Blisko ludziJadzia Nalepa była gwiazdą "Dużych dzieci". Jej najnowsze zdjęcie zaskakuje

Jadzia Nalepa była gwiazdą "Dużych dzieci". Jej najnowsze zdjęcie zaskakuje

Jadzia Nalepa występowała w "Dużych dzieciach".
Jadzia Nalepa występowała w "Dużych dzieciach".
Źródło zdjęć: © AKPA

15.03.2022 18:03, aktual.: 15.03.2022 18:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jadzia Nalepa była uwielbianą przez widzów, rezolutną uczestniczką programu "Duże dzieci". W formule programu chodziło o to, aby maluchy dyskutowały na poważne tematy. Ich odpowiedzi nie raz zaskakiwały prowadzących. Jedną z najbardziej wyróżniających się uczestniczek show, była właśnie Jadzia. Dziś ma ponad 20 lat, wydoroślała, ale nadal przypomina siebie z czasu programu.

Jadzia Nalepa bardzo się zmieniła, ale wciąż ma na głowie burzę loków i jest skromną, stonowaną osobą. Jej zdjęcia na Instagramie sugerują, że uwielbia podróże i fotografię. 22-latka studiuje na włoskiej uczelni Politecnico di Milano. To idealne miejsce do studiowania architektury.

Brała udział w "Dużych dzieciach"

Po zakończeniu emisji programu "Duże dzieci" Jadzia Nalepa miała wiele propozycji w branży medialnej. Kiedy w 2008 r. program przestał być emitowany, nastolatka brała udział w takich programach jak: "Gwiezdny Cyrk" i "Jak Oni Śpiewają". Zagrała też w filmie Janusza Kamińskiego "Hania".

W pewnym momencie jej mama postanowiła, że córka powinna pożegnać się z karierą telewizyjną i na dobre skupić na nauce. Dziewczyna wróciła do rodzinnego miasta i po zdaniu matury dostała się na wymarzone studia. Rezolutna dziewczynka to dziś poważna studentka architektury na włoskiej uczelni i tego samego kierunku na Politechnice Krakowskiej.

Jak obecnie wygląda Jadzia Nalepa?

Studentka wciąż ma charakterystyczną burzę loków na głowie. A jej ostatnie zdjęcie jest inne niż wszystkie. Kobieta pozuje na włoskim wybrzeżu, ma wiatr we włosach i zwiewną sukienkę. Widać, że śródziemnomorski klimat jej służy.

Jadzia Nalepa pochodzi z Nowego Sącza i właśnie w tym mieście uczyła się w liceum. Od zawsze interesowała się architekturą, ale występy w telewizji też wiele ją nauczyły. Jak sama mówiła w wywiadach, dzięki udziałowi w programach rozrywkowych zyskała pewność siebie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także