GwiazdyHugh Jackman: Żona woli, gdy nie jestem w formie...

Hugh Jackman: Żona woli, gdy nie jestem w formie...

Hugh Jackman: Żona woli, gdy nie jestem w formie...
Źródło zdjęć: © AP
10.10.2011 22:55

To jeden z najprzystojniejszych aktorów dużego ekranu, zwycięzca rankingu magazynu „People” na najseksowniejszego mężczyznę na świecie. Jednak okazuje się, że żona Hugh Jackmana, Deborra-Lee Furness, woli, gdy jej boski małżonek nie wygląda jak facet z plakatu.

To jeden z najprzystojniejszych aktorów dużego ekranu, zwycięzca rankingu magazynu „People” na najseksowniejszego mężczyznę na świecie. Jednak okazuje się, że żona Hugh Jackmana, Deborra-Lee Furness, woli, gdy jej boski małżonek nie wygląda jak facet z plakatu. W wywiadzie dla Australia's News.com.au aktor żartował, że jego obowiązkiem jest wyglądanie tak źle, aby żona prezentowała się lepiej.

- Deb powtarza mi, że moje zadanie to brak formy, dzięki temu ona wygląda tak dobrze, jak to możliwe – mówi Jackman. - Dlatego martwi ją, kiedy jestem w naprawdę dobrej formie. Mówi wtedy: „Chyba zapominasz o naszej małżeńskiej umowie – to ja mam wyglądać lepiej, więc koniec z ćwiczeniami!”

Para jest ze sobą od 15 lat, wychowuje wspólnie dwójkę adoptowanych dzieci i uchodzi za jedno z najszczęśliwszych małżeństw w Hollywood. Wygląda więc na to, że taki układ się sprawdza...

(ma)* POLECAMY:*