Trwa ładowanie...
d3no2gj

Jak oszczędzić w nowym roku? Z tym gadżetem zrobisz to z łatwością

Niewiele osób potrafi oszczędzać. Zawsze nas kusi, by część odłożonej dotąd kwoty przeznaczyć na bieżące potrzeby. Istnieje prosty i zabawny sposób, który może temu zapobiec. Kiedyś znany i lubiany, teraz przeżywa swoją drugą młodość. Wybraliśmy najładniejsze skarbonki, które pomogą ci odłożyć kwotę potrzebną na wymarzony cel, będąc przy tym uroczą ozdobą regału czy stołu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mały gadżet ozdobi pokój i pomoże zaoszczędzić pieniądze
Mały gadżet ozdobi pokój i pomoże zaoszczędzić pieniądze (123RF.COM)
d3no2gj

KLASYCZNE
Kiedy myślimy o skarbonce, od razu przychodzi nam na myśl sympatyczna świnka z otworkiem, do którego wrzucamy monety. Taka figurka to najbardziej klasyczna skarbonka, która pasuje do osób w każdym wieku. Jest też doskonała na prezent, bez względu na to, komu chcemy ją podarować. Mimo że już od dawna gromadzimy nasze środki i oszczędności na kontach bankowych, świnka może być miłą odmianą od technologicznego przyzwyczajenia. Skarbonka może być odbierana z przymrużeniem oka, lecz wrzucane tam monety na pewno przydadzą się na mniej lub bardziej poważne cele.

ZABAWNE
Żartobliwa skarbonka może przybierać różne formy. W zależności od wieku osoby, dla której jest przeznaczona i jej poczucia humoru, możesz przebierać wśród różnych rodzajów. Nam najbardziej spodobała się ta z zabawnym napisem, w kształcie hamburgera i emotikonki, którą zna z pewności każdy, kto używa smartfona. To świetny pomysł na prezent dla kogoś, ale także dla siebie. Zabawny gadżet z pewnością wywoła uśmiech na twarzy i wzbudzi sympatyczne odczucia.

*DLA DZIECI *
Dzieci od małego powinny uczyć się oszczędzać. Nic nie ma za darmo, a na pieniądze trzeba pracować, więc jeśli twoja pociecha marzy o jakiejś zabawce, zmotywuj ją do odłożenia potrzebnej na nią kwoty. Dziecko, które zaoszczędzi i kupi za "własne" pieniądze zabawkę, dużo bardziej ją doceni. Skarbonka dla najmłodszych powinna nawiązywać do ich ulubionych postaci z bajek czy filmów, bądź mieć przyjazną formę. Nam najbardziej przypadła do gustu skarbonka z małpką, która zabiera położone na niej monety.

DLA FANÓW STAR WARS

Zobacz też: Jak oszczędzają Polacy?

d3no2gj

Podziel się opinią

Share

d3no2gj

d3no2gj