Trwa ładowanie...
d18am02

Horoskop tygodniowy 05-11.08.2019 r. Twoja przyszłość jest już pewna

Ten tydzień będzie ciekawy. Niektóre znaki zodiaku będą w tym tygodniu przezywały cudowne chwile, a na niektóre czekają niemiłe niespodzianki. Gwiazdy już wiedzą, co się stanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop tygodniowy
Horoskop tygodniowy (iStock.com)
d18am02

Baran – horoskop tygodniowy

Miłość: Twoja zazdrość może sprawić przykrość drugiej połówce. Czas trochę wyluzować gdyż druga osoba będzie czuć się osaczona.
Praca: Możliwe konflikty. Pomyśl dwa razy zanim coś powiesz ,konfrontacje nie przysłużą się dobrze twej karierze. A tymczasem, pokorne cielę dwie matki ssie. Weź to sobie do serca.
Finanse: Pora nadrobić wydatki wakacyjne. Może i wymaga to wzmożonej pracy , ale w niedalekiej przyszłości zaprocentuje.
Zdrowie: Zmień dietę, zacznij dbać o kondycję. Warto wziąć się za siebie

Byk – horoskop tygodniowy

d18am02

Miłość: Namiętność zagości w twoim życiu uczuciowym. Dobry czas na eksperymentowanie i nowe doznania
Praca: Perspektywa podwyżki i nowych ciekawych możliwości. Twój upór wreszcie będzie doceniony.
Finanse: Niedługo dostaniesz zastrzyk gotówki, może warto zaoszczędzić to na czarną godzinę.
Zdrowie: Ograniczanie w spożywaniu tłustych produktów przyniesie dobry skutek. Warto też ograniczyć swoje nerwy.

Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Miłość: Mniej gadania, więcej brania spraw w swoje ręce. Pora działać by druga połowa nie znudziła się nami
Praca: Twoja wrodzona wrażliwość przysporzy Ci ważnych sojuszników w pracy. Postaraj się rozwijać te przyjaźnie.
Finanse: Tu wieje nudą, ale to nie jest źle. Niestety nie będzie w najbliższym czasie znacznych wzrostów, ale też nie będzie wielkich strat.
Zdrowie: W zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego zwiększenie aktywności fizycznej przysłuży Ci się bardzo w nadchodzącym okresie.

Rak – horoskop tygodniowy

d18am02

Miłość: Kocha czy nie kocha? Niestety będziecie musieli sami sobie odpowiedzieć na to pytanie. Warto słuchać więcej partnerów to da odpowiedzi na nurtujące pytania
Praca: Twoja wytrwałość i naturalna wrażliwość pomogą Ci zjednać sobie ludzi i przychylność szefostwa. Dobry czas na podejmowanie śmiałych działań.
Finanse: Stabilność zakończona nagłym zastrzykiem gotówki, te pieniądze bardzo Ci się przydadzą.
Zdrowie: Czas przestać się smucić, stresy i smutki nie pomagają zdrowiu. Uśmiechnij się i żyj bardziej optymistycznie.

Lew – horoskop tygodniowy

Miłość: To mnie muszą kochać... Tak... Tak.. Ale czy na pewno taka postawa wobec drugiej połówki wyjdzie Ci na dobre?
Praca: „Zaakceptujcie mnie taką osobą jaką jestem bo i tak się nie zmienię...” Wciąż masz w głowie tą postawę, ale przemyśl lepiej czy ona na pewno się opłaci?
Finanse: Mimo ostatnich dołków, powoli imperium finansowe waszego królestwa się odbudowuje. Jednakże warto nauczyć się oszczędności, polecam więcej pragmatyzmu w decyzjach zakupowych
Zdrowie: Czas powalczyć z nałogami, ograniczenie niezdrowych nawyków wyjdzie Ci na dobre.

Panna – horoskop tygodniowy

d18am02

Miłość: Mimo iż chcesz jak najlepiej, nie przesadzaj w nadopiekuńczości. Czasem partnerzy potrzebują więcej samodzielności
Praca: Twoja sumienność zostanie doceniona. Szefostwo wie, że tak odpowiedzialni pracownicy jak ty są skarbem.
Finanse: Zauważysz że twoje oszczędne podejście do życia przynosi rezultaty. Podczas gdy inni wydali już swe oszczędności. Ty nadal możesz cieszyć się tym przysłowiowym groszem w portfelu.
Zdrowie: Postaraj się o więcej pragmatyzmu w podejściu do zdrowia, staraj się też mniej przemęczać

Waga -– horoskop tygodniowy

Miłość: Znów strach i zwątpienie w intencje drugiej strony będą Cię dręczyć. Jednak to nie jest tak jak myślisz. Porozmawiajcie na drażliwe tematy a to na pewno pomoże w waszej relacji
Praca: Spójrz na wszystko z innej strony, pracodawcy naprawdę cenią Cię jako pracownika. Musisz po prostu bardziej zacząć to zauważać. Dobra passa w pracy
Finanse: Nie bez powodu mówi się że waga to bardzo inteligentny znak. Twój intelekt pomoże Ci w zdobyciu finansów mimo nadchodzących sporych wydatków. Nie bój się, dasz radę
Zdrowie: Postaraj się umiarkować w jedzeniu produktów które Ci nie służą. Jedz więcej warzyw, sałatek. Mimo iż w najbliższym czasie możesz mieć kilka okazji do stresów, staraj się jak najbardziej relaksować.

Skorpion – horoskop tygodniowy

d18am02

Miłość: Twoja zaborczość mimo że niezwykle romantyczna może stać się ciężarem dla drugiej strony. Oby nie było z tego konfliktów.
Praca: Chyba czas się zastanowić czy to co robisz jest szczytem Twoich marzeń. Możliwe, że w najbliższym okresie pojawi się coś nowego atrakcyjniejszego
Finanse: Jest dobrze, lecz w niedługim okresie będzie jeszcze lepiej. Szykuj się na przypływ gotówki
Zdrowie: Mimo iż siły witalne Cię nie opuszczają, postaraj się nie przeforsować. Uważaj na używki i nie zdrowe odżywianie

Strzelec – horoskop tygodniowy

Miłość: Więcej czułości, druga strona może czuć się niepewnie gdyż odbiera Twoją postawę jako chłodną. Czas na kilka romantycznych uniesień.
Praca: Rutyna i nuda Twoi najgorsi wrogowie zaczynają doskwierać w pracy. Chyba pora ruszyć na wymarzony urlop i nabrać nowych sił.
Finanse: Pora nauczyć się oszczędności. Chociaż na horyzoncie jawi się przypływ gotówki , to jednak umiejętność jej zatrzymania na dłużej bardzo Ci się przyda.
Zdrowie: Oraz wrócić do regularnej aktywności fizycznej, twój organizm tego potrzebuje. A duchowo też czujesz tą potrzebę

Koziorożec – horoskop tygodniowy

d18am02

Miłość: Chociaż chcesz jak najlepiej, to musisz wiedzieć że bez otwarcia się nie uda Ci się stworzyć silnych więzi.
Praca: Mimo iż praca to Twój żywioł, pora pomyśleć o małym urlopie. Nie wszystko da się przerobić.
Finanse: Twój wrodzony zmysł oszczędzania pozwolił Ci na godne życie. Może pora uszczknąć coś z tego i pozwolić sobie na małe przyjemności?
Zdrowie: Życie masz jedno, pora wyluzować i zadbać trochę o zdrowie. Nie warto odkładać tego na dalszy plan

Wodnik – horoskop tygodniowy
Miłość: Musisz w końcu zdecydować co jest dla Ciebie ważne, związek czy flirt?
Wiadomo że wszystko Cię pociąga, lecz nie da się wziąć dwóch rzeczy na raz
Praca: Sprawdź czy twoja praca przynosi Ci to czego od niej oczekujesz. Twoja kreatywność nie powinna być zamknięta w pudełku, pamiętaj że dobrzy pracodawcy docenią Twe pomysły
Finanse: Czy na pewno Twój plan oszczędnościowy się sprawdza? W razie czego nie wahaj się prosić o rady w tych ważnych kwestiach.
Zdrowie: Nie ociągaj się, chyba nie muszę Ci przypominać jak ważne dla Ciebie są ćwiczenia. Uważaj na to co jesz.

Ryby – horoskop tygodniowy

Miłość: Kochaj mocno ale zachowaj rozsądek, nie zawsze dobrze wychodzi się na idealizowaniu drugich połówek. Możliwe miłosne uniesienia.
Praca: Musisz wreszcie pokazać swoim pracodawcom talenty jakimi Cię obdarzyła natura. Wiem że trudno się przełamać, ale odwaga zostanie doceniona.
Finanse: Znów pustki w portfelu? Lepiej sprawdź komu dajesz i ile. Uważaj na ludzi wokoło siebie, jest pełno oszustów próbujących Cię wykorzystać opowiadając „łzawe" historie
Zdrowie: Postaraj się o więcej spacerów i spróbuj pochodzić na basen. Wszak ryba w wodzie czuję się najlepiej!

d18am02

Podziel się opinią

Share
d18am02
d18am02