Horoskop dzienny – 1 maja. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 1 maja
Horoskop dzienny 1 maja
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

28.04.2024 19:31, aktual.: 30.04.2024 12:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop dzienny 1 maja. Wenus w kwadraturze z Plutonem zapowiada emocjonujący początek długiego weekendu, szczególnie w sprawach osobistych. Uczucia mogą łatwo wziąć górę nad rozumem. To przyjemne, ale zarazem niebezpieczne…

Baran – horoskop dzienny, środa 1.05.2024

Barana przepełni w środę cudowne poczucie wolności. Poczuje się tak wspaniale z tym, że wreszcie niczego nie musi, że kompletnie zamknie się na ewentualne negatywne wpływy gwiezdnych układów. Osoby urodzone w tym znaku skupią się wyłącznie na sobie i własnych przyjemnościach. Słodki relaks, wycieczki krajoznawcze albo własne kreatywne projekty – oto wachlarz możliwości do wyboru.

Byk – horoskop dzienny, środa 1.05.2024

Wenus w kwadraturze z Plutonem może obudzić w Bykach mroczne uczucia. Górę nad ich zwykle spokojnym charakterem weźmie zazdrość, zaborczość i potrzeba kontroli bliskich osób. Nagle poczują się wyjątkowo niepewnie w relacji, zaczną analizować ten stan i dojdą do bardzo niepokojących – choć często błędnych – wniosków. U osób urodzonych w tym znaku majówka może mieć burzliwy przebieg.

Bliźnięta – horoskop dzienny, środa 1.05.2024

Bliźnięta muszą skupić się na rzeczach pozytywnych. Owszem, w ich życiu osobistym i zawodowym ostatnio dużo się dzieje. Pojawiły się wątpliwości oraz ważne kwestie do przemyślenia, jednak… Zaczyna się majówka, świeci jasne słońce i naprawdę lepiej ten czas wykorzystać na rozrywki niż tylko się martwić. Gwiazdy zalecają cierpliwość. Wszystko, co ważne, wkrótce samo się wyjaśni.

Rak – horoskop dzienny, środa 1.05.2024

Majówka to idealna okazja, żeby zadbać o swoje zdrowie. Jeśli Raki w ostatnim czasie zauważyły u siebie jakieś niepokojące objawy, powinny się nimi zainteresować. Momenty osłabienia mogą się zdarzać, jednak nie powinny przeciągać się zbyt długo. Solidny odpoczynek może zdziałać cuda, dlatego warto od niego zacząć, a jeśli nic się nie zmieni, poszukać rady u specjalisty.

Lew – horoskop dzienny, środa 1.05.2024

Wenus w kwadraturze z Plutonem często zapowiada kłopoty w związkach. Przynosi ze sobą sprzeczne uczucia, podejrzliwość i zazdrość, która potrafi nieźle namieszać. Nawet jeśli Lew odczuje w sobie tę emocjonalną burzę, nie powinien się jej bezkrytycznie poddawać. Zanim wybuchnie, powinien nad sobą zapanować, policzyć do dziesięciu, dobrze się zastanowić i… No tak, najlepiej po prostu odpuścić.

Panna – horoskop dzienny, środa 1.05.2024

Dzięki Wenus w kwadraturze z Plutonem Panna nauczy się ważnej życiowej lekcji. Nie da się zmienić człowieka na siłę. Musi sam chcieć stać się lepszy. Obowiązujący układ planet przynosi ze sobą trudne emocje, które mogą wybuchnąć w postaci ostrej wymiany zdań. Gwałtowne uczucia będą jednak szczere, dlatego warto dobrze sobie przemyśleć wszystko, co przy okazji wypłynie na wierzch.

Waga – horoskop dzienny, środa 1.05.2024

Waga będzie miała wielkie szczęście. W trakcie majówki nikt nie będzie zawracał jej głowy ani domagał się przysług czy usług. Spędzi ten czas spokojnie, do tego w taki sposób, na jaki będzie miała ochotę. Nie powinna szukać sobie dodatkowych zajęć, tylko postawić na beztroski relaks. Najważniejsze jednak, aby Waga czuła się szczęśliwy sama ze sobą, bo nie zawsze traktuje siebie dobrze.

Skorpion – horoskop dzienny, środa 1.05.2024

Skorpion rozpocznie majówkę z przytupem. Nie mógł się doczekać wolnego, więc teraz musi je dobrze wykorzystać. Ma już mnóstwo pomysłów, które chciałby wcielić w życie. Czasami mogą mu przeszkodzić okoliczności, które nie zawsze da się przewidzieć, jednak ogółem może liczyć na bardzo udany urlop. Skorpiony, które nie zdecydowały się na wyjazd, również nie będą próżnować. Nie usiedzą w domu przy tak pięknej pogodzie.

Strzelec – horoskop dzienny, środa 1.05.2024

Dla Strzelców od majówki rozpocznie się dobry czas. W końcu się przełamią i spróbują przekroczyć kilka swoich granic. Od dawna chciały spróbować czegoś nowego, ale jakoś nie mogły ruszyć z miejsca. Energia nadciągającego, rozkwitającego maja dużo zmieni w ich życiu. Doda im siły i motywacji, aby sięgać po więcej. Bez obawy, że się ośmieszają czy zostaną odrzucone. Wszystko powiedzie się śpiewająco.

Koziorożec – horoskop dzienny, środa 1.05.2024

Dla Koziorożców wolny dzień to dobra okazja, żeby spojrzeć na swoje życie z dystansu. Przemyśleć pewne sprawy, być może ułożyć plan naprawczy, jeśli nie wszystko układa się tak gładko, jak powinno – chodzi głównie o ich zdrowie i dobre samopoczucie. Nie jest to może najbardziej refleksyjny znak w całym zodiaku, ale zawsze warto zatrzymać się w pędzie i pomyśleć. Wnioski mogą okazać się zaskakujące.

Wodnik – horoskop dzienny, środa 1.05.2024

Wenus w kwadraturze z Plutonem może podziałać negatywnie na Wodnika, który zacznie szukać problemów tam, gdzie na pewno ich nie ma. Bardzo prawdopodobne, że poczuje się niepewnie w relacji, która tak naprawdę układa się bardzo dobrze – i właśnie to tak bardzo go zaniepokoi. Wodnik nie powinien jednak drążyć i szukać dziury w całym, bo w ten sposób może tylko kogoś do siebie zrazić.

Ryby – horoskop dzienny, środa 1.05.2024

Zodiakalne Ryby mogą się poczuć przytłoczone – zarówno nadmiarem niekoniecznie przyjaznych emocji, jak i pewnym nieprzyjemnym zadaniem, które niespodziewanie spadnie na ich głowy. Na szczęście nie taki diabeł straszny, jak go malują. Ryby uporają się z narzuconym obowiązkiem tak szybko, że je same to zadziwi. Podniesie też znacząco ich samoocenę i nastawi lepiej na resztę majówki.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także