Trwa ładowanie...

Iga Lis pozuje w wannie. Zrobiła domówkę w Londynie

Iga Lis, chociaż ma zaledwie 19 lat, już zdążyła być inspiracją dla wielu dziewcząt w jej wieku. Córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin pokazała zdjęcia z domówki, na której bawiły się same gwiazdy.

Share
Iga Lis pozuje w wannie. Zrobiła domówkę w Londynie
Źródło: ONS.pl
docm4rr

Iga Lis studiuje historię i stosunki międzynarodowe na London School of Economics. Pomimo tego, że studiuje i pracuje, znajduje również czas na prawdziwy, studencki tryb życia. Ostatnio zorganizowała domówkę, na którą zaprosiła najbardziej obiecujące, młode talenty polskiej estrady: Darię Zawiałow, Kasię Borkowską oraz Natalię Szroeder.

Iga Lis – zdjęcie w wannie

Iga Lis z pewnością odziedziczyła urodę i zainteresowanie dziennikarstwem po pięknej mamie. Ojciec zaraził ją pasją do polityki. Jednak pomimo wielu swoich talentów i pasji nie straciła młodzieńczego wigoru.

Na domówce razem z koleżankami wygłupiają się i pozują w wannie. Lis podpisała zdjęcie: "Fajne te moje koleżanki". Pojawiło się pod nim wiele komentarzy. Fani piszą: "Dziewczyny jak maliny". Zachwycają się urodą celebrytek i żartują z zabawnej aranżacji zdjęcia.

docm4rr

Zaskakujące, że Taco Hemingway, który od dwóch lat spotyka się z Igą Lis, nie pozował z dziewczynami. Może to on był fotografem?

Zobacz także: Hanna i przyjaciele. W kuchni Lis Małgorzata Rozenek

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

docm4rr

Podziel się opinią

Share
docm4rr
docm4rr