ycipk-2jaaae

Halejcio twierdzi, że jest gotowa na dziecko. "Rodzice ciągle zadają mi pytanie, kiedy zajdę w ciążę"

Młoda gwiazda oczarowana ukochanym wyznała, że jest gotowa na poważne zmiany w życiu. Naciskają na nią jej rodzice, według których mogłaby zdecydować się już na dziecko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Halejcio twierdzi, że jest gotowa na dziecko. "Rodzice ciągle zadają mi pytanie, kiedy zajdę w ciążę"
Halejcio twierdzi, że jest gotowa na dziecko. "Rodzice ciągle zadają mi pytanie, kiedy zajdę w ciążę" (East News)
ycipk-2jaaae

Klaudia Halejcio ponad półtora roku temu zdradziła, że nie jest już partnerką Tomasza Barańskiego, z którym związała się po tym, jak zakochali się w sobie na planie "Tańca z Gwiazdami". Nie zdradziła wtedy, dlaczego się rozstali.

Nie wytrzymała zbyt długo jako singielka, bo zaledwie pół roku od rozstania, zaczęła pokazywać się z nowym chłopakiem. Od ponad roku spotyka się z tajemniczym, przystojnym prawnikiem Jackiem. Jak wyznała jakiś czas temu "Faktowi": "Czekam, aż przede mną klęknie. Jestem bardzo zakochana i jak najbardziej jestem już gotowa na ślub".

Jak powiedziała "Faktowi", teraz religijni rodzice namawiają ją na dziecko.

ycipk-2jaaae

"Gdy przyjeżdżam do domu, mama i tata ciągle zadają mi pytanie, kiedy zajdę w ciążę. Mocno odczuwam to z ich strony. Ja jestem gotowa na dziecko" - powiedziała gwiazda "Pierwszej miłości" i dodała parę słów o chłopaku: "Myślę, że to jest odpowiedni mężczyzna. Jest moim partnerem, przyjacielem, potrafi mnie rozbawić i to z nim spędza mi się czas najlepiej na świecie".

Wygląda na to, że Halejcio jest już gotowa na poważne decyzje w życiu. Być może już niebawem zobaczymy ją z zaokrąglonym brzuszkiem?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2jaaae

ycipk-2jaaae
ycipk-2jaaae