Jej córki mają oryginalne imiona. Mówi, jak reagowano na nie w szkole

Jej córki mają oryginalne imiona. Mówi, jak reagowano na nie w szkole

Czym zajmują się córki Katarzyny Figury?
Czym zajmują się córki Katarzyny Figury?
Źródło zdjęć: © AKPA
24.04.2024 07:49, aktualizacja: 24.04.2024 09:23

Katarzyna Figura jest nie tylko cenioną aktorką, ale i szczęśliwą mamą. Oprócz najstarszego syna ma też dwie córki, których imiona od wielu lat budzą zainteresowanie. W najnowszym wywiadzie aktorka zdradziła m.in., jak reagowano na nie w szkole.

Katarzyna Figura od lat jest uznawana przez widzów i krytyków za jedną z najlepszych i najbardziej charakterystycznych aktorek w historii polskiego kina i teatru. O jej nieustannej popularności świadczy fakt, że aktorka regularnie pojawia się w kolejnych produkcjach.

Figura znana jest też ze swojego nietuzinkowego stylu, a jej ubiegłoroczna metamorfoza, gdy przefarbowała włosy na niebiesko, spotkała się z ciepłym przyjęciem internautów. Prywatnie aktorka ma trójkę dzieci: syna Aleksandra i dwie córki o wyjątkowo oryginalnych imionach - Koko i Kaszmir.

Katarzyna Figura o imionach córek

W najnowszej rozmowie z Plotkiem Katarzyna Figura została zapytana właśnie o nadanie córkom nieszablonowych i rzadko spotykanych imion. Zdradziła też, jak wyglądała przez to ich sytuacja w szkole.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Wszyscy pamiętali ich imiona. Julii było kilka, Kamil było kilka, a Koko i Kaszmir były jedyne - stwierdziła.

Przyznała też, że jej córki cieszą się z oryginalnych imion. - Są wyjątkowe. To sprawia, że mogły cieszyć się życiem i były od razu znaczące - podkreśliła aktorka.

Czym zajmują się córki Katarzyny Figury?

Córki aktorki są już dorosłe - starsza w tym roku skończy 22 lata, młodsza skończyła 19. Obydwie zdecydowały się na wyjazd z kraju. W jednej z rozmów z Jastrząb Post Figura wyznała, że odziedziczyły po niej zainteresowania artystyczne. - Są wspaniałe i pozostawiam im wolną rękę. Na tyle, na ile mogę, to je wspieram - mówiła.

Kilka lat temu w prowadzonym przez Magdę Mołek programie "W moim stylu" Figura zdradziła, że Koko zdecydowała się na studia reżyserskie w Paryżu, a jej siostra postanowiła do niej dołączyć i tam kontynuować liceum. W najnowszym wywiadzie dla Plotka aktorka przyznała, że nie myśli o tym, czy chciałaby, aby jej córki pojawiły się w polskim show-biznesie.

- One zresztą mają zupełnie inne plany - powiedziała.

© Materiały WP

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta