Horoskop dzienny – 1 marca. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny – 1 marca. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 1 marca
Horoskop dzienny 1 marca
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
29.02.2024 15:23

Horoskop dzienny na 1 marca. Nowy miesiąc przynosi nowe szanse. Jest niczym czysta kartka – gotowa do zapisania własnych historii. Słońce w sekstylu z Jowiszem gwarantuje, że będzie to szczęśliwy, pełen optymizmu dzień.

Baran – horoskop dzienny, piątek 1.03.2024

Wreszcie piątek. Barany zdecydowanie odetchną z ulgą, bo już nie mogły się doczekać weekendu. W ciągu ostatnich dni miały mnóstwo pracy i stresu, w związku z czym mogą się czuć nieco wytrącone z równowagi. Słońce w sekstylu z Jowiszem obiecuję, że tego dnia w ich życiu coś się rozjaśni i od teraz będzie już lepiej. Zaległości uda się nadrobić, więc można się będzie cieszyć wypoczynkiem.

Byk – horoskop dzienny, piątek 1.03.2024

Dzień Byka upłynie spokojnie i bez stresów. Dokończy powierzone mu zadania, nie napotykając żadnych problemów. To przecież znak bardzo pracowity i wytrwały, który nie boi się roboty. Z kolei osoby, które aktualnie poszukują zatrudnienia, mogą natrafić na bardzo obiecującą ofertę. Wkrótce ich kariera zawodowa ruszy z kopyta, muszą tylko wiedzieć, czego konkretnie szukają i jak chcą się rozwijać.

Bliźnięta – horoskop dzienny, piątek 1.03.2024

Słońce w sekstylu z Jowiszem znacząco poprawi nastrój Bliźniąt, które mogły ostatnio doświadczać zmiennych humorów, a nawet napadów agresji – jeśli coś im nie wyszło albo ktoś im się sprzeciwił. Osoby urodzone w tym znaku reagują negatywnie na jakiekolwiek przeciwności. Teraz jednak poczują przypływ radości i chęci do życia, które zaniosą je prosto w objęcia upragnionego weekendu.

Rak – horoskop dzienny, piątek 1.03.2024

Rak wyłączy w piątek komputer i telefon służbowy, a następnie zapomni o pracy aż do poniedziałku. Będzie miał dużo innych, o wiele ciekawszych rzeczy do zrobienia. Liczni znajomi czekają na kontakt, a kawy czy drinki same się nie wypiją. Równowaga między karierą i życiem prywatnym jest bardzo ważna, a Rak na szczęście nie ma problemów z wyznaczeniem nieprzekraczalnych granic.

Lew – horoskop dzienny, piątek 1.03.2024

Słońce w sekstylu z Jowiszem pomoże Lwu wcielić w życie ambitne plany. To znak, który nie może długo tkwić w marazmie, nudzi go rutyna i powtarzalność. W pracy chce być odkrywcą i angażować się we wciąż nowe wyzwania. Nowy miesiąc to idealny czas na zmianę. Jeśli Lew chce, ma szansę wspiąć się znacznie wyżej w hierarchii. Wystarczy, że postawi przed sobą jasny cel, a wszechświat się do tego dopasuje.

Panna – horoskop dzienny, piątek 1.03.2024

Panny mogą czuć się nieswojo. Musiały podjąć kilka ważnych decyzji i chociaż wydawało im się, że są zdecydowane, nagle dopadły je wątpliwości. Nie powinny się tym martwić, tylko ufać swojej intuicji, która na pewno ich nie zawiedzie. Jeśli całkowicie sobie zaufają, na pewno nie popełnią błędu. Zamiast się tym dręczyć, Panny powinny śmiało ruszyć do przodu, zostawiając przeszłość za sobą.

Waga – horoskop dzienny, piątek 1.03.2024

Zodiakalna Waga czekała na piątek jak na zbawienie. Owszem, jest bardzo pracowita i ambitna, ale bez przesady. Każdy pragnie w końcu odpoczynku, jeśli popchnie swój organizm zbyt daleko. W taki dzień warto zrobić coś niespodziewanego, co wytrąci Wagę z jej niezwykle rozsądnego gorsetu. Co to będzie? W decyzji pomoże Wadze grono znajomych, którzy dodatkowo ją zmotywują.

Skorpion – horoskop dzienny, piątek 1.03.2024

Skorpion może w taki dzień liczyć na szczęście. Gwiazdy będą mu sprzyjać, dlatego nie podejmie ani jednej złej decyzji – każda z nich, nawet najbardziej szalona, pociągnie za sobą pozytywne skutki. Osoby, które mają w sobie żyłkę hazardzisty, koniecznie powinny spróbować w piątek szczęścia. Ich życie może się odmienić, jeśli obstawią właściwe liczby (ale oczywiście wszystko w granicach rozsądku).

Strzelec – horoskop dzienny, piątek 1.03.2024

Osoby urodzone w znaku Strzelca mają na co czekać w ten weekend. Po wielu przygodach, wątpliwościach i nagłych wahaniach nastrojów odnajdą wreszcie w sobie spokój. W ten weekend muszą koniecznie odpocząć i nabrać sił, bo, poczynając od następnego tygodnia, ich życie ulegnie zmianie – dokładnie tak, jak chciały. Wkrótce odnajdą swoje powołanie i zaczną wprowadzać w czyn nowy plan na życie.

Koziorożec – horoskop dzienny, piątek 1.03.2024

Optymistyczny nastrój ominie w piątek Koziorożca, który nie wyzwolił się jeszcze w pełni z pułapki złych humorów, w jaką wpędził go ciężki tydzień. Ktoś zawiódł jego zaufanie lub popełnił poważny błąd, który dla wszystkich wiązał się z dodatkowymi zadaniami i gaszeniem pożarów. Teraz Koziorożec jest zmęczony i wciąż rozdrażniony. Musi poszukać w sobie wewnętrznej równowagi.

Wodnik – horoskop dzienny, piątek 1.03.2024

Słońce w sekstylu z Jowiszem zachęca, aby nauczyć się czegoś nowego, a tego Wodnikowi nie trzeba dwa razy powtarzać. Osoby urodzone w tym znaku uwielbiają zdobywać wiedzę, poszerzać swoje kompetencje i nieustannie się rozwijać. Bystry umysł jest dla nich największym skarbem. Bardzo możliwe, że już mają na siebie bardzo konkretny plan, który wystarczy zacząć realizować.

Ryby – horoskop dzienny, piątek 1.03.2024

Osoby urodzone w znaku Ryb skupią się na swoim zdrowiu. Nie będą się czuły najlepiej, prawdopodobnie z powodu zmiennej pogody, która da im się we znaki. Powinny się oszczędzać i nie panikować. Samopoczucie zapewne wkrótce im się polepszy, ale jeśli nie… Wizyta u specjalisty niestety ich nie ominie. Zawsze lepiej sprawdzić stan zdrowia, niż bez sensu zamartwiać się na zapas.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także