Trwa ładowanie...

Izabela Trojanowska i wyjątkowy senior. Artystka opublikowała nagranie

Izabela Trojanowska postanowiła swoim wizerunkiem i głosem wesprzeć szczytną akcję. Aktorka nakręciła filmik, w którym namawia do adopcji Astona – starszego psa, podopiecznego Fundacji Amstaff Azyl.

Share
Izabela Trojanowska i wyjątkowy senior. Artystka opublikowała nagranie
Źródło: ONS.pl
d43lap6

Izabela Trojanowska postanowiła wykorzystać swoją popularność, aby pomóc psiakowi w potrzebie. Aktorka nagrała filmik, w którym opowiada historię 12-letniego Astona, pitbulla będącego pod opieką Fundacji Amstaff Azyl. Bohater zamieszania, o prześlicznym spojrzeniu, pojawił się u boku Trojanowskiej i próbował skraść całe show.

Izabela Trojanowska namawia do adopcji psa

Aston jest seniorem. Choruje na nowotwór. Został porzucony przez poprzedniego właściciela i w tragicznym stanie, wychudzony i smutny, trafił pod opiekę fundacji, która pomaga psom w typie TTB (teriery typu bull). Guza przewodu pokarmowego udało się wyciąć, ale Aston do końca życia będzie potrzebował kosztownego leczenia i specjalistycznej karmy. Chętnych do adopcji seniora nie ma wielu.

Dlatego do akcji wkroczyła Izabela Trojanowska, która zasiadła na kanapie z uroczym Astonem i opowiedziała jego historię, zachęcając do adopcji psiaka lub wsparcia finansowego. Widać, że podopieczny Fundacji lubi być w centrum uwagi. Choć jest pitbullem, z "psem-mordercą" ma niewiele wspólnego. Kocha się przytulać i w trakcie nagrania skradł Izabeli Trojanowskiej buziaka.

d43lap6

Pytanie, czy skradnie czyjeś serce na tyle, żeby znaleźć nowy, dobry dom na stare lata?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d43lap6

Podziel się opinią

Share
d43lap6
d43lap6