Trwa ładowanie...
dzphm7d

Jan Lubomirski jak książę Harry. Znany fotograf też może zrobić mu portret ślubny

Książę Jan Lubomirski-Lancokoroński, były mąż Dominiki Kulczyk, wkrótce po raz drugi stanie na ślubnym kobiercu. Fotografie może wykonać Alexi Lubomirski. To on stoi za pięknymi sesjami księcia Harry'ego i księżnej Meghan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Jan Lubomirski bierze ślub, na który zaprosił kuzyna-znanego fotografa
Jan Lubomirski bierze ślub, na który zaprosił kuzyna-znanego fotografa (ONS.pl)
dzphm7d

Książę Jan Lubomirski-Lanckoroński razem z narzeczoną hrabianką Heleną Mańkowską pojawił się na okładce tygodnika "Wprost". Tytuł zapowiada ich rychły ślub. Dla arystokraty drugi, wcześniej był mężem Dominiki Kulczyk. Dziennikarz gazety zapytał parę, czy będą jak książę Harry i jego żona Meghan Markle. Łączy ich bowiem postać fotografa Alexiego Lubomirskiego, prywatnie kuzyna Jana.

Alexi na co dzień żyje w Stanach Zjednoczonych, ale nie ukrywa swojej więzi z Polską. Wyraźnie jest też blisko z Janem, ponieważ będzie jednym z gości na jego ślubie. – Nie pozwolimy mu pracować – mówi "Wprost" narzeczona Lubomirskiego, Helena. Jan dodaje jednak: - Ale portret lub wspólne zdjęcie rodzinne jego autorstwa byłyby doskonałym prezentem ślubnym.

Alexi zadebiutował w roli fotografa ślubnego na weselu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Pół roku wcześniej robił zdjęcia parze tuż po zaręczynach. Portrety zakochanych obiegły cały świat i wzbudziły duży zachwyt. Lubomirskiego chwalono za to, że namówił ich na naturalność. Pozwolił im być sobą i to widać.

dzphm7d

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dzphm7d

Podziel się opinią

Share
dzphm7d
dzphm7d