GwiazdyIzabella Krzan pokazała zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Przy okazji zdradziła, jak spędza majówkę

Izabella Krzan pokazała zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Przy okazji zdradziła, jak spędza majówkę

Izabella Krzan udowodniła, że ma poczucie humoru
Izabella Krzan udowodniła, że ma poczucie humoru
Źródło zdjęć: © AKPA | Niemiec
oprac. KPL
01.05.2021 11:04

Izabella Krzan jest obecnie jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej – w duecie z Tomaszem Kammelem prowadzi program "Pytanie na śniadanie". Z okazji majówki prezenterka pozwoliła sobie na mały żarcik.

Kariera Krzan rozpoczęła się w 2016 roku od zdobycia korony Miss Polonia. Piękna szatynka miała wówczas dopiero 21 lat. I choć w konkursie Miss Universe na Filipinach nie udało się jej zakwalifikować do finałowej trzynastki, w kraju już czekały na nią interesujące propozycje.

Kariera w Telewizji Polskiej

W maju 2017 roku została jedną z reporterek magazynu lifestyle’owego "Lajk!" emitowanego przez Telewizję Polską, a kilka miesięcy później trafiła do teleturnieju "Koło Fortuny". To tam szlifowała umiejętność pracy przed kamerą, a władze stacji powierzały jej coraz bardziej odpowiedzialne zadania – m.in. prowadzenie imprezy sylwestrowej na żywo.

Dlatego, gdy Marzena Rogalska zdecydowała w lutym, że nie chce kontynuować współpracy z TVP, powołanie Krzan na jej miejsce raczej nie było zaskoczeniem.

- Nigdy bym nie próbowała Marzenki zastąpić, bo nie mam takiego doświadczenia i takiej wiedzy. To jest ikona dziennikarstwa, która ma przeogromną wiedzę, a ja jako 26-latka jeszcze wiele lat mi zajmie, aby choć trochę być tak elokwentna, jak jest Marzenka – mówiła wówczas pani Izabella w wywiadzie dla "Faktu".

Widzowie polubili Krzan za skromność, powściągliwość i naturalność. Jej instagramowy profil obserwuje w tym momencie aż 236 tys. użytkowników. Trudno się dziwić – pani Izabella uważnie dobiera treści, które prezentuje w mediach społecznościowych. Wśród nich nie brakuje zdjęć z egzotycznych podróży czy domowego zacisza – za to podkreślających wyjątkową urodę prezenterki.

Żart na majówkę

Najnowsza fotka została wykonana prawdopodobnie podczas marcowego wyjazdu na Malediwy. Możemy zobaczyć na niej panią Izabellę w czarnym, mocno wyciętym kostiumie kąpielowym i kapeluszu z dużym rondem. Miss pozuje do zdjęcia na tle lazurowej wody, siedząc na desce surfingowej. W tle widzimy bujną roślinność i szeroką, pustą plażę.

Uwagę internautów przykuł jednak przede wszystkim opis zdjęcia, w którym czytamy: "Dzisiaj też na desce, tylko tej do prasowania #majowka2021". Żart Krzan ewidentnie rozbawił jej obserwatorów, którzy zostawiali w komentarzach roześmiane emotki i serduszka.

"Spoko! Deska to deska", "Nie dość że piękna to sympatyczna" czy "Z każdej aktywności można czerpać przyjemność" – pisali.

A wy co myślicie o najnowszym zdjęciu Izabelli Krzan? Prezenterka poprawiła wam humor?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta