Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
wnętrza
21-04-2016 18:08

Jak urządzić kącik dla prawdziwego melomana?

Jak urządzić kącik dla prawdziwego melomana?Źródło: Shutterstock
d4jieg3
d4jieg3

Jesteś miłośnikiem muzyki i uwielbiasz przebywać w świecie własnej wyobraźni razem z ulubionymi utworami? Szukasz miejsca w domu, gdzie skupisz się na swojej pasji odkrywania nowych dźwięków? Zobacz, w których miejscach domowego zacisza możesz się rozkoszować nutami płynącymi prosto z głośników.

Przekonaj się, jak za sprawą niewielkich zmian wygospodarować miejsce stworzone do relaksu przy muzyce.

1. Lepsza jakość dźwięku z kolekcją Median

(Black Red White, kolekcja Median)
Źródło: (Black Red White, kolekcja Median)

Zanim zdecydujesz się na chwilowe odłączenie od reszty domowników, zadbaj o odpowiedni klimat salonu, z którego będzie korzystał każdy mieszkaniec. Uwielbiasz nowoczesny design wnętrz podkreślający Twój oryginalny charakter? Obejrzyj wszystkie meble dostępne w kolekcji Median od Black Red White i wykorzystaj je w swoim salonie. Szafki RTV Median wyposażono w specjalne tkaniny akustyczne – ich zadaniem jest wzmacnianie i przepuszczanie dźwięku płynącego ze schowanych za nimi głośników. Takie rozwiązanie sprawi, że głośniki nie znajdą się na widoku, co zwiększy estetykę całego wnętrza. Żaden dźwięk nie ulegnie zniekształceniu, a Ty i Twoja rodzina będziecie mogli wspólnie słuchać kojących melodii czy oglądać filmy.

(Black Red White, kolekcja Median)
Źródło: (Black Red White, kolekcja Median)

Meble z kolekcji Median to nie tylko wysokiej jakości rozwiązania, lecz także nowoczesny i minimalistyczny wygląd. W skład systemu modułowego wchodzi aż 14 elementów, które można dowolnie zmieniać i ustawiać.

2. Prywatny gabinet melomana z kolekcją August

(Black Red White, kolekcja August)
Źródło: (Black Red White, kolekcja August)

Brakuje Ci miejsca, gdzie mógłbyś się cieszyć w samotności wybranymi nutami? Jeśli to możliwe, wykorzystaj jeden wolny pokój i stwórz w nim prywatny gabinet.

d4jieg3

W idealnym kąciku dla melomana dominuje kolor naturalnego, ciemnego drewna. Jak prywatna biblioteczka dla miłośnika książek, tak i Twój gabinet muzyczny może być wypełniony nie ulubionymi tomami, a… kolekcjami płyt. Wysokie regały z kolekcji August od Black Red White zapełnij płytami, które zawsze pozostaną na wyciągnięcie ręki.

(Black Red White, sofa Cupido)
Źródło: (Black Red White, sofa Cupido)

W gabinecie melomana konieczna okaże się wygodna sofa, byś mógł na niej odpoczywać i słuchać muzyki. Zobacz sofy z kolekcji Black Red White i wybierz tę najbardziej pasującą do Twojego odnowionego wnętrza.

3. Muzyczna sypialnia Possi

(Black Red White, kolekcja Possi)
Źródło: (Black Red White, kolekcja Possi)

Muzyka to połączenie wielu dźwięków o różnym natężeniu i… barw. Tę różnorodność łatwo uzewnętrznić. Wystarczy, że w swojej sypialni wykorzystasz kolekcję Black Red White Possi, pozwalającą na personalizowanie mebli.

d4jieg3

Każdemu z tych elementów nadasz inną barwę, dzięki czemu stworzysz niepowtarzalną aranżację dostępną wyłącznie w Twoim domu.

(Black Red White, komoda Possi)
Źródło: (Black Red White, komoda Possi)

W tak urządzonej sypialni będziesz mógł odpocząć po ciężkim w dniu w pracy lub relaksować się w trakcie spokojnych weekendów. Pamiętaj też o ustawieniu odtwarzacza, z którego popłyną dźwięki nastrojowych utworów.

d4jieg3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jieg3