Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 21 września. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 21 września. Słońce w opozycji do Plutona przynosi kolejny dzień pełen emocji. Nie będzie korzystny dla nerwusów i wszystkich tych, którzy lubią dominować. W ten czwartek nauczą się pokory.

Horoskop dzienny 21 wrześniaHoroskop dzienny 21 wrześniaŹródło: Adobe Stock
d3jlzhn
d3jlzhn

Baran – horoskop dzienny, czwartek 21.09.2023

Ciężki tydzień powoli zmierzać do końca i Barany zaczynają dostrzegać światełko w tunelu. W ciągu kilku minionych dni przeżyły wiele stresów, teraz wreszcie czas na relaks. W czwartek przedstawiciele tego znaku powinni sprawić sobie jakąś przyjemność – wydać zapracowane w pocie czoła pieniądze na atrakcyjne drobiazgi lub rozrywki. Dzięki temu na pewno poczują się lepiej i wróci im chęć do życia.

Byk – horoskop dzienny, czwartek 21.09.2023

Zodiakalne Byki nadal będą odchorowywać środę, podczas której bynajmniej się nie popisały. Jeśli doszło do nieporozumień, najlepiej jak najszybciej je wyjaśnić i zażegnać konflikty… Tylko może nie dzisiaj, jeśli emocje wciąż nie opadły, a Byki nie czują, że zdołają utrzymać nerwy na wodzy. Słońce w opozycji do Plutona zapowiada kolejny dzień pełen napięć, lepiej nie dać im się ponieść.

Bliźnięta – horoskop dzienny, czwartek 21.09.2023

Impulsywne w działaniu będą w czwartek Bliźnięta, które mogą podjąć pewne decyzje, które nie przyniosą im korzyści. Ba, osoby urodzone w tym znaku błyskawicznie odkryją, że wcale nie chcą robić tego, na co się zgodziły, jednak będzie już za późno na zmianę zdania. Gdy się powiedziało A, trzeba zagryźć zęby i powiedzieć B – chyba że Bliźniętom nie zależy na honorze i dobrej opinii wśród znajomych.

Rak – horoskop dzienny, czwartek 21.09.2023

Słońce w opozycji do Plutona przyniesie Rakowi pewne problemy z upartymi osobami, które spróbują za wszelką cenę narzucić mu swoje zdanie. To kiepski pomysł, bo chociaż Rak sprawia pokorne wrażenie, przyciśnięty do muru potrafi walczyć o swoje. I słusznie, ponieważ coś, na co wszyscy wokół tak naciskają, okaże się spektakularną klęską. Lepiej dla Raka, aby nie był częścią tej katastrofy.

d3jlzhn

Lew – horoskop dzienny, czwartek 21.09.2023

Lwa może ogarnąć mroczny nastrój, gdy nadejdzie dla niego moment dokonania pewnych podsumowań. To nigdy nie jest przyjemne, bo nawet jeśli czegoś w życiu dokonał, to wciąż pozostaje jakieś pragnienie, którego do tej pory nie udało się spełnić. Pluton nie sprzyja podobnym rozmyślaniom – pod jego wpływem Lew będzie widział wszystko wyłącznie w czarnych barwach. Musi być silny i mieć nadzieję na lepsze.

Panna – horoskop dzienny, czwartek 21.09.2023

Czwartek u Panny będzie nieco spokojniejszy, upora się z pewnymi problemami i dzięki temu odzyska nieco optymizmu. Po południu powinna odpocząć. Nawet jeśli coś zaplanowała, powinna to jeszcze raz przemyśleć i rozważyć zostanie w domu. To nie jest dobry dzień na spotkanie z przyjaciółmi (szczególnie tymi niepewnymi), bo Pannie w złym momencie może rozwiązać się język.

Waga – horoskop dzienny, czwartek 21.09.2023

Wagi przypadkiem mogą się wplątać w pewną niewygodną sytuację, mimo że wcale nie miały ochoty. Zdolności dyplomatyczne osób urodzonych w tym znaku są na tyle dobrze znane, że czasami z trudem przychodzi im uwalnianie się od osób proszących o interwencję. Lepiej byłoby dla Wagi, aby nie mieszała się w ten konkretny konflikt, jednak jeśli już to zrobi, musi bardzo rozważnie wybrać stronę. Wiele zyska albo wiele straci.

Skorpion – horoskop dzienny, czwartek 21.09.2023

W czwartek Skorpion podejmie ważną decyzję, która będzie rzutować na resztą jego życia. Skłoni go do tego właśnie Słońce w opozycji do Plutona, które poruszy jakąś czułą strunę – tę, która z jakiegoś powodu czuje żal do świata, więc rozpaczliwie pragnie zmienić swoją obecną sytuację. Dzięki temu Skorpiony zaczną działać bardziej zdecydowanie i szybciej osiągnąć swój cel – choćby i po trupach.

d3jlzhn

Strzelec – horoskop dzienny, czwartek 21.09.2023

Po dość ciężkim tygodniu dla Strzelca znów zaświeci Słońce. Zacznie patrzeć na świat bardziej optymistycznie, bo zauważy, że mimo ciągłych problemów zawsze wychodzi na swoje. To zdecydowanie zwiększy jego pewność siebie i odegna mroczne myśli które może słać w jego kierunku nieprzyjazny Pluton. Strzelec spędzi dzień spokojnie i nie zapomni też o drobnych przyjemnościach.

Koziorożec – horoskop dzienny, czwartek 21.09.2023

Koziorożec często sam jest swoim najgorszym wrogiem – uparty i nieustępliwy zawsze chce postawić na swoim, nawet jeśli w ostatecznym rozrachunku nie leży to w jego interesie. Powinien się nauczyć słuchać innych. Gdyby wcielił w życie jedną czy dwie dobre rady, może jego los rysowałby się teraz inaczej. W czwartek otrzyma kolejny dowód, że lepiej być częścią grupy niż samotną jednostką.

Wodnik – horoskop dzienny, czwartek 21.09.2023

Osoby urodzone w znaku Wodnika powinny dzisiaj skupić się na sobie. Ostatnio są na tyle zajęte wszystkim i wszystkimi wokół, że zapominają o sobie. To źle, bo nigdy nie powinny się poświęcać ani zaniedbywać swoich potrzeb w imię kogoś, kto być może tego nie doceni albo nawet nie zauważy. Owszem, zawsze warto być dobrym i pomocnym człowiekiem, ale nigdy nie kosztem czegoś – np. szacunku do siebie.

d3jlzhn

Ryby – horoskop dzienny, czwartek 21.09.2023

Słońce w opozycji do Plutona może obudzić w Rybach negatywne emocje, które miały już częściowo przepracowane, ale najwyraźniej nie do końca. Muszą postarać się je w sobie stłumić i nie pozwolić starym pretensjom wybuchnąć na nowo. To zachowanie toksyczne i niekonstruktywne, które nikomu nie przyniesie nic dobrego. Lepiej wybaczyć i zapomnieć, niż pielęgnować w sobie żal.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3jlzhn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jlzhn