Trwa ładowanie...
d1h9dvg

Horoskop dzienny na niedzielę 1 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na niedzielę 1 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości i czy gwiazdy obdarzą cię pomyślnością.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny na niedzielę 1 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop dzienny na niedzielę 1 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku (Pixabay.com)
d1h9dvg

Baran
Poczujesz się dziś wyjątkowo młodo, świeżo i lekko, jakby ktoś nagle odjął Ci ileś lat, taki niespodziewany, ale milutki stan może spowodować tylko jedna sytuacja, ktoś dodał Ci skrzydeł, a tym kimś jest Amor.

Byk
Dziś, jak nikt inny, naprawdę zasłużyłeś sobie na odpoczynek, na dzień tak zwanego nic nie robienia, czyli słodkiego lenistwa, zwłaszcza, że jesteś troszkę „zmęczony” wczorajszym, intensywnym biesiadowaniem.

Bliźnięta
Nareszcie możesz odetchnąć z ulgą, bo ostatnio mając gorszą passę, popadłeś w małego dołka psychicznego, na szczęście ten etap masz już za sobą, więc podmuchaj w swoje żagle i płyń szczęśliwie przed siebie.

Rak
Na szczęście problematyczny okres masz już za sobą, więc od dziś staraj się patrzeć optymistycznie w przyszłość, a będzie Ci się naprawdę dobrze wiodło, ale jest jeden warunek: nie oglądaj się już za siebie.

Lew
Lubisz otaczasz się licznym gronem znajomych, to Twoja świta, bez której czujesz się zagubiony, prawda jest taka, że po prostu nie masz się wtedy kim wyręczać, więc dziś właśnie zdany będziesz tylko na siebie.

Panna
Fortuna i życie kołem się toczy, więc raz na wozie, raz pod wozem, ten okres pod przerabiałaś przez ostatni czas, na szczęście od dziś zaczyna się lepsza passa, a więc czas profitów, zysków i rekompensat.

Waga
Dziś skoncentrujesz się na swoim życiu duchowym, emocjonalnym, uczuciowym, na rozwoju i przemyśleniach, a tematy przyziemne, pragmatyczne, materialne odsuniesz jako zupełnie nieistotne na daleki plan.

Skorpion
Skorpiony z natury są konkretnymi realistami twardo stąpającymi po ziemi, jednak zdarza im się czasem dzień refleksji, zadumy, takiego zawieszenia w czasie i przestrzeni, tak będziecie miały właśnie dziś.

Strzelec
Strzelce, co im się niezmiernie rzadko zdarza, będą dziś oderwane od rzeczywistości, bujające w obłokach, rozmarzone, zamyślone, skupione na wirtualnym świecie i do realu, na ziemię dziś już raczej nie zejdą.

Koziorożec
Macie na dziś kartę Świata, a to są nieograniczone możliwości w każdej sferze życia, dodatkowo wszystko co sobie zaplanujecie będziecie w stanie z powodzeniem zrealizować, a więc sięgajcie jak najwyżej się da.

Wodnik
Kartą dnia dla Was jest dziś Głupiec, a on niesie ze sobą spontaniczność, entuzjazm, nowe możliwości, które są dla Was wyjątkowo korzystne, dlatego bez zastanowienia powinniście w nie wejść i je wykorzystać.

Ryby
Wreszcie w Twoim życiu zapanuje długo wyczekiwany i upragniony spokój, stabilność, bezpieczeństwo i ogólna harmonia, nie pozostaje nic innego, jak tylko czerpać z tych dobrych energii, bo to długo nie potrwa.

d1h9dvg

Podziel się opinią

Share

d1h9dvg

d1h9dvg