Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 18 września. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 18 września. Poniedziałek może być ciężki. Nie tylko trzeba będzie się zmierzyć z obowiązkami, ale też namolnymi osobami, które zjawią się z niewygodną prośbą w najmniej odpowiednim momencie.

Horoskop dzienny 18 wrześniaHoroskop dzienny 18 wrześniaŹródło: Adobe Stock
d44uiap
d44uiap

Baran – horoskop dzienny, poniedziałek 18.09.2023

Poniedziałek przyniesie ze sobą nowe szanse dla tych Baranów, które już wcześniej się o to postarały. Wiele teraz zależy od kolejnych kroków, które podejmą. Na początku każdej długiej drogi znajduje się podjęta decyzja: zdecydowana i jednoznaczna. Barany muszą postanowić, co pragną zrobić ze swoim życiem, bo na pewno nie mogę trwać w miejscu. Tutaj już dawno się wypaliły.

Byk – horoskop dzienny, poniedziałek 18.09.2023

Tego dnia Byki nie wykażą się produktywnością, inne sprawy będą zajmowały ich myśli. Sprawy osobiste na długo przysłonią wszystko inne, a jeszcze w tym tygodniu dojdą do tego problemy z samopoczuciem – fizycznym i psychicznym. Byki poniosą skutki wielu lat zaniedbań, przed czym gwiazdy ostrzegały już od dłuższego czasu. Teraz organizm wystawi im za to wysoki rachunek.

Bliźnięta – horoskop dzienny, poniedziałek 18.09.2023

Kolejny tydzień otworzy się dla Bliźniąt wspaniałą szansą, dzięki której będą mogły zabłysnąć, ale tylko pod jednym warunkiem. Jeśli robią w życiu to, co kochają, w końcu doczekają się przełomu w karierze. Jeśli jednak wykonują przypadkową pracę, której nie lubią, nie szanują i traktują wyłącznie jako źródło zarobku, nie zdołają się w niej rozwinąć. To oczywiste, że najpierw powinny ją zmienić na coś lepszego.

Rak – horoskop dzienny, poniedziałek 18.09.2023

Raki skupią się na relacjach interpersonalnych, już wczesnym rankiem odkryją w sobie silne pragnienie spędzenia czasu z najbliższymi. Dobrym pretekstem do spotkania może być wspólny posiłek albo rodzinna impreza. Będzie można odświeżyć kontakty z przyjaciółmi lub rodziną i podzielić się z nimi swoimi myślami i uczuciami. Dzięki temu Raki poczują się podniesione na duchu.

d44uiap

Lew – horoskop dzienny, poniedziałek 18.09.2023

Osoby urodzone w znaku Lwa czeka gwałtowny powrót do smutnej rzeczywistości, który okaże się wyjątkowo ciężki. Dlatego w poniedziałek trzeba będzie się oszczędzać, nie angażować zbytnio w obowiązki i odmawiać, kiedy to tylko możliwe. Lew w pracy powinien się szanować, inaczej współpracownicy i szefowie wejdą mu na głowę. A przecież to on jest w tym towarzystwie prawdziwą alfą.

Panna – horoskop dzienny, poniedziałek 18.09.2023

Dzisiaj Panna wciąż może się czuć się nieswojo. Pogorszenie nastroju pokrzyżuje jej plany, bo pewne sprawy będzie musiała odłożyć na później. W związku z powyższym pojawią się nieoczekiwane opóźnienia, a wraz z nimi nowe problemy – głównie w pracy. Poniedziałek nie będzie łaskawy również pod względem osobistym: mogą pojawić się konflikty z bliskimi. Lepiej zachować spokój i nie zaogniać sytuacji.

Waga – horoskop dzienny, poniedziałek 18.09.2023

Waga wkrótce będzie musiała podjąć ważną dla swojego dalszego losu decyzję. Może jeszcze nie dzisiaj, ale ten moment nieubłaganie się zbliża. Kwestia nie należy do najłatwiejszy, a dodatkowo pojawią się naciski ze strony rodziny i/lub partnera. Waga poczuje się przyciśnięta do muru i zdesperowana – może zrobić coś nieprzewidywalnego. Trudno powiedzieć, jak ostatecznie sprawa się zakończy.

Skorpion – horoskop dzienny, poniedziałek 18.09.2023

Dla Skorpiona zaczyna się aktywny czas, zwłaszcza osoby, które od pewnego czasu tkwiły w uśpieniu, poczują przypływ sił do działania. W poniedziałek mogą poczuć się wyjątkowo niecierpliwe i niespokojne, trudno będzie im usiedzieć za biurkiem, jeśli wykonują pracę siedzącą. Bardzo możliwe też, że… nagle postanowią ją zmienić. Może faktycznie nadszedł czas, aby spróbować czegoś nowego?

d44uiap

Strzelec – horoskop dzienny, poniedziałek 18.09.2023

Strzelce powinny zacząć nowy tydzień łagodnie, zbytnio się nie przemęczając. Dobrze będzie zrobić coś dla siebie, odpowiednio się rozpieścić. Ciekawym pomysłem będzie smaczne śniadanie w towarzystwie bliskiej osoby, relaksujący masaż albo luźne wyjście ze znajomymi. Co z tego, że dopiero poniedziałek? Dzięki temu Strzelec odpocznie psychicznie i przygotuje się do tygodnia pełnego wyzwań.

Koziorożec – horoskop dzienny, poniedziałek 18.09.2023

Osoby urodzone w znaku Koziorożca ktoś rozproszy dzisiaj do tego stopnia, że niemal popełnią bardzo poważny błąd. Gdy to sobie uświadomią, zdenerwują się ponad wszelkie pojęcie i oczywiście zapragną ukarać winnego. Ta osoba jednak nie przyjmie winy na klatę i cała sprawa może się przerodzić w głośną i dość żenującą aferę. Koziorożec będzie musiał wyczuć, kiedy odpuścić, aby wyjść z tego zajścia z twarzą.

Wodnik – horoskop dzienny, poniedziałek 18.09.2023

Wodniki mogą się dzisiaj czymś rozczarować. Być może spotka je jakaś nieprzyjemność w pracy lub w domu. Nawet jeśli sytuacja okaże się poważna, powinny trzymać emocje na wodzy, żeby nie dać nic po sobie poznać. Lepiej też, żeby nie analizowały zbyt długo tego zajścia, bo mroczne myśli zdominują ich cały nowy tydzień. Trzeba jak najszybciej zapomnieć o złych momentach!

d44uiap

Ryby – horoskop dzienny, poniedziałek 18.09.2023

Ryby poczują się wyjątkowo kreatywne, nowe pomysły wypełnią ich głowy po brzegi. Warto wykorzystać tę okazję, aby rozpocząć jakiś ciekawy projekt artystyczny – zwłaszcza w wypadku osób, które mają do tego predyspozycje. Siłę pobudzonej wyobraźni da się wykorzystać również w innych dziedzinach życia, np. podczas układania ambitnych planów na najbliższą przyszłość.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d44uiap
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44uiap