Trwa ładowanie...
d26onhx

Horoskop dzienny 24.08.2019. Gwiazdy znają przyszłość

Zobacz, co dziś cię czeka. Może powinieneś zacząć uprawiać sport, a może czeka cię miłość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny
Horoskop dzienny (123RF)
d26onhx

Baran – horoskop dzienny

Przemęczenie i nacisk codziennych obowiązków dadzą Ci się we znaki. Zaszalej dzisiaj i weź wolne od wszystkiego i wszystkich. Inaczej bardzo szybko wypalisz się i stracisz wenę do działania. Dobrze Ci zrobi samotny wypad za miasto, np. do lasu lub nad jezioro, nawet jeśli aura nie będzie do końca sprzyjająca, na pewno zmiana otoczenia da Ci wytchnienie i zregenerujesz swoje siły.

Byk – horoskop dzienny

Czeka Cię bardzo pracowity dzień, w większej mierze sam sobie narzucisz takie tempo. Jednak mimo zmęczenia będziesz zadowolony z rezultatów jakie uda Ci się osiągnąć. Wieczorem nie zapomnij o zasłużonej nagrodzie, ciepła kąpiel z olejkami w blasku świec, albo kocyk, książka i ulubiona herbata będą pięknym uwieńczeniem wspaniałego dnia i Twojego wysiłku. Nie daj sobie nikomu wejść na głowę.

Bliźnięta – horoskop dzienny

Dzień będzie bardzo wymagający, jednak Ty ze wszystkim sobie poradzisz, pod warunkiem, że nie będziesz brał na siebie pracy innych. Wszystko będzie zależało od Twojej asertywności. Nie rób też nic, dla tak zwanego świętego spokoju, bo nie będziesz w stanie uwolnić się od pasożytów. W domowym zaciszu też będziesz musiał tupnąć nogą, aby zakończyć sprawy, które doprowadzają Cie do furii.

d26onhx

Rak – horoskop dzienny

Czasami jesteś naiwny jak dziecko, a to uświadomi Ci rozmowa z dawno nie widzianą znajomą. Ona będzie do Ciebie podchodziła ze szczerymi intencjami, nieco będzie chciała Cię zbuntować przeciwko temu, że dajesz się wykorzystywać. W zasadzie będzie to milowy krok do zmian, zwłaszcza na tle zawodowym. Ważne abyś się nie bał walczyć o swoje, bo o innych umiesz, gorzej zadbać o własne podwórko.

Lew – horoskop dzienny

Nie dasz się zwieść miłym słówkom i komplementom. Dość szybko zadziała Twój instynkt samozachowawczy. Postaraj się też trzymać język za zębami, zbytnia wylewność może sprowadzić na Ciebie kłopoty. Uważaj dzisiaj na swoje finanse, ponieważ coś o czym mogłeś zapomnieć w ferworze obowiązków, dzisiaj da o sobie znać i będziesz musiał załatwiać coś na wariackich papierach, a to nie sprzyja racjonalnemu myśleniu.

Panna – horoskop dzienny

Bardzo ciężko będzie Ci dzisiaj dojść do porozumienia z partnerem, jednak nie zrażaj się tym i przygotuj mu jakąś miłą niespodziankę na wieczór. Ktoś z Twojej rodziny poprosi Cię o przysługę, nie daj się długo prosić, a nawet postaraj się aby wyszło tak, że sam wyszedłeś z inicjatywą. Tylko później nie przechwalaj się tym, bo wyjdziesz na snoba i w drugą stronę może już to nie zadziałać tak sprawnie.

Waga – horoskop dzienny

Dzień upłynie pod znakiem spraw rodzinnych, może nie wszystkie będą należały do tych przyjemnych, ale na pewno uda Ci się pozałatwiać i wyjaśnić wszelkie niedociągnięcia i zwady. Nie szarżuj jednak podczas zabawy, bo możesz się przeliczyć ze swoją sprawnością i siłami. Raczej postaw na lekką aktywność na świeżym powietrzu i na spędzeniu czasu ze swoimi bliskimi. Wieczorem weź ciepłą kąpiel i wygrzej mięśnie.

Skorpion – horoskop dzienny

Po raz kolejny przekonasz się, że Twoja niezależność jest Twoim ogromnym atutem, że jesteś dla kogoś przykładem i czerpie z Ciebie inspirację. Ta osoba przyjdzie do Ciebie po poradę wysłuchaj jej uważnie, a może sam dzięki temu znajdziesz rozwiązanie pewnej zagwozdki. Daj sobie więcej przestrzeni, nie musisz w żaden sposób spełnić czyichś oczekiwań, sam bądź z siebie zadowolony, reszta nie musi.

Strzelec – horoskop dzienny

Nieposkromiony optymizm i pozytywne nastawienie do świata będzie Ci towarzyszyć od rana. Zapragniesz więcej czasu poświęcać swoim bliskim i właśnie pod tym kątem zaplanujesz swój dzień. Nie zniechęcaj się jeśli nie wszystko będzie szło zgodnie z Twoim założeniem. Bierz to co daje Ci los, a szybko odkryjesz, że w takich warunkach też możesz być szczęśliwy wbrew wszystkiemu i wszystkim.

Koziorożec – horoskop dzienny

Czasami sam sobie plączesz życie. Głównie za sprawą wyimaginowanych przeszkód jakie stawiasz na swojej drodze. Masz też problem z rozróżnieniem kiedy na coś należy poczekać, a kiedy należy działać natychmiast. Postaw na większą spontaniczność, zobaczysz że życie może być dzięki temu znacznie łatwiejsze. Nie wszystko można zaplanować i działać według utartych schematów.

Wodnik – horoskop dzienny

Możesz już czuć się przemęczony codziennymi obowiązkami, ciągłą gonitwą. Nie rób nic na siłę, daj sobie chwilę wytchnienia, świat się nie zawali jeśli czegoś nie zrobisz na już. Musisz zacząć rozdzielać rzeczy ważne od ważniejszych, a Twój wypoczynek i dobre samopoczucie powinno być na pierwszym miejscu. Pamiętaj, że jeśli będziesz w kiepskiej kondycji, to nic nie będzie szło tak jak powinno.

Ryby – horoskop dzienny

Wspaniały dzień na przemyślenia i snucie planów na przyszłość, jeśli będziesz uważnym obserwatorem, może się okazać, że część z nich już jest do spełnienia. Wystarczy że wykażesz się wyczuciem i swoją kreatywnością. Nie zwracaj uwagi na krytycyzm niektórych osób z Twojego otoczenia, bo to oni właśnie ściągają Cię w dół. Bądź konsekwentny w swoim działaniu, a rezultaty mogą Cię zaskoczyć.

d26onhx

Podziel się opinią

Share

d26onhx

d26onhx