GwiazdyIda Nowakowska na gali Wiktorów wychwala TVP pod niebosa. "Współtworzy demokratyczną, wolną, suwerenną Polskę!"

Ida Nowakowska na gali Wiktorów wychwala TVP pod niebosa. "Współtworzy demokratyczną, wolną, suwerenną Polskę!"

Ida Nowakowska na gali wręczenia Wiktorów
Ida Nowakowska na gali wręczenia Wiktorów
AKPA

01.04.2022 10:46, aktual.: 01.04.2022 12:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ida Nowakowska ma niemałe powody do radości. Gwiazda Telewizji Polskiej odebrała statuetkę Wiktora Publiczności z rąk samego prezesa stacji, Jacka Kurskiego. - Dziękuję za te nadrzędne, przepiękne wartości, które reprezentuje TVP - mówiła, nie kryjąc wzruszenia. Jej słowa spotkały się jednak z niemałą krytyką internautów.

Ida Nowakowska na gali TVP była niezwykle poruszona. Nic dziwnego, prezenterka "Pytania na śniadanie" otrzymała Wiktora Publiczności. - Telewizja to nie tylko kamera, ale też okno do publiczności - dziękowała swoim wiernym fanom za głosy.

Nowakowska została doceniona również przez swojego pracodawcę, Jacka Kurskiego. Dumny prezes TVP wręczył swojej podopiecznej prestiżową statuetkę, nie szczędząc przy tym gromkich braw. - Dziękuję za te nadrzędne, przepiękne wartości, które reprezentuje TVP. Za to, że jesteśmy częścią współtworzenia demokratycznej, wolnej, suwerennej Polski - mówiła na scenie rozemocjonowana Nowakowska.

Zachwytom nad TVP nie było końca

Prezenterka zaznaczyła, że pracuje wśród wyjątkowych ludzi, którzy codziennie dają jej ogrom siły i motywacji, by zmieniać świat na lepsze - Każdy tutaj współtworzy to wielkie środowisko, które daje wielką siłę, siłę miłości - kontynuowała.

Nowakowska w swoim przemówieniu zdecydowała się również nawiązać do trwającej wojny w Ukrainie. - Wszyscy za tym stoimy i walczymy o tę wolność, tak ja za tę wolność walczy teraz Ukraina - mówiła. Jej słowa wzbudziły wśród śledzących na żywo transmisję widzów niemałą konsternację. "Że co? To już przesada", "Lubię Nowakowską, ale ona popłynęła już w tym zachwycie nad TVP" - pisali.

Stylizacja Idy Nowakowskiej

A jak na tak ważnej gali TVP prezenterka "Pytania na śniadanie" zaprezentowała się widzom? Nowakowska postawiła przede wszystkim na kolor. Jej długa, elegancka spódnica i nieco mniej skromny top to zjawiskowy komplet w odcieniu szafirowym. "Ślicznie wyglądałaś. I ten warkocz" - zachwyciła się jedna z fanek gwiazdy Telewizji Polskiej. "Ida, ty to jesteś klasa. Pięknie ci w tym kolorze" - wtórowała jej kolejna na Instagramie. A jak wam podoba się stylizacja Idy Nowakowskiej?

Stylizacja Idy Nowakowskiej na gali Wiktorów
Stylizacja Idy Nowakowskiej na gali Wiktorów AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także