ModaSzorty ze znanej sieciówki to hit na lato. Ten krój wyjątkowo wyszczupla nogi

Szorty ze znanej sieciówki to hit na lato. Ten krój wyjątkowo wyszczupla nogi

Najmodniejsze szorty na lato 2020
Najmodniejsze szorty na lato 2020
Źródło zdjęć: © Getty Images
05.06.2020 10:11

Szorty ze znanej sieciówki to absolutny must have sezonu. Mają wysoki stan, przez co optycznie wyszczuplają nogi, a ich krój jest tak uniwersalny, że można łączyć je z wieloma ubraniami.

Pastelowe szorty są jednym z najgorętszych trendów tego lata. Do najmodniejszych kolorów należą blady róż, subtelny fiolet i odcienie błękitu. Takie szorty można dostać w szwedzkiej sieciówce H&M, a ich cena naprawdę zaskakuje.

Pastelowe szorty hitem na lato 2020

Spodenki uszyto z bawełnianego diagonalu. Mają wysoki stan, elastyczną talię typu paper bag z falbanką oraz szerokie nogawki z przeszytymi podwinięciami. Dzięki temu, że nogawki nie opinają ud, sylwetka wyda się szczuplejsza, a w takim kroju każdy poczuje się komfortowo. Optycznie wysmukli nas również wysoki stan, podkreślający talię i sprawiający, że nasze nogi wydadzą się dłuższe.

Chociaż spodenki z H&M dostępne są w aż 6 kolorach – czarnym, białym, jasnopomarańczowym, beżowym i ceglanym, to właśnie jasnoróżowy model najbardziej wpasowuje się w panujące trendy. Szorty najlepiej nosić z krótkimi, dopasowanymi topami.

Należy podkreślić, że szorty z elastyczną talią typu paper bag z H&M są naprawdę na każdą kieszeń. Za ten model zapłacimy jedynie 39,90 zł.

Najmodniejsze spodenki z H&M
Najmodniejsze spodenki z H&M© www2.hm.com
Szorty wyszczuplające nogi
Szorty wyszczuplające nogi© www2.hm.com
Źródło artykułu:WP Kobieta