Trwa ładowanie...
d3e4c3w

Helena Englert musiała wrócić do Polski. Wszystko z obawy o swoich rodziców

Helena Englert córka Jan Englerta i Beaty Ścibakównej musiała porzucić prestiżowe studia w Nowym Jorku i wrócić do Polski. Udało się to rzutem na taśmę. Dziewczyna nie mogła znieść rozłąki i zmartwiała się o rodziców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Ścibakówna martwi się czy jej córka Helena Englert będzie mogła wrócić na studia
Beata Ścibakówna martwi się czy jej córka Helena Englert będzie mogła wrócić na studia (ONS)
d3e4c3w

Córka Beaty Scibakównej i Jana Englerta rozpoczęła prestiżowe studia teatralne na NYU Tisch School of the Arts w Nowym Jorku. Rodzice pękali z dumy i mieli nadzieję, że dziewczyna odnajdzie się w wielkim świecie.

Beata Ścibakówna i Jan Englert martwią się o córkę Helenę Englert

Niestety, plany pokrzyżował im szalejący wirus. Aspirującej aktorce w ostatniej chwili udało wrócić się do kraju, jeszcze przed zamknięciem granic i wprowadzeniem obowiązkowej 14-dniowej kwarantanny. Zrobiła to ze strachu o zdrowie swoich rodziców.

d3e4c3w

"Ona też mocno przeżywała to, co dzieje się w kraju. Jest bardzo zżyta ze swoimi rodzicami. Martwiła się o nich. Szczególnie o tatę, który za niespełna dwa miesiące skończy 77 lat. Wie, że wirus jest najbardziej niebezpieczny dla osób w podeszłym wieku i drżała o ojca. To ze względu na niego chciała, jak najszybciej dotrzeć do domu" - zdradza w rozmowie z "Na żywo" przyjaciółka państwa Englertów.

Teraz, gdy rodzina jest razem, sen z powiek spędza im rozmyślanie czy Helenie uda się wrócić na uczelnie. W tej sytuacji nie mają wielkich nadziei. W Nowym Jorku wirus zbiera żniwo.

Zobacz także: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3e4c3w

Podziel się opinią

Share

d3e4c3w

d3e4c3w