Trwa ładowanie...
d1b282x

Harry poczuł się urażony słowami brata. Autorzy książki wyjawiają kolejne fakty

Brytyjczycy wyczekują premiery książki opowiadającej o szczegółach konfliktu w rodzinie królewskiej. Autorzy przyznają, że bracia i ich żony wielokrotnie sprawiali sobie nawzajem przykrości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Harry i William w towarzystwie żon
Harry i William w towarzystwie żon (Getty Images)
d1b282x

Odkąd Meghan Markle weszła do rodziny królewskiej, nieustannie do mediów wyciekają informacje na temat zmian, które nastąpiły w relacjach między jej członkami.

William i Harry nie są już tak blisko, jak jeszcze kilka lat temu i wiele wskazuje, że odbudowanie dobrych stosunków będzie problematyczne. Jak donosi magazyn "People", zdaniem autorów książki "Finding Freedom" bracia wyrządzili sobie nawzajem wiele przykrości.

Harry i William: trudne relacje

d1b282x

Sytuacją, która miała szczególny wpływ na ich relację, był moment, gdy Harry przedstawił bratu Meghan Markle, a ten chwilę później zasugerował mu, aby nie śpieszył się z podejmowaniem żadnych decyzji i dobrze poznał "tę dziewczynę".

Tamte słowa i określenie "ta dziewczyna" zabolały Harrego, który już wtedy twierdził, że Meghan jest miłością jego życia.

Autorzy książki odnoszą się również do relacji pomiędzy Meghan a Kate. Ich zdaniem sytuacja nie była aż tak zła, jak często sugerowały to brytyjskie media, ale jednocześnie nie brakowało momentu, gdy zarówno jedna, jak i druga strona rzeczywiście mogły poczuć się urażone. Dziennikarze twierdzą, że Kate podchodziła do Meghan z dystansem i nie robiła zbyt wiele, aby ocieplić ich stosunki.

d1b282x

Szalona moda z Hongkongu. Alicja Werniewicz, stylistka gwiazd o trendach na lato 2020

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1b282x

Podziel się opinią

Share

d1b282x

d1b282x