Jak ma naprawdę na imię Young Leosia? Nie wszyscy znają prawidłową odpowiedź

Jak ma naprawdę na imię Young Leosia? Nie wszyscy znają prawidłową odpowiedź

Jak naprawdę nazywa się Young Leosia?
Jak naprawdę nazywa się Young Leosia?
Źródło zdjęć: © Instagram | @youngleosia
15.03.2024 14:41

W 2020 r. szturmem podbiła polską scenę muzyczną. Fani znają ją pod pseudonimem Young Leosia. Nie wszyscy jednak wiedzą, jak ma na imię na prawdę. Okazuje się, że na podobny krok zdecydowało się znacznie więcej gwiazd.

Kiedy w maju 2020 r. wzięła udział w Hot16Challenge2, było już pewne, że ma przed sobą dużą karierę. Young Leosia zaledwie kilka miesięcy później wydała swój pierwszy singiel, który tylko powiększył grono jej fanów. Zdradzamy, jak raperka nazywa się naprawdę.

Kim naprawdę jest Young Leosia?

Young Leosia urodziła się 13 sierpnia 1998 roku. Na co dzień mieszka w Warszawie. Artystka od lat jest DJ-ką, którą przed laty można było spotkać w wielu warszawskich klubach. Dziś jednak wydaje się, że z powodzeniem łączy miksowanie muzyki z rapem. Na swoim koncie ma także państwowy egzamin z realizacji dźwięku.

Celebrytka niedawno zaskoczyła fanów, wiążąc się z youtuberem, Kacprem Błońskim. Para wyjechała razem na wakacje, czym oczywiście oboje pochwalili się w sieci. Raperka właśnie za pośrednictwem Instagrama, gdzie obecnie obserwuje ją ponad 950 tys. użytkowników, poinformowała wielbicieli o tym, że poddała się operacji powiększenia piersi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mimo że Young Leosia zawodowo posługuje się pseudonimem artystycznym, jej prawdziwe imiona oraz nazwisko nie są tajemnicą. Raperka to bowiem Sara Leokadia Sudoł.

Gwiazdy, które w show-biznesie posługują się pseudonimami

Wbrew pozorom wiele polskich gwiazd w swojej pracy zawodowej posługuje się pseudonimami artystycznymi. Można do nich zaliczyć m.in. bijącą rekordy popularności Sanah. Artystka poza show-biznesem to tak naprawdę Zuzanna Irena Grabowska, która po ślubie z ukochanym "Tym Stanem" przyjęła jego nazwisko.

A czy zastanawialiście się kiedyś, co Kayah ma wpisane w swoim dowodzie? Wierni fani piosenkarki z pewnością wiedzą, że to Katarzyna Magda Rooijens z domu Szczot.

Z kolei Margaret to po prostu Małgorzata Jamroży, która pseudonim artystyczny stworzyła, wykorzystując angielską wersję swojego prawdziwego imienia.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta