Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
07-10-2009 13:43

Jak się nie ubierać?

Cokolwiek na siebie włożysz, zawsze wyglądasz źle, niemodnie i niezgodnie z Twoją osobowością? Nasi eksperci, prawdziwe osobowości świata mody, odpowiedzą na odwieczne pytanie każdej kobiety: Jak się nie ubierać?

Jak się nie ubierać?Źródło: Materiały prasowe
d3lk92d
d3lk92d

Cokolwiek na siebie włożysz, zawsze wyglądasz źle, niemodnie i niezgodnie z Twoją osobowością? Nasi eksperci, prawdziwe osobowości świata mody, odpowiedzą na odwieczne pytanie każdej kobiety: Jak się nie ubierać?

Styliści przemierzą całe Stany Zjednoczone i przetrząsną garderoby Amerykanek, które desperacko pragną zmiany stylu. Stacy i Clinton zmierzą się z wieloma trudnymi zadaniami, ale żadne zlecenie nie przerośnie ich umiejętności. Niezależnie od tego, czy ich klientką będzie 22-latka zagubiona w niepasującym do jej wieku looku zbuntowanej nastolatki, czy też szefowa firmy budowlanej, wyglądem nie różniąca się od przeciętnego robotnika. Bohaterkami kolejnych odcinków będą też: 29-letnia prawniczka Catherine, która musi całkowicie zmienić styl ubierania się, jeśli chce myśleć o posadzie adwokata i 25-latka, Tara, dobrze rokująca pływaczka, próbująca za wszelką cenę ukryć swe rozbudowane ramiona pod bezkształtną garderobą.

Stacy i Clinton przekonują uczestników, żeby wyrzucili na śmietnik zawartość swojej szafy i pozwolili poprowadzić się przez zawiłości świata mody. Rezultaty będą naprawdę zdumiewające – zmiana stylu ubierania dodaje bohaterkom programu skrzydeł i poprawia ich samoocenę w niewiarygodny sposób.

d3lk92d

Prezenterzy programu, Stacy i Clinton to prawdziwe modowe pogotowie. Jeśli przeglądasz rubryki z modą w pismach, na pewno często widzisz tam kolejne udane stylizacje Katie Holmes i Kate Winslet – gwiazd, które regularnie zajmują czołowe pozycje w rankingach najlepiej ubranych kobiet świata. To właśnie im doradza Stacy, a Ty masz niewiarygodną okazję, żeby zobaczyć ją przy pracy. Poznasz także Clintona, który jest specjalistą nie tylko od mody, ale i znawcą zasad savoir vivre, a w swojej karierze współpracował z największymi magazynami w USA.

Zobacz, jak Clinton i Stacy poradzą sobie z beznadziejnymi przypadkami najgorzej ubranych Amerykanek. Czy wszystkie kobiety bezgranicznie oddadzą się w ręce stylistów i uda im się przetrwać modową rewolucję życia?

Po obejrzeniu tego programu, już zawsze będziesz wiedziała, Jak się nie ubierać!

Premiera: poniedziałek, 12 października, godz. 21:00, Discovery Travel & Living
Kolejne odcinki: poniedziałek - czwartek, godz. 21.00

d3lk92d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lk92d