Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
jakim jesteś meblem

Jakim meblem jesteś? - chwila relaksu z zaskakującym quizem

Podpowie, jaki zawód naprawdę powinnaś wykonywać. Poleci zgodny z twoimi upodobaniami film, a nawet, na bazie twojego gustu i charakteru zawyrokuje, jakim jesteś meblem. Psycholog, doradca, osobisty konsultant? Nie. Internetowy quiz.

Share
Jakim meblem jesteś? - chwila relaksu z zaskakującym quizem
Źródło: Meble Vox
d1ujp1c

Podpowie, jaki zawód naprawdę powinnaś wykonywać. Poleci zgodny z twoimi upodobaniami film, a nawet, na bazie twojego gustu i charakteru zawyrokuje, jakim jesteś meblem. Psycholog, doradca, osobisty konsultant? Nie. Internetowy quiz.

Na serio i z przymrużeniem oka
Podzielić je można na mniej lub bardziej poważne. Prócz infantylnych psychotestów (Kto jest najważniejszą osobą w twoim życiu? albo Czy to już koniec twojego związku?) znajdziesz bowiem w sieci wielopytaniowe, przeniesione z gabinetu konsultanta lub psychologa kwestionariusze, które faktycznie mogą pomóc w ocenie twoich zawodowych predyspozycji lub nakreśleniu osobowości. Wyniesiona z wartościowych testów wiedza naprowadzi cię na właściwy kierunek studiów lub wskaże, dlaczego wciąż powtarzasz pewne schematy zachowania. Przykładowo, jeżeli chciałabyś zacząć naukę programowania, możesz podążyć za wskazówkami testu, dobierającego język programowania do twoich potrzeb i osobistych predyspozycji.

Sprawdzony sposób na nudę i dobrą zabawę

Powiedzmy, że wymienione w powyższym akapicie testy nie interesują cię, bo szukasz czystej rozrywki - czegoś na nudę, przerwę w pracy lub odpoczynek po ciężkim dniu. Interesujące i jednocześnie pobudzające szare komórki quizy sprawdzą twoją wiedzę z różnorodnych dziedzin. Do wyboru masz klasyczne pytania teleturniejowe, z którymi w studio telewizyjnym być może wygrałabyś milion, jak również testy tematyczne, oceniające, jak dobrze zapamiętałaś ostatni odcinek popularnego serialu.

d1ujp1c

Dużym powodzeniem cieszą się testy pod hasłem "kto to śpiewa?", prezentujące fragment melodii lub tekstu piosenki wraz z zestawem odpowiedzi - z pewnością łatwiej zgadnąć w ten sposób niż "po jednej nucie". W nagrodę otrzymasz satysfakcję lub punkty w serwisie. Jeśli masz ochotę, odwróć zabawę i sprawdź... wiedzę systemu. Istnieje co prawda wiele quizów, które reklamują się czczymi przechwałkami: powiemy ci, o jakiej liczbie myślisz lub: zgadniemy, ile masz wzrostu. Brnąc coraz głębiej w internetową przestrzeń, możesz znaleźć quizy bardziej żartobliwe. Po ich wypełnieniu dowiesz się nie tylko, "jakim zwierzęciem jesteś?", ale wręcz "jakim byłabyś kotem?". W tego typu testach cechy ludzkie przypisuje się również słodyczom. Quiz "jakim słodyczem jesteś?" zaproponuje ci rolę zmysłowego wafelka lub zwariowanych, kolorowych cukierków.

Zaskakująca magia algorytmów

Wśród relaksujących testów są jednak i takie, które naprawdę zaskakują wynikami po serii zadanych ci pytań. To się nazywa magia algorytmów. W przygotowanym przez * Meble Vox*quizie dowiesz się, jakim jesteś… meblem! Wypełnij go, w końcu należy ci się krótka chwila relaksu. A gdy już odpowiesz na wszystkie oryginalne i często zaskakujące pytania, czeka cię realna nagroda (tak, dobrze kombinujesz, wiąże się z materialnymi korzyściami).

Przejdź do testu "Jakim jesteś meblem?", a - kto wie - być może odkryjesz jakieś wnętrzarskie inspiracje? Nie zapomnij podzielić się rezultatem!

d1ujp1c

Podziel się opinią

Share
d1ujp1c
d1ujp1c