Horoskop dzienny – 12 maja. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 12 maja
Horoskop dzienny 12 maja
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

11.05.2023 21:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop dzienny 12 maja. Merkury w sekstylu z Saturnem obdarza koncentracją oraz zdolnością rozwiązywania skomplikowanych problemów. Któremu ze znaków najbardziej się to dzisiaj przyda?

Baran – horoskop dzienny, piątek 12.05.2023

W piątek Barany będą myśleć już tylko o weekendzie, dlatego niespodziewane problemy w pracy będą im wyjątkowo nie w smak. Na szczęście jeśli się skupią, szybko zdołają uporać się ze swoimi zadaniami, przy okazji imponując współpracownikom opanowaniem i praktycznymi umiejętnościami. Później będą się już mogły zająć tym, co naprawdę lubią, czyli planowaniem rozrywek na dwa wolne dni.

Byk – horoskop dzienny, piątek 12.05.2023

Byk nie powinien się dzisiaj przepracowywać, choć jak zwykle poczuje silną pokusę, by jak najwięcej zrobić przed weekendem. W piątek musi raczej pomyśleć o sobie i swoim dobrostanie. Osoby urodzone w tym znaku często ignorują sygnały ze strony organizmu, bo nie chcą się przyznać do słabości. Jeśli źle się czują – fizycznie albo psychicznie – powinny poszukać wsparcia i rady u bliskich.

Bliźnięta – horoskop dzienny, piątek 12.05.2023

Bliźnięta skoncentrują się na swojej karierze i celach zawodowych. Przez pewien czas tkwiły w marazmie, gwiazdy też nie sprzyjały ważnym i wiążącym decyzjom. Teraz wszystko się zmieni, a Bliźnięta w końcu poczują się na siłach, aby sięgnąć po coś więcej. Ich entuzjazm i determinacja przyciągnie uwagę ważnych osób. Muszą się odważyć i podjąć ryzyko, wówczas na pewno osiągną sukces.

Rak – horoskop dzienny, piątek 12.05.2023

Osoby urodzone w znaku Raka powinny w piątek skupić się na swoim zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Jeśli mijający tydzień dał im w kość, muszą koniecznie odpocząć i odreagować stresy, żeby nie przynieść ich ze sobą do domu na cały weekend. Wskazana jest niemęcząca aktywność fizyczna lub ćwiczenia oddechowe. Ciało i umysł będą wdzięczne Rakom za okazaną dbałość.

Lew – horoskop dzienny, piątek 12.05.2023

Merkury w sekstylu z Saturnem zmusi Lwa do bardziej zdecydowanego działania. Mimo że piątek temu nie sprzyja, zacznie układać ambitne plany na przyszłość – i tym razem nie zapomni o nich tak szybko, tylko odważnie wcieli w życie. Lwa czekają niedługo ważne zmiany, głównie na gruncie zawodowym. Powinien się do nich dobrze przygotować, przecież długo marzył o swojej wielkiej szansie.

Panna – horoskop dzienny, piątek 12.05.2023

Panny, które znajdują się obecnie w trwającym konflikcie, wreszcie znajdą rozwiązanie, jak z niego wyjść, zachowując twarz i godność. Merkury w sekstylu z Saturnem zwróci ich uwagę na pewien drobiazg, który wcześniej pominęły, a który da się wykorzystać na ich korzyść. Pozostałe osoby urodzone w znaku Panny mogą cieszyć się spokojnym piątkiem i powoli szykować na przyjemny weekend.

Waga – horoskop dzienny, piątek 12.05.2023

Dzięki Merkuremu w sekstylu z Saturnem spostrzegawczość Wagi znacznie dzisiaj wzrośnie. Taka sytuacja niesie ze sobą oczywiste plusy, jak i minusy… Osoby urodzone w tym znaku zauważą bowiem dzisiaj każdy, nawet najdrobniejszy błąd zarówno u siebie, jak i u współpracowników. Pomyłki będą Wagę wyjątkowo irytować, stanie się nerwowa i wręcz złośliwa w wytykaniu błędów innym.

Skorpion – horoskop dzienny, piątek 12.05.2023

Skorpion powinien uważać na to, aby nie przegapić ważnych momentów w życiu swoich bliskich. Jest zbyt skoncentrowany na sobie, dlatego nie zauważa pewnych spraw… I może tego wkrótce pożałować. W piątek powinien skupić się przede wszystkim na budowaniu pozytywnych i bliskich relacji. Włożony w to wysiłek szybko się opłaci, gdy zobaczy szczere uśmiechy na ich twarzach.

Strzelec – horoskop dzienny, piątek 12.05.2023

Merkury w sekstylu z Saturnem pobudzi u Strzelca dawno zapomnianą, praktyczną stronę jego natury. Zbliża się połowa miesiąca, więc dobrze będzie dokonać pewnych podsumowań – zwłaszcza w sprawach finansowych, które bywają bolesne dla osób urodzonych w tym znaku. Warto się zastanowić, które wydatki ograniczyć, aby nie wpaść w tarapaty. Jeszcze jest czas, żeby wszystko naprawić.

Koziorożec – horoskop dzienny, piątek 12.05.2023

Umiejętności komunikacyjne bardzo przydadzą się dzisiaj Koziorożcowi, gdy pojawi się pewien problem, który trzeba będzie szybko rozwiązać. Co gorsza, nie zdoła zrobić tego sam, będzie musiał współpracować, za czym Koziorożce raczej nie przepadają. Jednak zawsze w życiu nadchodzi czas, aby przekroczyć swoje granice. Jeśli nie dla możliwości rozwoju, to choćby dla wymiernych korzyści.

Wodnik – horoskop dzienny, piątek 12.05.2023

Piątek może przynieść Wodnikom nieoczekiwane wyzwania emocjonalne. W każdej sytuacji muszą starać się zachować spokój, bo jeśli raz puszczą im nerwy… Wtedy tej lawiny już nie da się zatrzymać! W trudnych chwilach najlepiej będzie poszukać wsparcia u bliskich i przyjaciół. Oni znają Wodnika najlepiej, więc udzielą mu najlepszych i najbardziej przemyślanych rad odnośnie dalszego postępowania.

Ryby – horoskop dzienny, piątek 12.05.2023

Merkury w sekstylu z Saturnem obdarzy Ryby uważnością, której mogą w ciągu dnia pożałować. Pewnych spraw czasami lepiej nie zauważać, bo gdy już wyjdą na światło dzienne, konieczna jest jakaś reakcja czy konfrontacja – a na to Ryby nie są jeszcze gotowe. W piątek będą wyjątkowo skoncentrowane, ale też bardziej niż zwykle drażliwe. Łatwiej je będzie urazić nieprzemyślaną uwagą pod ich adresem.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także