GwiazdyJedna Kate Middleton to za mało. W Wielkiej Brytanii powstał chór kobiet wyglądających jak księżna

Jedna Kate Middleton to za mało. W Wielkiej Brytanii powstał chór kobiet wyglądających jak księżna

Jedna Kate Middleton to za mało. W Wielkiej Brytanii powstał chór kobiet wyglądających jak księżna
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Marta Dragan
04.11.2017 00:46, aktualizacja: 04.11.2017 15:54

Londyński artysta Jonny Woo - znany w Wielkiej Brytanii z przyciągających wzrok występów drag queen - stworzył chór, w którym każdy wygląda jak księżna Kate. Nie wierzycie? Spójrzcie tylko na te zdjęcia.

Księżna Kate znana jest ze swojego wyczucia stylu i świadomości mody. Nierzadko jej ubrania, które nosiła publicznie, wyprzedawały się w bardzo krótkim czasie. Wiele kobiet próbowało naśladować styl księżnej, ale tylko nielicznym udało się zrobić to z takim rozmachem jak śpiewakom z Chóru Kate Middleton. Brytyjski chór tworzy grupa 18 kobiet w wieku od 25 do 60 lat. Łączy je miłość do śpiewu i rodziny królewskiej. Pomysłodawcą tej inicjatywy był artysta Jonny Woo.

Obraz
© Getty Images

Kobiety z chóru występują na scenie w eleganckich, niebieskich sukienkach i lśniących, brązowych perukach. Ich stylizacje wzorowane są na zaręczynowej kreacji księżnej Kate.

- Chór polega przede wszystkim na łączeniu głosów współczesnych kobiet i śpiewaniu piosenek, które dziś komentują nasz związek z monarchią – mówił Jonny Woo. _- Poprzez występ i piosenki oraz dobór kobiet i muzyki, dyskutujemy w pewien radosny, lekki sposób, zadając dość głębokie pytanie: czy Kate Middleton jest przedstawicielką kobiet w Wielkiej Brytanii? – kontynuuje wypowiedź założyciel chóru._

- To, co podoba mi się w Kate, to jej podobieństwo do każej z nas - powiedziała jedna z artystek w rozmowie z "The Telegraph", po czym dodała: - Ona nie jest tak królewska jak pozostali członkowie.

Chór Kate Middleton 4 listopada wystąpi na Un-Royal Variety Show w Hackney Empire w Londynie. Ta impreza jest alternatywą dla Royal Variety Show, które co roku odbywa się w Londynie dla rodziny królewskiej. Na profilu Un-Royal Variety na Instagramie znajdziemy mnóstwo zdjęć z przygotowań do tego wyjątkowego wydarzenia.

Obraz
© Instagram.com

Tegoroczny występ będzie wyjątkowy, ponieważ artystki z chóru wprowadzą pewne urozmaicenie w swoich strojach. Otóż z uwagi na to, że księżna Kate spodziewa się trzeciego dziecka, to wszystkie panie z zespołu łącznie z samym założycielem będą miały pod sukienkami sztuczne brzuchy, imitujące ciążowe krągłości. Również repertuar będzie dostosowany do okoliczności. W tym roku zespół zaśpiewa: "Love of the Common People" Paula Younga, "All That She Want Is Another Baby" Ace of Base i "Born" Lady Gagi.

Obraz
© twitter.com

Zespół daje popisowy występ raz w roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także