Jej syn jest zakochany. Jego wybranką jest znana aktorka

Dorota Szelągowska na Targach Książki Vivelo, 2023 r.
Dorota Szelągowska na Targach Książki Vivelo, 2023 r.
Źródło zdjęć: © AKPA

28.07.2023 15:51, aktual.: 28.07.2023 21:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Syn Doroty Szelągowskiej jest szczęśliwie zakochany. Jego wybranką jest aktorka hitu HBO. Niedawno pochwalił się nowymi zdjęciami. "Para jak z żurnala" - komentują fani.

Dorota Szelągowska to znana i lubiana prezenterka i projektantka wnętrz. Serca telewidzów chce zaskarbić sobie również jej syn, który ma za sobą pierwsze angaże w filmach i serialach. Szczęście dopisuje mu również w życiu prywatnym. Związał się z osobą z branży.

Poszedł w aktorstwo

Antoni przyszedł na świat w 2001 roku jako syn Doroty Szelągowskiej i jej pierwszego męża, Pawła Hartlieba. Nie przyjął nazwiska ani matki, ani ojca, ale Adama Sztaby, który był jego ojczymem przez prawie 13 lat.

Postawił na aktorstwo i został studentem Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi, z czego dumy nie kryje jego mama.

- Nie nosi mojego nazwiska, nie jest z nim kojarzony i nie dlatego dostał się na studia. Po prostu jest zdolny i jestem z niego taka dumna — wyznała Dorota Szelągowska w rozmowie z Faktem.

22-latek ma już na swoim koncie kilka filmowych angaży, a nawet współpracę z Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Niedługo będzie można zobaczyć go w serialu kryminalnym "Lipowo. Zmowa milczenia", a także w filmie Jana P. Matuszyńskiego "Minghun", w którym zagra u boku Marcina Dorocińskiego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Szelągowska podkreśla, że wspiera swojego syna, ale nie ingeruje zbytnio w jego życiowe decyzje.

- On wie, co robię ja, ja wiem, nad czym on pracuje. Ale to odrębne życia dwojga dorosłych ludzi. Antoni studiuje poza Warszawą. Kocham go najbardziej na świecie. Jeśli jednak chodzi o nasze relacje, nie jest tak, że mamusia usycha z tęsknoty za synkiem — podsumowała projektantka.

Para jak z żurnala

Antoni jest szczęśliwie zakochany. Swoją wybranką pochwalił się na Instagramie. To aktorka Mila Jankowska, którą nie tak dawno mogliśmy podziwiać w hicie HBO "Bring Back Alice", gdzie główną rolę zagrała Helena Englert.

Fani i znajomi bardzo im kibicują. "Para jak z żurnala", Najwspanialsi", "Piękni" - możemy przeczytać w sekcji komentarzy pod ich wspólnym zdjęciem.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (46)
Zobacz także