GwiazdyHellen Mirren nago w wannie. Aktorka zaskoczyła dziennikarza

Hellen Mirren nago w wannie. Aktorka zaskoczyła dziennikarza

Hellen Mirren
Hellen Mirren
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. KSA

22.06.2021 11:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hellen Mirren to brytyjska gwiazda kina, która cały czas zachwyca nie tylko talentem, ale również witalnością. Ostatnio 75-latka udzieliła wywiadu, leżąc nago w wannie.

Hellen Mirren jest wszechstronnie utalentowaną aktorką i występowała zarówno w filmach, teatrze, jak i serialach. Eksperci docenili jej talent i czterokrotnie nominowali do Oscara.

Gwiazda słynie również z nienagannych manier. Nic dziwnego, jest córką rosyjskiego arystokraty, a w 2003 roku otrzymała tytuł szlachecki.

Humor ponad wszystko

W jej przypadku wysokie pochodzenie nie koliduje z poczuciem humoru. Hellen Mirren potrafi żartować sama z siebie oraz udowadniać, że ma duży dystans do swojego wieku i starzejącego się ciała, którego nie zamierza operować.

Jednocześnie aktorka wyznaje zasadę body positive i nie ocenia kobiet, które myślą inaczej niż ona w kwestii poprawiania urody za pomocą skalpela. "Myślę, że nie chodzi tutaj o presję otoczenia. To presja, którą wywieramy na siebie sami, patrząc rano w lustro i myśląc, że nie chcemy już oglądać tej twarzy. Całkowicie to rozumiem i uważam, że ludzie powinni móc robić wszystko, co ich uszczęśliwi" - powiedziała kilka lat temu w rozmowie z brytyjskimi mediami.

Hellen Mirren za miesiąc skończy 75 lat i stanowi wspaniały przykład tego, jakie kobiety powinny mieć podejście do swojego wieku. Ostatnio udzieliła wywiadu w programie Jimmiego Fallona. Dziennikarz nie mógł uwierzyć, że aktorka połączyła się z nim prosto z wanny. Zanurzona w pianie pozdrowiła wszystkich i ochoczo odpowiadała na pytania.

"Dlaczego nie być w miejscu, w którym lubię siedzieć i rozmawiać z ludźmi? Kocham gawędzić z moim mężem, siedząc w wannie, dlaczego więc nie zrobić tego przed całą Ameryką?" - przyznała z uśmiechem. Popieramy takie podejście.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (53)
Zobacz także