Trwa ładowanie...

Jak ubrać się modnie, nie wydając fortuny?

Nie trzeba dysponować dużą sumą pieniędzy, by kupować i nosić ubrania w zgodzie z najnowszymi trendami, dopasowane do typu sylwetki. Taki efekt można osiągnąć, nawet jeśli nie jesteśmy na bieżąco z tym, co aktualnie piszczy w modzie, a na zakupy w centrum handlowym mamy przeznaczony niewielki budżet.

Share
Jak ubrać się modnie, nie wydając fortuny?Źródło: Materiały prasowe
d2j527z

Jak? Wystarczy skorzystać z nadarzających się, dostępnych na wyciągnięcie ręki okazji, a takie oferuje oficjalna aplikacja Centrum Handlowego Złote Tarasy. W zależności od posiadanego modelu telefonu i systemu operacyjnego szybko i bezpłatnie pobierzemy ją ze sklepów App Store lub Google Play, by móc skorzystać m.in. z usługi darmowych konsultacji ze specjalistami w dziedzinie mody i makijażu. W przejrzystym menu otwieramy zakładkę "Styliści i Wizażysta", gdzie znajduje się kalendarz spotkań z ekspertami, w tym z dyplomowaną trenerką rozwoju osobistego i personal shopper – Martą Pożarlik.

Spośród wolnych terminów wybieramy dogodny dla siebie, podajemy w krótkim formularzu podstawowe dane takie jak imię, adres e-mail i telefon (umożliwią specjalistom kontakt przed konsultacją w celu poznania potrzeb i oczekiwań). W trakcie spotkania z ekspertami poznamy najnowsze trendy w modzie i makijażu, dowiemy się, które fasony ubrań są korzystne dla naszego typu sylwetki, jakie dodatki i akcesoria wybierać. Funkcjonalność "Styliści i Wizażyści" to nie tylko darmowe porady, ale i zniżki na odzież. Konsultanci dysponują bowiem dodatkowymi rabatami na wybrane części garderoby dla użytkowników aplikacji.

d2j527z

Zakupy w trakcie sezonowych wyprzedaży, korzystanie z okazjonalnych promocji, np. w Black Friday czy Happy Days, obniżek cen na drugi lub kolejny produkt to metody na zaoszczędzenie na wydatkach na ubrania. Kolejną sposobność daje sekcja "Nagrody i Rabaty" powiązana z nowym programem lojalnościowym Złotych Tarasów. Posiadacze aplikacji zyskują dostęp do specjalnych zniżek przygotowanych przez najemców centrum (nie będą mogli z nich skorzystać zwykli klienci).

Co ważne, w celu uzyskania wglądu do rabatów niezbędna jest rejestracja w aplikacji, która obejmuje jedynie kilka kroków. Wystarczy podać imię i nazwisko, adres e-mail oraz zaznaczyć wymagane zgody. Twórcy aplikacji umożliwili też szybką rejestrację i logowanie się za pośrednictwem Facebooka lub Gmaila. Konto można założyć również przy pomocy unikalnego e-maila i hasła.

Użytkownicy oficjalnej aplikacji Złotych Tarasów zyskują nie tylko możliwość dokonywania zakupów w centrum handlowym taniej. Nabywając produkty, zbierają punkty (dzięki funkcji skanowania paragonów wykorzystującej aparat w telefonie), które następnie mogą wymienić na atrakcyjne nagrody.

d2j527z

W przypadku zakupów w okresie wyprzedaży i wzmożonego ruchu na terenie centrum handlowego przydatny będzie moduł nawigacji. Dzięki niemu szybko i bezproblemowo trafimy do wybranego, spośród ponad 200, sklepu na jednym z 5 poziomów budynku celem zapoznania się z jego asortymentem. Z myślą o zmotoryzowanych klientach twórcy aplikacji opracowali funkcjonalność skanowania kodów QR na ekranie smartfona, która usprawni korzystanie z całodobowego parkingu Złotych Tarasów (wjazd i wyjazd, dokonanie opłaty za postój, zlokalizowanie samochodu).

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Materiał powstał we współpracy z Partnerem Złote Tarasy

d2j527z

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2j527z
d2j527z