Trwa ładowanie...

Jak oszczędzić w nowym roku? Z tym gadżetem zrobisz to z łatwością

Niewiele osób potrafi oszczędzać. Zawsze nas kusi, by część odłożonej dotąd kwoty przeznaczyć na bieżące potrzeby. Istnieje prosty i zabawny sposób, który może temu zapobiec. Kiedyś znany i lubiany, teraz przeżywa swoją drugą młodość. Wybraliśmy najładniejsze skarbonki, które pomogą ci odłożyć kwotę potrzebną na wymarzony cel, będąc przy tym uroczą ozdobą regału czy stołu.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Jak oszczędzić w nowym roku? Z tym gadżetem zrobisz to z łatwością
Źródło: 123RF.COM
d3tejui

KLASYCZNE
Kiedy myślimy o skarbonce, od razu przychodzi nam na myśl sympatyczna świnka z otworkiem, do którego wrzucamy monety. Taka figurka to najbardziej klasyczna skarbonka, która pasuje do osób w każdym wieku. Jest też doskonała na prezent, bez względu na to, komu chcemy ją podarować. Mimo że już od dawna gromadzimy nasze środki i oszczędności na kontach bankowych, świnka może być miłą odmianą od technologicznego przyzwyczajenia. Skarbonka może być odbierana z przymrużeniem oka, lecz wrzucane tam monety na pewno przydadzą się na mniej lub bardziej poważne cele.

ZABAWNE
Żartobliwa skarbonka może przybierać różne formy. W zależności od wieku osoby, dla której jest przeznaczona i jej poczucia humoru, możesz przebierać wśród różnych rodzajów. Nam najbardziej spodobała się ta z zabawnym napisem, w kształcie hamburgera i emotikonki, którą zna z pewności każdy, kto używa smartfona. To świetny pomysł na prezent dla kogoś, ale także dla siebie. Zabawny gadżet z pewnością wywoła uśmiech na twarzy i wzbudzi sympatyczne odczucia.

*DLA DZIECI *
Dzieci od małego powinny uczyć się oszczędzać. Nic nie ma za darmo, a na pieniądze trzeba pracować, więc jeśli twoja pociecha marzy o jakiejś zabawce, zmotywuj ją do odłożenia potrzebnej na nią kwoty. Dziecko, które zaoszczędzi i kupi za "własne" pieniądze zabawkę, dużo bardziej ją doceni. Skarbonka dla najmłodszych powinna nawiązywać do ich ulubionych postaci z bajek czy filmów, bądź mieć przyjazną formę. Nam najbardziej przypadła do gustu skarbonka z małpką, która zabiera położone na niej monety.

Zobacz też: Jak oszczędzają Polacy?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3tejui

Podziel się opinią

Share
d3tejui
d3tejui