ycipk-3p8282

Izabela Trojanowska twierdzi, że w Polsce w lepszej sytuacji są osoby wierzące

27 lutego w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się koncert "Artyści przeciw nienawiści". Z inicjatywą organizacji wyszła Doda, po tragicznych wydarzeniach z finału WOŚP w Gdańsku. Teraz na ten temat wypowiedziała się Izabela Trojanowska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabela Trojanowska walczy z nienawiścią
Izabela Trojanowska walczy z nienawiścią (ONS.pl)
ycipk-3p8282

W obliczu ostatnich wydarzeń, Doda postanowiła zjednoczyć polskich artystów, aby walczyli wspólni przeciwko nienawiści. Pomysł powstał po tym jak na scenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 27-latek śmiertelnie ugodził nożem prezydenta Gdańska.

27 lutego w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się koncert "Artyści przeciw nienawiści". Chęć udziału w koncercie zadeklarowało ponad stu polskich wykonawców. Do tej pory potwierdzono już 70 nazwisk.

Izabela Trojanowska udzieliła wywiadu Wideoportalowi, w którym wyraziła chęć wzięcia udziału w koncercie. "My Polacy, jak jest jakiś problem, potrafimy się jednoczyć. Jako pierwsza namawiam swoich przyjaciół, którzy planują zemstę, żeby przekłuli to we współczucie i nawet pomagali. Osoba, która nienawidzi jest osobą chorą, zatrutą" - powiedziała piosenkarka.

ycipk-3p8282

W rozmowie podała również przykład Niemców, którzy nie mają w zwyczaju krytykować swoich rodaków. "Pamiętam jak Boris Becker przegrał mecz, to nie hejtowali go, a ułożyli piosenkę na jego cześć, z której wynikało, że po prostu miał pecha" - wspomina Trojanowska.

Na koniec gwiazda "Klanu" przyznała, że w naszym kraju w lepszej sytuacji są osoby wierzące niż ateiści. Mogą oni kierować się przykazaniami. Natomiast wszyscy powinni poszukać w sobie dobroci i zacząć się nią dzielić.

Źródło: Wideoportal

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-3p8282

Zobacz też: Trojanowska broni "Klanu": "Mamy wiernych fanów, którzy nie odchodzą od telewizora"

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3p8282

ycipk-3p8282
ycipk-3p8282