Blisko ludziIda Nowakowska zazdrości Annie Lewandowskiej. Też chce być w ciąży

Ida Nowakowska zazdrości Annie Lewandowskiej. Też chce być w ciąży

Ida Nowakowska zazdrości Annie Lewandowskiej. Też chce być w ciąży
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Karolina Błaszkiewicz
20.11.2019 07:52, aktualizacja: 20.11.2019 08:24

Ida Nowakowska to nowa gwiazda Telewizji Polskiej. 28-latka robi karierę w oszałamiającym wręcz tempie. Ostatnio spędziła dwa miesiące poza krajem, kręcąc program "Szlak Nadziei". Po powrocie coraz częściej myśli o dziecku.

Ida Nowakowska podbiła serca widzów TVP. Jest jedną z jej czołowych prezenterek. Na pewno nie bez znaczenia jest fakt, że ma bardzo amerykański sposób bycia – Stany są jej drugim domem. Tam studiowała i poznała męża Jacka Herndona. Nowakowska jest otwartą i zawsze uśmiechniętą młodą kobietą. Mimo że ma teraz najlepszy zawodowy czas, to nie wahałaby się poświęcić rodzinie.

Ida Nowakowska – ciąża

W rozmowie z portalem Jastrząb Post Nowakowska wyznała, że marzy o dziecku. – Ja byłam gotowa, żeby zostać mamą już dawno. Od zawsze chciałam być mamą. Jak byłam małą dziewczynką, zawsze chciałam być mamą, żoną. Miałam taki wyidealizowany obraz swojego życia – powiedziała. – A tu w ogóle jestem jakaś inna, zwariowana i nie mam jeszcze dzieci. Dla mnie jest to dziwne, że moje życie się tak ułożyło. Ale nie to, że się nie staramy – wręcz odwrotnie. Po prostu jeszcze ich nie mamy – dodała.

28-latka jeszcze bardziej zapragnęła zostać matką za sprawą Anny Lewandowskiej. – Nie ukrywam, że gdy dowiedziałam się, że jest w ciąży, to od razu do niej napisałam, że jej zazdroszczę – przyznała. – Uwielbiam w ogóle Anię, dla mnie jest niesamowitym człowiekiem, pełnym pokory i skromności – dodała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl