Horoskop dzienny – 29 marca. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny – 29 marca. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 29 marca
Horoskop dzienny 29 marca
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
28.03.2024 14:49

Horoskop dzienny na 29 marca. W piątek nie warto się przemęczać. Tydzień dobiega końca, podobnie jak miesiąc, więc wypada się wyluzować. Niektórzy powinni jednak zacząć szykować się do świąt, które są już za pasem.

Baran – horoskop dzienny, piątek 29.03.2024

Barany czeka bardzo dobry piątek. Możliwe, że postanowią przedłużyć sobie weekend i już teraz wyruszą w drogę na spotkanie przygody. Zasłużyły na odpoczynek, ponieważ przeżyły ciężki, bardzo nerwowy tydzień pełen obowiązków, konfliktów i wątpliwości, które w dużej mierze nadal nie zostały rozwiane. Najwyższy czas się zrelaksować i chociaż na parę dni zapomnieć o piętrzących się problemach.

Byk – horoskop dzienny, piątek 29.03.2024

Osoby urodzone w znaku Byka przechodziły ostatnio ciężkie chwile, ale gwiazdy niosą im pocieszenie: musiały trochę pocierpieć, aby nauczyć się o sobie czegoś bardzo ważnego. Teraz będzie już tylko lepiej, a one szybko znajdą sposób, aby wykorzystać nowo zdobytą mądrość na swoją korzyść. Nadchodzący weekend spędzą już bardzo przyjemnie, dlatego mogą zaplanować jakieś ciekawe aktywności.

Bliźnięta – horoskop dzienny, piątek 29.03.2024

Piątek u Bliźniąt upłynie pod znakiem przygotowań do świąt. Rodzina zdecydowanie upomni się o ich uwagę, trzeba też będzie podjąć ważną decyzję – z kim spędzić ten czas? Bliźnięta mogą otrzymać więcej niż jedną kuszącą ofertę. Po południu mimo wszystko warto postawić na relaks. Najbliższy weekend z rodziną może być burzliwy i wyczerpujący emocjonalne, dlatego lepiej się do niego przygotować.

Rak – horoskop dzienny, piątek 29.03.2024

W piątek Raki będą się mierzyć z pewnym kłopotem, który wyniknie bezpośrednio z problemów z komunikacją. Być może dojdzie do pewnego nieporozumienia albo otwartego konfliktu. Pomyłka niby okaże się łatwa do wyjaśnienia, ale na drodze stanie czyjś upór czy też trudny charakter. Z tego powodu sprawa urośnie ponad miarę, psując nastroje wszystkim wokół. Szkoda, bo mógł to być dobry dzień…

Lew – horoskop dzienny, piątek 29.03.2024

W życiu zawodowym i prywatnym Lwa zapanuje sielanka. Osoby urodzone w tym znaku mogą myśleć o sobie jak o szczęściarzach. Wiele ich planów powiodło się znakomicie i teraz cieszą się zasłużonym powodzeniem. Długo czekały na swój moment i teraz los z naddatkiem wynagradza im wszystkie wcześniejsze próby i cierpienia. Muszą korzystać, ile się da. Nigdy nie wiadomo, kiedy wiatr zawieje z innej strony.

Panna – horoskop dzienny, piątek 29.03.2024

Panna powinna wykorzystać czas wolny, aby zastanowić się nad sobą. Musi wiedzieć, czego naprawdę chce, aby móc powoli i systematycznie zmierzać do celu. Na razie pozostaje zawieszona w próżni, co wcale jej się nie podoba. Decyzje powinny zostać podjęte jak najszybciej, co ułatwi życie wszystkim wkoło. Zdecydowanie jest dla Panny kluczem do sukcesu.

Waga – horoskop dzienny, piątek 29.03.2024

Wagi mogą już wyluzować – nic złego ich nie spotka, mogą liczyć na wyłącznie sprzyjające okoliczności i dobre wiadomości. Jeśli kogoś o co prosiły, zgodzi się to dla nich zrobić. Spokój zapanuje również w rodzinie, szczególnie tam, gdzie ostatnio było nerwowo. Wszystko uda się wyjaśnić jeszcze przed weekendem, dzięki czemu atmosfera się wypogodzi i pod dach powróci harmonia.

Skorpion – horoskop dzienny, piątek 29.03.2024

Skorpion może się już skupić na relaksie. Piątek to dla niego ważny dzień – zakończy coś niezwykle ważnego: projekt, rozliczenie, może nawet… znajomość? Wszystko zależy od indywidualnych okoliczności, jednak cokolwiek się wydarzy, Skorpiony na pewno tego nie pożałują. Tak właśnie miało być, więc szkoda płakać nad rozlanym mlekiem. Trzeba odważnie iść naprzód.

Strzelec – horoskop dzienny, piątek 29.03.2024

Strzelec wprost nie będzie mógł doczekać się piątku. Wzywa go przygoda, więc z trudem zdoła wytrzymać kolejny dzień pełen obowiązków. Nosi w sobie dużo energii, którą chciałby jak najlepiej spożytkować – w kontakcie z naturą, który bardzo dobrze mu zrobi. Ruch na świeżym powietrzu pobudza ciało i odświeża umysł. Na wędrówkę Strzelce powinny zabrać sprawdzone grono znajomych.

Koziorożec – horoskop dzienny, piątek 29.03.2024

Zodiakalne Koziorożce mogą doświadczać nierozwiązanych problemów, głównie z szeroko pojętymi nałogami, do których mają wyraźną skłonność. Czasami uzależniają się od pracy, a czasami od szkodliwych substancji – to dwie strony tego samego medalu i obie są równie groźne. Wiosna to dobry moment, aby działać i wyzwolić się od złych skłonność. Może to być postanowieniem Koziorożca na najbliższą przyszłość.

Wodnik – horoskop dzienny, piątek 29.03.2024

Piątek u Wodników zapowiada się bardzo sympatycznie. Znajdą czas na kontakty towarzyskie, które być może zaniedbały, gdy ich myśli zaprzątały zupełnie inne sprawy. Ogółem, cały weekend upłynie na pozytywnych spotkaniach w gronie rodziny i znajomych. Pewne kontakty uda się odświeżyć, można też nawiązać nowe. Wodniki ucieszą się z poszerzenia grona znajomych.

Ryby – horoskop dzienny, piątek 29.03.2024

Zodiakalne Ryby poczują impuls, aby zrobić coś… ładnego. Oczywiście ten termin jest niezwykle szeroki, wiąże się też z całym wachlarzem przeróżnych aktywności, których wybór zależy od indywidualnych preferencji. Ważne, aby Ryby wykorzystały ten moment, by zrobić coś, co naprawdę sprawi im przyjemność. Dzień poświęcony pięknu to całkiem atrakcyjna perspektywa dla tego kreatywnego znaku.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!