Jerzy Dudek świętuje 50. urodziny. Nie każdy jednak wie, kim jest jego żona

Jerzy Dudek świętuje 50. urodziny. Nie każdy jednak wie, kim jest jego żona

Mirella i Jerzy Dudek
Mirella i Jerzy Dudek
Źródło zdjęć: © AKPA
23.03.2023 16:13, aktualizacja: 23.03.2023 16:34

Jerzy Dudek urodził się 23 marca 1973 roku. Były bramkarz właśnie świętuje swoje 50. urodziny. Ma za sobą oszałamiającą karierę, ale jak się okazuje, od lat układa mu się także prywatnie u boku Mirelli.

Jerzy Dudek to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich piłkarzy. Bramkarz właśnie obchodzi 50. urodziny. Szczęśliwe małżeństwo z Mirellą tworzy już od niemal 27 lat.

Kim jest żona Jerzego Dudka?

Jerzy Dudek od początku kariery pilnie strzeże swojej prywatności. Niestety niewiele wiadomo też o jego żonie, Mirelli. Kobieta urodziła się w grudniu 1974 roku. Nie wiadomo, jaką szkołę skończyła oraz czy realizuje się zawodowo. Pewne jest natomiast, że piłkarz właśnie jej zawdzięcza wychowanie trójki ich dzieci. Można przypuszczać, że Mirella Dudek, podczas gdy jej mąż grał na największych stadionach świata, zajmowała się domem.

Jej ciężka praca, związana z prowadzeniem domu i wychowaniem dzieci, pozwalała mi normalnie funkcjonować przez lata.

- w swojej autobiografii komplementował ukochaną Jerzy Dudek. Żona byłego piłkarza, gdy już udzielała wywiadów, podkreślała, że lubi żyć w cieniu sławnego męża. Dzięki temu nikt nie nękał jej telefonami z pytaniami o piłkarza.

Para ma trójkę dzieci: 27-letniego Alexandra oraz 17-letnich Wiktorii i Natalii, z którymi były bramkarz od czasu do czasu publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych.

Taka miłość to dzisiaj rzadkość

Jerzy Dudek i jego ukochana od dziecka mieli wspólnych znajomych. To nie było trudne, bo chodzili razem do tej samej szkoły. W jednym z wywiadów zdradzili, że tak naprawdę dostrzegli się jednak dopiero w 1992 roku. Mirella postanowiła go wówczas zaprosić na swoją 18-stkę.

Żona Jerzego Dudka w wywiadzie dla "Gali" z 2005 roku zdradziła, że dopiero w sylwestra 1992/93 zrozumieli, że z ich relacji może wyniknąć coś więcej. Na imprezie u wspólnych przyjaciół pojawili się bez partnerów, dlatego mieli okazję bliżej się poznać. Gdy postanowili ze sobą być, umawiali się na randki codziennie o tej samej porze.

Pobrali się w czerwcu 1996 roku. Jak w jednym z wywiadów zdradziła Mirella Dudek, była to nieco przyśpieszona ceremonia. Pierwotnie planowali stanąć na ślubnym kobiercu we wrześniu, jednak kobieta zaszła w ciążę, dlatego postanowili zmienić termin.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dziś para chroni swojej prywatności. Próżno szukać na profilu Jerzego Dudka zdjęć w romantycznych uściskach z żoną.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.