Trwa ładowanie...

Izabela Janachowska o szczepieniach na COVID-19. Co sądzi o decyzji Edyty Górniak?

W jednym z ostatnich wywiadów Izabela Janachowska wyznała, co sądzi o szczepieniach na COVID-19 i decyzji swojej przyjaciółki, Edyty Górniak. Jak się okazuje, ma ona stanowcze zdanie na ten temat. Nie boi się o tym mówić.

Share
Izabela Janachowska
Izabela Janachowska Źródło: AKPA, fot: Jordan Krzemiński
d1ph5p4

Temat szczepień na COVID-19 wciąż jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych, a wiele gwiazd - polskich i zagranicznych, ma podzielone zdanie w tej kwestii. Szczepienia są jednak coraz częściej wymagane na imprezach branżowych, jak na m.in. tegorocznej gali MET w Nowym Jorku, na której wszyscy uczestnicy musieli być w pełni zaszczepieni przeciwko koronawirusowi.

Izabela Janachowska o szczepieniach na COVID-19

Izabela Janachowska niedawno zadebiutowała w nowej roli - prowadzącej program "Taniec z Gwiazdami", który właśnie z powodu pandemii, musiał zostać przełożony o kilka miesięcy. Kilku uczestników podjęło także w międzyczasie decyzję o rezygnacji z udziału w programie ze względu na zachorowanie na koronawirusa.

d1ph5p4

W jednym z ostatnich wywiadów dla portalu Jastrząb Post Izabela Janachowska została zapytana o swoje zdanie na temat szczepień. Nie jest tajemnicą, że aby zasiąść na widowni "Tańca z Gwiazdami" trzeba okazać dokument potwierdzający przyjęcie dwóch szczepionek przeciw COVID-19. Janachowska wyznała jednak, że podczas jej imprezy urodzinowej sama takiego "zaświadczenia" nie wymagała. Ona sama jest zaszczepiona.

Co sądzi o decyzji Edyty Górniak?

Jedną z zaproszonych osób na urodziny Janachowskiej była jednak Edyta Górniak, z którą celebrytka prywatnie się przyjaźni. Górniak jest zadeklarowaną przeciwniczką szczepień na COVID-19, a jej ostatnie wywiady i zachowania w tej sprawie wielokrotnie budziły poruszenie. Co Izabela Janachowska sądzi o podejściu swojej przyjaciółki?

- Ja jestem taką osobą, która jest bardzo tolerancyjna. Cenię sobie taką wolność. Uważam, że każdy z nas ma prawo i musi podejmować swoje własne decyzje. Ja je bardzo szanuję. Chcesz się szczepić - świetnie. Nie chcesz - równie dobrze. Decydujesz o swoim zdrowiu, swoim życiu i tu chyba nie powinno być żadnych nakazów dotyczących tego jak powinniśmy się zachować - powiedziała w rozmowie z "Jastrząb Post".

Izabela Janachowska i Edyta Górniak Instagram
Izabela Janachowska i Edyta Górniak Źródło: Instagram, fot: @edytagorniak

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Lekarz komentuje zachowanie Edyty Górniak. „Na głupotę nie ma szczepionki”

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1ph5p4

Podziel się opinią

Share
d1ph5p4
d1ph5p4