeróbek graficznych
Ard Gelinck jest mistrzem przeróbek graficznych
Źródło zdjęć: © Instagram | Ard Gelinck
23.10.2022 12:44

Gdybyś mógł cofnąć się w czasie i poznać młodszego siebie, czy nie chciałbyś tego momentu uwiecznić na zdjęciu? To nie możliwe, ale dzięki kreatywności pewnego grafika, największe gwiazdy mogły poczuć się, jakby skorzystały z wehikułu czasu. Ard Gelinck używa programu graficznego, tworząc obrazy, które wyglądają, jakby celebryci do wspólnej fotografii pozowali z postacią z przeszłości. Efekt jego prac zachwyca.

Ard Gelinck niemal codziennie publikuje na Instagramie nowy post, na którym pokazuje dawne i obecne oblicza największych zagranicznych gwiazd. Grafik jest w stanie połączyć ze sobą dwa obrazy, dopasowując tonację kolorystyczną i skalę, dzięki czemu pojedyncze ujęcia wyglądają bardzo realistycznie. Jakie sławy zobaczyć można na jego pracach?

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta

Przerabia zdjęcia sław

Ard Gelinck pod warsztat wziął fotografię wielu wielkich gwiazd ze świata filmu, sceny muzycznej i zagranicznego show-biznesu. Na zdjęciach można zobaczyć m.in.: Leonardo DiCaprio, Julię Roberts, Lady Gagę, Britney Spears, Madonnę, Amy Winehouse, Selenę Gomez, Eda Sheerana i Mick Jaggera. Jego fotomontaże robią ogromne wrażenie.

Wechikuł czasu

Na jego pracach celebryci pozują uśmiechnięci, a scrollowanie jego profilu na Instagramie sprawia wielu osobom ogromną przyjemność. Świadectwem tego jest liczba jego obserwatorów, która przekroczyła 300 tys. użytkowników. Choć zdjęcia budzą nostalgię, czasem wydawać się może, że dla wielu gwiazd czas się zatrzymał. Wiele z nich niewiele zmieniło się od czasów młodości. Jak wam podobają się fotomontaże Ard Gelincka? Które zdjęcia należą do waszych ulubionych?

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl