Trwa ładowanie...

Ida Nowakowska chwali polski rząd. "Walczy o naszą suwerenność"

Ida Nowakowska w jednej ze swoich instagramowych relacji odniosła się do artykułu, którego autorka miała zmanipulować jej wypowiedź i zasugerować, że nie interesuje ją, kto rządzi Polską. "To, kto jest przy władzy i kto rządzi krajem, jest według mnie jedną z najważniejszych rzeczy" - podkreśliła Nowakowska i pochwaliła obecny rząd.

Share
Ida Nowakowska to jedna z gwiazd TVPIda Nowakowska to jedna z gwiazd TVPŹródło: AKPA, fot: Piętka Mieszko
d14mgyr

Ida Nowakowska to jedna z twarzy Telewizji Polskiej. Prezenterka nie kryje swoich poglądów i otwarcie wspiera rząd, a także to, jak wygląda dzisiaj TVP. "Dziękuję za te nadrzędne, przepiękne wartości, które reprezentuje TVP" - ogłosiła podczas gali rozdania Wiktorów 2022.

Ostatnio, przy okazji odpowiedzi na artykuł, w którym autorka miała przeinaczyć jej wypowiedź, Nowakowska znów zachwalała obecną władzę.

Ida Nowakowska prostuje artykuł. "Żaden z fake newsów nie zabolał mnie tak bardzo jak ten"

Według cytowanego artykułu Nowakowska miałaby nie interesować się tym, kto rządzi krajem. Prezenterka poczuła się dotknięta tymi słowami i postanowiła zareagować. "Czasami pojawiają się artykuły lub wyrwane z kontekstu zdania na mój temat, które mają na celu dyskredytację mojej osoby. Nie wiem, jakie były intencje Pani Oli, ale żaden z fake newsów nie zabolał mnie tak bardzo, jak ten" - napisała na InstaStories.

d14mgyr

Ida Nowakowska oskarżyła autorkę, że ta dodała do swojego tekstu kilka sformułowań, których gwiazda TVP nigdy nie wypowiedziała. Szczególnie poruszyły ją dwa zdania, według których prezenterka "nigdy nie dbała o to, kto jest przy władzy" oraz "niezbyt obchodzi ją, kto rządzi krajem".

Ida Nowakowska zachwala rząd PiS. Mówi o walce o demokrację

Nowakowska stanowczo zaprzeczyła tym słowom i jednoznacznie opowiedziała się po stronie obecnej władzy. Wyznała przy tym, że jej przodkowie "z pokolenia na pokolenie walczyli o demokratyczną i suwerenną Polskę", a ona sama "studiowała na wydziale politycznym na jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie po to, aby dokonywać świadomych wyborów".

"Dlatego popieram polski rząd, który z ogromną determinacją walczy o naszą suwerenność i demokrację" - ogłosiła wprost w relacji.

d14mgyr

Pracownica TVP w telewizji pod rządami Prawa i Sprawiedliwości zachwala "profesjonalizm i umiejętność rozmowy dotyczącej zasadniczych tematów". "Uważam, że demokracja polega na ścieraniu się poglądów i dyskusji. To, kto jest przy władzy i kto rządzi krajem, jest według mnie jedną z najważniejszych rzeczy" - podkreśliła.

Ida Nowakowska w swojej relacji wychwala obecny rząd Instagram
Ida Nowakowska w swojej relacji wychwala obecny rządŹródło: Instagram, fot: idavictoria

"Tworzenie dezinformacji, świadome czy też nieświadome, jest bardzo niebezpieczne, szczególnie w obecnej sytuacji politycznej" - zakończyła swoją relację.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Co Ida Nowakowska zrobi bez TVP?

d14mgyr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14mgyr
d14mgyr