Blisko ludziAnna Lewandowska świętuje 33. urodziny. Tak zmieniała się na przestrzeni lat

Anna Lewandowska świętuje 33. urodziny. Tak zmieniała się na przestrzeni lat

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Źródło zdjęć: © AKPA
07.09.2021 15:59

Anna Lewandowska jest polską sportsmenką, biznesmenką i mistrzynią karate. Prowadzi liczne biznesy i bloga, poprzez które chce uświadamiać i zachęcać ludzi do zdrowego stylu życia. Jak się zmieniła Anna Lewandowska na przestrzeni ostatniej dekady? Publikujemy archiwalne zdjęcia.

Anna Lewandowska pochodzi z Pruszkowa, a jej panieńskie nazwisko brzmi Stachurska. Swojego męża Roberta Lewandowskiego poznała w 2007 roku na wyjeździe studenckim. Para wzięła ślub 22 czerwca 2013 roku.

Fitness i zdrowe odżywianie

Anna Lewandowska ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie w 2012 roku, a rok później zdobyła tytuł specjalisty do spraw żywienia. Sport jest obecny w jej życiu w różnych formach. Celebrytka prowadzi biznesy z nim związane, organizuje również obozy dla kobiet, na których pokazuje, jak się dobrze odżywiać i skutecznie ćwiczyć.

Ostatnio żona piłkarza mocno angażuje się również w rozwój swojej drogeryjnej marki Phlov. Są to kosmetyki wegańskie i naturalne. Anna Lewandowska mocno angażuje się w ich promocję.

Anna Lewandowska w 2013 roku
Anna Lewandowska w 2013 roku © AKPA

Kompleksy gwiazd

Anna Lewandowska jest również influencerką. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 3,5 mln osób. Stara się motywować i inspirować swoich obserwatorów i fanów do zdrowego stylu życia. A tak pisała kiedyś o akceptacji siebie w mediach społecznościowych:

                
Czerwiec 2012, Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Czerwiec 2012, Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

"Dobrze pamiętam czas, w którym jako nastolatka mieszkałam w Podkowie Leśnej. Roztargniona Ania borykała się z tymi samymi wątpliwościami i kompleksami, co każda dziewczyna. Dojrzewając, nabrałam pewności siebie (...), uświadomiłam sobie, że z dziewczyny z małego miasta wyrosłam na kobietę, która wie, czego chce. (...) Jesteście ciekawi, jak zaczęła się moja zmiana? Wypisywałam swoje mocne strony, a następnie czytałam tę listę na głos. W chwilach zwątpienia, powracających wątpliwości, sięgam do moich zapisków" - wyznała Anna Lewandowska.

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska © AKPA
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w 2013 roku
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w 2013 roku © AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (40)
Zobacz także