GwiazdyJaką babcią jest Katarzyna Dowbor? Możecie być zaskoczeni

Jaką babcią jest Katarzyna Dowbor? Możecie być zaskoczeni

Jaką babcią jest Katarzyna Dowbor?
Jaką babcią jest Katarzyna Dowbor?
Źródło zdjęć: © AKPA
01.07.2022 07:54, aktualizacja: 01.07.2022 08:29

Katarzyna Dowbor ma dwie wnuczki – 13-letnią Janinę oraz 4-letnią Helenę, które są córkami Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Ostatnio prezenterka telewizyjna została zapytana o to, jaką jest babcią. Wiele osób może być zaskoczonych jej odpowiedzią.

Katarzyna Dowbor jest postacią znaną i lubianą przez polskich telewidzów. Od prawie 10 lat z powodzeniem prowadzi program "Nasz nowy dom", który jest emitowany na antenie Polsatu. Jego bohaterowie często mieszkają w złych warunkach. Ekipa Dowbor remontuje wnętrza i daje im nadzieję na lepszą przyszłość. Każdy odcinek jest bardzo wzruszający. 

Jaką babcią jest Katarzyna Dowbor?

Nic nie wskazuje na to, by program, który prowadzi Katarzyna Dowbor, miał dobiec końca. Wręcz przeciwnie. Wiadomo już, że nowy sezon będzie emitowany po wakacjach. Prezenterka wzięła bowiem ostatnio udział w nagraniach do spotu promującego jesienną ramówkę stacji Polsat. To właśnie na planie zdjęciowym została zapytana przez reporterkę Jastrząb Post o to, jaką jest babcią. 

– Zapracowaną. Jestem niestety babcią zapracowaną. Babcią, która nie bardzo niestety ma czas dla wnuczek, przyznaję się bez bicia, bo jestem ciągle w trasie. Ale jeżeli tylko mam szansę spotkać się z moimi wnuczkami, które są cudowne, to się bardzo staram. Wtedy jestem babcią rozpuszczającą. Na wszystko im pozwalam – wyznała Katarzyna Dowbor. A co na to rodzice dziewczynek? 

– Oni je świetnie wychowują. Są super rodzicami, dziewczynki są bardzo fajne. Zresztą Joasia sama mówi, że u babci wolno wam wszystko – nawet jeść słodycze – odpowiedziała rozbawiona prowadząca programu "Nasz nowy dom". 

Związki Katarzyny Dowbor

Przypomnijmy, że Katarzyna Dowbor miała dość bujne życie uczuciowe. W 1978 roku stanęła na ślubnym kobiercu z Piotrem Dowborem. Ma z nim syna Macieja. Związana była również z Tadeuszem Winkowskim. Potem w latach 1982-1989 była żoną Janusza Atlasa. Następnie jej ukochanym został Jerzy Baczyński, z którym ma córkę Marię. Para nie sformalizowała związku. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.