GwiazdyIzabela Janachowska o szczepieniach na COVID-19. Co sądzi o decyzji Edyty Górniak?

Izabela Janachowska o szczepieniach na COVID-19. Co sądzi o decyzji Edyty Górniak?

Izabela Janachowska
Izabela Janachowska
Aleksandra Lewandowska

14.09.2021 10:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W jednym z ostatnich wywiadów Izabela Janachowska wyznała, co sądzi o szczepieniach na COVID-19 i decyzji swojej przyjaciółki, Edyty Górniak. Jak się okazuje, ma ona stanowcze zdanie na ten temat. Nie boi się o tym mówić.

Temat szczepień na COVID-19 wciąż jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych, a wiele gwiazd - polskich i zagranicznych, ma podzielone zdanie w tej kwestii. Szczepienia są jednak coraz częściej wymagane na imprezach branżowych, jak na m.in. tegorocznej gali MET w Nowym Jorku, na której wszyscy uczestnicy musieli być w pełni zaszczepieni przeciwko koronawirusowi.

Izabela Janachowska o szczepieniach na COVID-19

Izabela Janachowska niedawno zadebiutowała w nowej roli - prowadzącej program "Taniec z Gwiazdami", który właśnie z powodu pandemii, musiał zostać przełożony o kilka miesięcy. Kilku uczestników podjęło także w międzyczasie decyzję o rezygnacji z udziału w programie ze względu na zachorowanie na koronawirusa.

W jednym z ostatnich wywiadów dla portalu Jastrząb Post Izabela Janachowska została zapytana o swoje zdanie na temat szczepień. Nie jest tajemnicą, że aby zasiąść na widowni "Tańca z Gwiazdami" trzeba okazać dokument potwierdzający przyjęcie dwóch szczepionek przeciw COVID-19. Janachowska wyznała jednak, że podczas jej imprezy urodzinowej sama takiego "zaświadczenia" nie wymagała. Ona sama jest zaszczepiona.

Co sądzi o decyzji Edyty Górniak?

Jedną z zaproszonych osób na urodziny Janachowskiej była jednak Edyta Górniak, z którą celebrytka prywatnie się przyjaźni. Górniak jest zadeklarowaną przeciwniczką szczepień na COVID-19, a jej ostatnie wywiady i zachowania w tej sprawie wielokrotnie budziły poruszenie. Co Izabela Janachowska sądzi o podejściu swojej przyjaciółki?

- Ja jestem taką osobą, która jest bardzo tolerancyjna. Cenię sobie taką wolność. Uważam, że każdy z nas ma prawo i musi podejmować swoje własne decyzje. Ja je bardzo szanuję. Chcesz się szczepić - świetnie. Nie chcesz - równie dobrze. Decydujesz o swoim zdrowiu, swoim życiu i tu chyba nie powinno być żadnych nakazów dotyczących tego jak powinniśmy się zachować - powiedziała w rozmowie z "Jastrząb Post".

Izabela Janachowska i Edyta Górniak
Izabela Janachowska i Edyta Górniak

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (28)