Trwa ładowanie...
d30ao8w

Horoskop partnerski 05-11.08. 2019 r. Zobacz, co wydarzy się w twoim związku

Koziorożec będzie gotowy na nowy związek, a ryby w związkach powinny się przygotować się na kłótnie w związkach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop miłosny 15-21.07.2019
Horoskop miłosny 15-21.07.2019 (123RF)
d30ao8w

Koziorożec – horoskop partnerki

Ona: Będziesz gotowa na wejście w nową relację. Możesz przeżyć szybki, krótki i namiętny romans. Ponadto będzie to czas bardzo intensywnych kontaktów. Otrzymasz wiele różnych informacji z różnych źródeł. Zapowiadają się częste spotkania oraz rozmowy. W stałych związkach może pojawić się nagła potrzeba komunikowania się oraz konieczność włożenia wysiłku w ulepszenie wzajemnych relacji.
On: Szczerze zaangażujesz się w relację partnerską. Okażesz wielkoduszność I ciepło. Z łatwością będziesz zwracać na siebie uwagę płci przeciwnej. Single mogą więc oczekiwać zmian, gdyż zapowiadają się nowe znajomości. Miej na uwadze to, że w miłości warto podjąć ryzyko.

Wodnik – horoskop partnerki

d30ao8w

Ona: W nadchodzącym czasie wykażesz się umiejętnością dostrzegania tego czego nie może zauważyć i zrozumieć Twój partner. Oprócz tego może cechować Cię emocjonalna naiwność. Poświęcisz się rodzinie i swojej drugiej połówce. Singielki mogą zaangażować się w zupełnie nowy związek. Oczekuj dobrych wiadomości. Otwórz się na wyciąganie wniosków z doświadczeń emocjonalnych oraz wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos.
On: Najwyraźniej w nadchodzącym czasie będziesz podążał za głosem serca, przez co odrzucisz racjonalizm i analizę. Szczególnie wyróżniać się będziesz irracjonalnym myśleniem i postrzeganiem rzeczywistości poprzez pryzmat emocji. Ponieważ sprawy uczuciowe dominować będą w Twoim życiu i całkowicie zdeterminują Twoją egzystencję możesz jedynie poddać się im i przyjąć je, abyś miał możliwość zapanowania nad nimi.

Ryby – horoskop partnerki

Ona: Nadchodzi oziębienie w związkach partnerskich. Możliwe konflikty, potyczki słowne. W sytuacjach trudnych staraj się myśleć nieszablonowego. Broń tego w co wierzysz. W życiu singli może zaistnieć osoba, która pojawi się nagle, nie wiadomo skąd, zawróci w głowie i odejdzie.
On: Możesz odczuwać niezadowolenie i brak satysfakcji w partnerstwie oraz odnosić wrażenie, że życie w tej sferze straciło swój urok. Niestety, może to świadczyć o pojawiającej się monotonii w związku i wkradającej się weń się nudzie. Może dojść do załamania relacji między Tobą a partnerką wskutek braku zainteresowania.

Baran – horoskop partnerki

Ona: Możesz czekać na to, aby spełniły się Twoje największe obawy i lęki. Towarzyszyć może Ci napięcie, lecz w rzeczywistości nie będziesz sobie zdawać sprawy z tego, że do takiego stanu doprowadził Cię własny umysł. Prawdopodobnie towarzyszyć Ci będzie uczucie cierpienia spowodowane brakiem bliskości lub tęsknota za miłością, ciepłem i uczuciem.
On: Bądź przygotowany na nadchodzące zmartwienia oraz niepowodzenia. W nadchodzącym czasie możecie zauważyć brak rezultatów podjętych wcześniej działań. W relacjach partnerskich mogą pojawić się trudności. Twoje nadzieje zostaną rozwiane, a wspomnienia będą przeszkadzać. Mogą powrócić sprawy, które wydawały się być już dawno rozwiązane. Nadchodzące trudności przyjmij z godnością.

d30ao8w

Byk – horoskop partnerki

Ona: Możesz przechodzić kryzys emocjonalny, odczuwać niepokój i brak pewności siebie, a trwałość Twojego związku może zostać poddana próbie. W Twoim przekonaniu relacja, w której się znajdujesz może być nie jest do końca spełniona, a Twój partner może mieć inne potrzeby i oczekiwania.
On: W nadchodzącym czasie dużo zacznie się dziać. Zapowiadają się emocjonującego wydarzenia, burzliwe uczucia. Możesz przejawiać tendencje do przekraczania granic, w związku z czym zaistnieć mogą punkty zapalne, które wywołają konflikt. Single mogą mieć problem z nawiązaniem bliższej znajomości.

Bliźnięta – horoskop partnerki

Ona: Dostrzeżesz pojawiająca się szansę i podejmiesz kolejny krok. W relacjach partnerskich zapanuje spokój i harmonia, a Ty w przyjemny sposób będziesz spędzała czas ze swoją drugą połówką. Singielki mogą odnaleźć miłość pełną ciepła i wzajemnego zrozumienia Nie poprzestawaj na małych rzeczach w swoim życiu.
On: Z większą ufnością możesz podejść do własnych przeczuć. Kieruj się przede wszystkim sercem i głosem rozsądku, bądź uważna i rozważaj różne rozwiązania danej sytuacji. Może pojawiać się problem w sferze seksu u jednego z partnerów. Swoje opinie zachowaj dla siebie, szukając odpowiedzi znacznie głębiej.

d30ao8w

Rak – horoskop partnerki

Ona: Nadchodzący czas na pewno nie będzie nudny. Mogą pojawić się liczne niespodzianki i nagłe zdarzenia. W życiu uczuciowym zapowiadają się duże i radykalne zmiany. Niestety mogą pojawić się również problemy, które będą rezultatem wcześniejszych zdarzeń co prawdopodobnie sprawi, że zaistnieją nieporozumienia, konflikty, kłótnie, a w związku z tym niewykluczone będą również rozstania.
On: Zapowiada się czas rozmyślań i rozterek. Możesz zostać postawiony w sytuacji, która będzie wymagała od Ciebie podjęcia decyzji. Ktoś może Cię uważnie obserwować, ale niestety nie wykazywać się przy tym własną inicjatywą. W życiu uczuciowym może pojawiać się niepewność i poczucie braku stabilizacji u boku obecnej partnerki lub niepewność co do wyboru partnerki.

Lew – horoskop partnerki

Ona: Singielkom nadchodzący tydzień może przynieść platoniczną miłość, a także wiążące się z tym fantazje, złudzenia, mrzonki, niezdecydowanie, zatracanie się w marzeniach, dużo różnych wizji na temat związku. W stałych związkach zapowiadają się problemy z wyborem najlepszych rozwiązań, idealizowanie partnera, brak działania, uleganie pokusom. Mogą również pojawić się problemy z wyborem partnera lub nierealne oczekiwania oraz wysokie wymagania wobec partnera.
On: Może to być dość trudny czas dla partnerstwa. Zapowiada się przekreślenie całej wspólnej przeszłości oraz pozbycie się złudzeń co do związku, a także wypalenie się uczucia, co może oznaczać koniec wspólnych planów i nagły, bardzo często gwałtowny koniec związku. Porzuć walkę, którą toczysz i poddaj się.

d30ao8w

Panna – horoskop partnerki

Ona: W stałych relacjach, mogą mieć miejsce wewnętrzne napięcia, które spowodowane będą brakiem pewności co do uczucia partnera. Towarzyszyć Ci będzie także uczucie, że w Twojej relacji brak jest spontaniczności oraz, że się nie rozwija. Możesz dojść do wniosku, że jesteście ze sobą jakby z przyzwyczajenia.
On: Możesz stać się więźniem samego siebie, zakładnikiem Twoich uprzedzeń i stronniczości. W relacjach partnerskich możliwość wystąpienia blokad. Prawdopodobne nieporozumienia oraz problemy z wyrażaniem uczuć, zbytnie przywiązanie do kogoś lub czegoś, uprzedzenie do innych osób. Odnajdź w sobie cierpliwość oraz wytrwałość, albowiem umożliwi Ci to przezwyciężenie sytuacji, w której się znalazłeś.

Waga – horoskop partnerki

Ona: Zapowiada się zakończenie pewnego etapu i nowy początek. W stałych relacjach zapanuje szczęście i harmonia. Towarzyszyć Ci będą piękne uczucia, a także stan zadowolenia oraz spełnienia. Możesz spotkać się z charyzmatyczną osobą, mającą na Ciebie dobry wpływ. W stałych związkach prawdopodobne narodziny potomka.
On: Podejmowane przez Ciebie działania w nadchodzącym czasie ukierunkowane będą na ustabilizowanie związku. Najwyraźniej zmierzać będziesz do osiągnięcia porozumienia ze swoją partnerką. Podczas częstych rozmów dotyczących wspólnej przyszłości poczujesz z nią wyjątkową więź. Możesz też liczyć na swobodną wymianę myśli oraz porozumienie na wszystkich płaszczyznach, a także jej zaangażowanie w planowanie wspólnej przyszłości.

d30ao8w

Skorpion – horoskop partnerki

Ona: W sferze uczuciowej prowadzić będziesz dość aktywne życie, co oznaczać może eksperymentowanie zarówno w stałym partnerstwie jak i w innych relacjach. Twoja pomysłowość i kreatywność umożliwi Ci zbliżenie się do bliskiej Ci osoby. Masz dużą szansę na przezwycieżenie wszelkich problemów w związku.
On: Nadchodzi czas kiedy będziesz musiał mocniej zaangażować się w sprawy wspólnych relacji. Prawdopodobnie sprawy zawodowe i domowe będą miały znaczący wpływ na Twoje partnerstwo. Być może sytuacja, w której się znajdziesz będzie wymagała mozolnej i wytężonej pracy ale możesz być pewien, że w rezultacie wszelkie podjęte przez Ciebie działania zakończą się sukcesem.

Strzelec – horoskop partnerki

Ona: Pewne sytuacje i sprawy przestaną być aktualne. Może to oznaczać odcięcie się od danej sytuacji. Niewykluczone zakończenie relacji, która nie była sprzyjająca dla rozwoju lub konieczność dokonania zmian w związku istniejącym. Pozbądź się swoich starych przekonań i spróbuj pogodzić się z tym, co niesie nieuchronny koniec.
On: Do miłości i uczuć podchodził będziesz z optymizmem. Będziesz czuł się tak jakbyś wygrał los na loterii. Najprawdopodobniej zdobędziesz względy osoby o którą się ubiegasz, pokonasz wszelkie przeszkody oraz zasłużysz na podziw. Będzie to również wyjątkowy czas dla osób samotnych, gdyż sprzyjać będzie powodzeniu w miłości.

d30ao8w

Podziel się opinią

Share
d30ao8w
d30ao8w