Jest nie do poznania. Nie przypomina już Marka Mostowiaka

Jest nie do poznania. Nie przypomina już Marka Mostowiaka

Kacper Kuszewski przez ponad 18 lat występował w serialu "M jak miłość"
Kacper Kuszewski przez ponad 18 lat występował w serialu "M jak miłość"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.06.2023 15:41, aktualizacja: 16.06.2023 18:43

Zarost, okulary korekcyjne i elegancki garnitur. Kacper Kuszewski, który pojawił się na gali Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2023, w niczym nie przypomina już Marka Mostowiaka, w którego wcielał się przez lata w serialu "M jak miłość". Dziś aż trudno go rozpoznać.

Kacper Kuszewski przez ponad 18 lat występował w serialu "M jak miłość", gdzie wcielał się w postać Marka Mostowiaka, syna Barbary i Lucjana Mostowiaków. To właśnie ta rola przyniosła mu ogromną popularność, choć jednak także zaszufladkowała. Mimo rezygnacji z dalszego udziału w produkcji, Kuszewski wciąż jest kojarzony przez widzów jedynie z tą postacią, której dziś już wcale nie przypomina. Oto jak wygląda po latach.

Tak wygląda dziś Marek z "M jak miłość"

Kacper Kuszewski pojawił się ostatnio na gali Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2023, gdzie trudno było go rozpoznać. Aktor, zarówno na scenie, jak i na ściance, miał na sobie elegancki garnitur z białą koszulą i czarnym krawatem, który połączył z równie eleganckim, lakierowanym obuwiem. Z zarostem i okularami korekcyjnymi, był niemal nie do poznania. Fani "M jak miłość" z pewnością będą zaskoczeni jego obecnym wyglądem.

Kacper Kuszewski na gali Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2023
Kacper Kuszewski na gali Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2023© AKPA | AKPA
Kacper Kuszewski na gali Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2023
Kacper Kuszewski na gali Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2023© AKPA | AKPA

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nie wróci już do "M jak miłość"

W 2022 roku, po czterech latach przerwy od "M jak miłość", Kacper Kuszewski wystąpił w jednym odcinku. Choć spekulowano wówczas, że to może oznaczać jego powrót do produkcji (na co jego fani bardzo czekają), on sam zaprzeczył tym doniesieniom. Kuszewski powrócił jako Marek Mostowiak jedynie w świątecznym odcinku z 2022 roku.

- Kiedy zaproszono mnie do udziału w świątecznym odcinku, pomyślałem, że to wspaniała okazja, żeby zobaczyć się z ekipą filmową serialu, wspaniałymi ludźmi, z którymi tak długo pracowałem i do których mam ogromny sentyment. (…) Muszę jednak sprostować medialne doniesienia. Drodzy państwo, to nie będzie powrót na stałe, a tylko na ten jeden odcinek. Marek przyjedzie, a potem wyjedzie. Jednakże zanim to nastąpi, spędzi kilka przepięknych, wzruszających dni z najbliższymi w bajkowej scenerii Bożego Narodzenia - skomentował plotki o powrocie w rozmowie ze "Światem Seriali".

Małgorzata Kożuchowska i Kacper Kuszewski na planie "M jak miłość" w 2002 roku
Małgorzata Kożuchowska i Kacper Kuszewski na planie "M jak miłość" w 2002 roku© AKPA

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.