GwiazdyHoroskop miłosny od 14 do 20 października. Twoja przyszłość zapisana jest w gwiazdach

Horoskop miłosny od 14 do 20 października. Twoja przyszłość zapisana jest w gwiazdach

Horoskop miłosny od 14 do 20 października. Twoja przyszłość zapisana jest w gwiazdach
Źródło zdjęć: © iStock.com
14.10.2019 05:30

Horoskop miłosny od 14 do 20 października. W tym tygodniu wiele się wydarzy. To wyjątkowy czas dla Baranów i Wag. Jesteś singlem lub żyjesz w szczęśliwym związku? Sprawdź, co cię czeka.

BARAN

Barany nie będą miały za dużo czasu na przyjemności z Partnerem. I nie chodzi tylko o pracę. Pojawi się obok Barana osoba, która może bardzo mocno wtargnąć z plotkami i różnymi sensacjami w jego związek. Mogą pojawić się różne plotki a nawet jakieś dziwne zdjęcia na portalach w Internecie. Nie ukrywaj tego przed Partnerem, bo i tak życzliwi mu o tym doniosą. Lepiej porozmawiaj z nim szczerze. Okaże Ci pomoc i zrozumienie. Jego słowa w twojej obronie Baranie będą najlepszym sposobem na plotki.

Pod koniec tygodnia mimo, że jeszcze możesz mieć troszkę zamieszania wokół siebie, to jednak weekend postanowisz spędzić z Partnerem tak, by wszyscy znajomi i zazdrośni, naprawdę mieli o czym plotkować.
Wolne Barany będą szalały na imprezach i spotkaniach. Jedynie powinny uważać, by nie wpaść w sidła toksycznego wielbiciela. Z początku taki zainteresowany sprawi Ci wiele przyjemności Baranie, ale już wkrótce jego zaborczość zacznie Cię męczyć.

BYK

Byk mimo chłodniejszej pogody będzie w bardzo romantycznym nastroju. Na dodatek jego urok i seksowność bardzo wzrośnie. Dlatego zamiast rozmawiać z Partnerem lub gdzieś wychodzić , Byk będzie wolał spędzać wieczory w domu i to nie bynajmniej przed telewizorem. Mimo zimna na dworze, w sypialni Byka będzie gorąco. Jego Partner nie będzie miał nic przeciwko temu i choć może mieć małe problemy z dotrzymaniem Bykowi tempa, to jednak zaangażuje się całym sobą. W weekend Byk może zapragnąć wyjechać do Spa lub do gorących źródeł. Namówi do tego Partnera bez problemu. Jedynie uważaj Byku, by za mocno nie nadwyrężyć domowego budżetu.

Wolne Byki będą miały szczęście znaleźć nowe uczucie w trakcie podróży. I nie ważne czy to będzie wyjazd służbowy czy droga autobusem do pracy. Teraz poznana przez przypadek osoba, okaże się tą która zawróci Ci w głowie Byku i na dodatek zaburzy twój zdrowy osąd. A twoje serce zacznie się wyrywać do tej osoby. Nie wahaj się tylko działaj Byku.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta będą dużo czasu spędzały z przyjaciółmi i znajomymi. Wyciągną też Partnera z domu. Dodatkowo Bliźniak zapragnie słońca i gorącego klimatu. Dlatego zacznie namawiać Partnera na zorganizowanie wyjazdu nawet na tydzień, w miejsce gdzie jest ciepło, gdzie jest muzyka i imprezy. Jedynie humor Bliźniaka może popsuć odmowa Partnera dotycząca jego pomysłów. I choć to sprawi mu przykrość, to jednak długo nie będzie nad tym rozpaczać tylko pocieszy się egzotycznymi drinkami z różnych części świata.
W weekend Bliźnięta może zaskoczyć rodzina. Przyjadą i zrobią zamieszanie. Bliźniak poradzi sobie z tym, choć zamiast spędzić czas z Partnerem, spędzi go z rodziną.

Wolne Bliźnięta zaszaleją dopiero w weekend. Imprezy, zabawy, picie i pełna swoboda. Uważaj Bliźniaku bo rano możesz się obudzić obok osoby, której imienia nie pamiętasz. Co prawda nie będzie Ci przykro, bo wieczór był udany, jednak możesz potem mieć problem z tą osobą. Bo zapragnie ona czegoś trwalszego, a ty możesz nie być na to gotowy.

RAK

Rak będzie zamęczać wszystkich swoimi pomysłami, rozwiązaniami i organizacją. W pracy, w domu a nawet u znajomych, każdego obdarzy dobrą radą lub uwagami co można zrobić lepiej. I choć jego intencje będą szczere, to jednak wiele osób będzie miało tego dość. Czarę goryczy może przepełnić fakt, jak Rak postanowi pomóc i poświecić się dla Partnera i wyratować go z ciężkiej sytuacji. Ale zamiast zwykłego dziękuję, usłyszy, że nie musiał się wtrącać bo wszystko było pod kontrolą. To spowoduje, że Rak będzie miał kiepski humor i straci całą energie do działania. Stanie się apatyczny i dodatkowo obrażony na cały świat i wszystkich, za brak zrozumienia dla jego starań. Nawet w weekend Partner nie poprawi mu humoru. Zresztą widząc brak efektów jego starań, po prostu odpuści sobie i sam zorganizuje sobie czas.

Wolne Raki będą miały bardzo zmienne humory. A co gorsze nikt i nic nie będzie w stanie zmienić ich nastawienia. Nawet możliwość randki z ciekawą osobą nie sprawi im przyjemności. W weekend przyjaciele spróbują wyciągnąć Raka na imprezę ale jego humor raczej wszystkim będzie psuł zabawę. Dlatego Rak sam wcześniej wróci do domu.

LEW

Lew będzie miał problemy w związku. Zachowanie Partnera będzie tego główną przyczyną i jego podejście do obowiązków. A raczej jego brak podejścia. Dojdzie do poważnej rozmowy i od tematu porządków, od słowa do słowa, z rozmowy zrobi się wypominanie błędów z całego związku. Jak w porę Lew się nie uspokoi, to po tej rozmowie nie tylko będą ciche dni ale nawet powstanie poważny rozdźwięk w związku. Na wyjaśnienia nie będzie potem zbytnio czasu a jak już będzie czas, to żadna ze stron nie będzie chciała zacząć pierwsza. Dlatego weekend może być nie ciekawy a dodatkowo Lew zacznie zastanawiać się nad większymi zmianami w jego życiu.

Wolne Lwy poznają ciekawą osobę przez wspólnych znajomych. Osoba ta sprawi, że poczują one chęć do działania i mimo jesieni, będą miały Lwy „motyle w brzuchu”. Miłość rozpali ich serce, jednak ich żywiołowość i chęć do działania mogą troszkę onieśmielić nowo poznaną osobę. Wyluzuj troszkę Lwie a wszystko zacznie się samo układać.

PANNA

Panny zaczną więcej czasu poświęcać na medytację, wróżenie a nawet na czytanie horoskopów. Ich racjonalne podejście zmieni się mocno i nawet Partner zauważy, że Panna przywiązuję większą wagę do świata duchowego niż do porządków. To będzie dla Ciebie dobre Panno, dlatego nie daj się sprowokować do poświęcenia medytacji na robienie porządków lub gotowanie przysmaków dla rodziny. Znajdź czas dla siebie i bądź też dla siebie wyrozumiała. Gdy się zrelaksujesz, twój Partner też na tym skorzysta, bo wasze noce staną się pełne pasji, uniesień i nie tylko tych duchowych a dodatkowo możesz też nareszcie powiększyć swoja rodzinę. Szczególnie pary, które dłużej starają się o dziecko teraz mają dobry czas na poczęcie go.

Wolne Panny nareszcie będą miały dobrą porę na przemyślenie pewnych spraw z przeszłości . A to z kolei pozwoli Pannie na pozostawienie za sobą nieudanych związków i emocji z tym związanych. W weekend Panna postanowi rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu i może nawet zacznie prowadzić blog lub bardziej klasyczny pamiętnik swoich podbojów miłosnych.

WAGA

Waga z powodu nadmiaru obowiązków i chronicznego braku czasu na odpoczynek, będzie bardzo zirytowana i wybuchowa. Co raczej rzadko jej się zdarza. Dobrze będzie jak Partner pomoże jej i szczerze zapyta jak może pomóc. Tylko pamiętaj Partnerze, to ma być realna pomoc a nie tylko sama deklaracja pomocy. Jak pomożesz teraz Wadze, to niedługo dojdzie ona do siebie i sytuacja w związku uspokoi się. Jednak zanim zaplanujesz jakieś atrakcje na weekend to lepiej zapytaj Wagi, czy będzie miała na to nie tylko ochotę ale i siłę. Bo może się okazać, że dla Wagi ważniejszy będzie sen i chwila ciszy niż różne atrakcje w wolnym czasie.

Wolne Wagi poczują przypływ energii i chęci do działania. Same zaczną wyszukiwać osoby, którymi będą zainteresowane. Dodatkowo rozpoczną akcję strategiczną, podbicia czyjegoś serca. Zaplanują wszystko w najdrobniejszych szczegółach i przystąpią do działania. Zresztą po raz pierwszy spodoba im się samo polowanie niż osiągnięty wynik.

SKORPION

Skorpiony ogarnie marazm i uznają, że ich życie rodzinne, zawodowe i towarzyskie to jedno wielkie nieporozumienie. Na Partnera będą patrzeć tak krytycznie, że zacznie się on chować po kątach lub będzie wolał spędzać wolny czas z kumplami. Dzieci zaczną unikać Skorpiona, by nie wysłuchiwać o swoich błędach i różnych powodach, czemu są dla Skorpiona źródłem rozczarowania. Taki humor utrzyma się u Skorpiona do nowego tygodnia. Weekend zapowiada się równie ciężko. Szczególnie jeżeli Skorpion spotka się z rodziną. Nie ważne, czy on do niej pojedzie czy odwrotnie. Skorpion zacznie wszystkim wytykać różne sprawy i nawet zacznie niektórym osobom proponować rozwód. Jego zachowanie będzie tak nachalne i ciężkie dla otoczenia, że stosunki rodzinne będą się mogły mocno ochłodzić.

Wolne Skorpiony będą unikać osób, które ich irytują. Nawet dla znajomych stworzą listę osób, kogo nie chcą spotkać w najbliższym czasie. I choć z początku ich przyjaciele wykażą zrozumienie, to już na wieść, że nie mogą spotykać się z pewnymi osobami, bo Skorpion ma coś do nich, spowoduje, że szczerze mu powiedzą co o tym myślą. I Skorpion może stracić paru przyjaciół i okazję na miłość.

STRZELEC

Strzelce będą miały bardzo udany czas nie tylko w związku, ale również towarzysko. Przyjaciele sami będą do nich przychodzić nie tylko po radę ale i porozmawiać, Partner chętnie będzie spędzał czas ze Strzelcem i prawił mu komplementy. Szef stanie się bardziej wyrozumiały a wszystko co szło nie tak zacznie się układać. Strzelec odżyje. A dzięki temu odżyje też jego związek i Partner. Będzie wszystko tak wspaniale się układało między Partnerem i Strzelcem, że nawet postanowią coś zmienić w swoim życiu. Przeprowadzka, podróż życia, powiększenie rodziny, teraz wszystko będzie możliwe dla nich. W weekend postanowią przetestować swój pomysł i poczuć w krótkim czasie, czy to o czym myślą ma sens. Dlatego mogą zaopiekować się dzieckiem przyjaciół, lub umówić się z agentem na oglądanie mieszkań. Nie ważne co to będzie i tak będą bawić się doskonale.

Wolne Strzelce powinny zwrócić większą uwagę na swoje otoczenie. Mogą zauważyć nową osobę lub dowiedzieć się, że ktoś do kogo wzdychały dłuższy czas właśnie został singlem. Nie czekaj wtedy Strzelcu tylko przejmij inicjatywę i do dzieła!

KOZIOROŻEC

Koziorożce będą tak zmienne, że ich otoczenie nie będzie w stanie za nimi nadążyć. Również Partner Koziorożca stanie przed nie lada wyzwaniem, zrozumieć Koziorożca i o co mu chodzi. Tym bardziej, że będzie on mało komunikatywny i raczej nie da się skłonić go do rzeczowej rozmowy. Za to Koziorożec będzie miał do niego pretensje, że jest niezrozumiany, niekochany, że Partner nie słucha co mówi i co gorsze, nie zna go tak dobrze jak powinien. Taki humor będzie miał Koziorożec nawet w weekend, czym może doprowadzić do poważnej awantury. Bo Partner w końcu nie wytrzyma i zażąda, by Koziorożec jasno powiedział o co mu chodzi a nie żądał telepatycznego zrozumienia swoich oczekiwań. Od tej rozmowy będzie zależał cały weekend a nawet przyszły tydzień, bo emocje teraz rozbudzone trudno będzie uspokoić.

Wolne Koziorożce będą chętnie flirtować ale na coś poważniejszego raczej sobie nie pozwolą. Dodatkowo trafia na osobę, która bardzo poważnie podchodzi do życia i obowiązków. Osoba ta zainspiruje Koziorożca a potem zauroczy. Tylko czy da on radę tak mocno stąpać po ziemi cały czas. To się okaże, bo temperament i osobowość Koziorożca mogą zostać wystawione na próbę.

WODNIK

Wodniki staną się nagle przewodnikami w związku. Nawet zaczną całkowicie samodzielnie podejmować różne decyzje bez wahania i konsultowania się z Partnerem. A ponieważ Partner zauważy, że dobrze to wychodzi Wodnikowi chętnie odda mu prowadzenie w związku a sam zacznie więcej czasu poświęcać sobie. Wodnikowi bardzo to się spodoba i zacznie nawet więcej wydawać na różne rzeczy. W weekend Wodnik może stać się rozjemcą na rodzinnym spotkaniu. Bo nagle jego podejście do różnych rodzinnych spraw może się okazać dobre dla stron, które nie mogą dojść do porozumienia. I mimo, że cały tydzień Wodnik spędzi bardzo intensywnie to jednak zapragnie w niedzielę wieczorem spędzić też troszkę czasu z Partnerem. Jednak jego plany mogą nie znaleźć zrozumienia u niego i z jego planów nic nie wyjdzie.

Wolne Wodniki będą korzystać z zaproszeń na imprezy i różne atrakcje. A w czasie jednego z ciekawszych spotkań zwróci na niego uwagę osoba, która jest całkowicie odmienna od niego i patrzy na świat zupełnie inaczej. Ale to okaże się dla Wodnika fascynujące i bardzo atrakcyjne.

RYBY

Miłość, ach miłość. Ryby zaczną patrzeć na świat przez pryzmat uczuć. Partner, natura, emocje i wiele innych spraw sprawi, że Ryba zacznie na wszystko bardzo mocno reagować. A co ważniejsze najmniejsze słowo krytyki weźmie do siebie. Będzie nie tylko martwiła się o swoje emocje ale i o los planety, emocje Partnera i nawet szefowi zacznie współczuć, że jest taki zapracowany. Partner będzie troszkę zaniepokojony tą wrażliwością Ryb, choć sam chętnie z niej skorzysta w weekend. Wspólna kolacja, romantyczny wieczór przy winie a potem upojna noc. Teraz wszystkie jego pomysły spodobają się Rybom i co ważniejsze chętnie wezmą w nich udział. Tylko niech Partner pamięta by w momencie gdy są razem nie pozwolił sobie np. na krytykę figury Ryby lub na uwagę o jakimś jej defekcie. Bo mimo, że powie to w żarcie, to Ryba zrobi z tego tragedię i wieczór będzie stracony.

Wolne Ryby od czwartku będą miały doskonały humor i zaczną przyciągać płeć przeciwną jak magnes. To pozwoli im na bycie lekko wybredna i umówić się tylko z tymi osobami, które naprawdę zrobią na nich wrażenie. Randki z litości nie będą teraz dla nich. Jednak strzała Amora może dopaść na poważnie Rybę w sobotę. Gdy zobaczy pewną osobę na parkiecie i już nie będzie zwracała uwagi na nikogo innego.

Źródło artykułu:WP Kobieta